Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

10 minutes ago, mario10 said:

Kurde szczerze nie rozumiem fenomenu Nintendo. Kumpel ma Switcha to jakieś takie rodzinne granie ok, ale nie kojarzę nic co by mnie przyciągnęło do marki no może poza Zeldą, którą bym spróbował. Ale rozumiem, że są fani grania na Switchu :)

Twoje ograniczone horyzonty i zamykanie się w wieży z kości słoniowej nie są w żadnym wypadku wyznacznikiem czegokolwiek :)

Odnośnik do komentarza

Absolutnie nie twierdzę, że są wyznacznikiem czegokolwiek poza moimi subiektywnymi odczuciami.  Mnie w żaden sposób nie przyciąga, ale każdy gra na tym co lubi i w co lubi. Zeldę kojarzę, ale poza tym to mam w głowie milion części Mario, Pokemony i takie gierki w słodkiej oprawie graficznej, ale nie twierdzę, że sama konsola jest zła, może ma faje rzeczy do zaoferowania ale ich nie odkryłem.

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, mario10 said:

Absolutnie nie twierdzę, że są wyznacznikiem czegokolwiek poza moimi subiektywnymi odczuciami.  Mnie w żaden sposób nie przyciąga, ale każdy gra na tym co lubi i w co lubi.

 

Jasne, ale nie bardzo rozumiem jak będąc graczem (a chyba nim jesteś skoro tu jesteś) można pisać, że nie rozumie się fenomenu konsoli, która w ciągu 5 lat sprzedała się grubo w ponad 100 milionach kopii i na którą wydano pełno gier z ocenami około i ponad 90 na meta. I, że w tej masie gier nic dla niego nie ma. To już nie jest kwestia subiektywnych odczuć a jakieś dziwne tłumaczenie się przed samym sobą. Tak ja to widzę

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, mario10 napisał:

Absolutnie nie twierdzę, że są wyznacznikiem czegokolwiek poza moimi subiektywnymi odczuciami.  Mnie w żaden sposób nie przyciąga, ale każdy gra na tym co lubi i w co lubi.

Pożycz sobie konsolę z Zeldą i Mario Oddysey, jak nic nie poczujesz to wtedy będziesz wiedział czego nie rozumieć :)

Gry możesz kupić, bo sprzedasz je zawsze bezstratnie albo z zyskiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Homelander napisał:

 

Jasne, ale nie bardzo rozumiem jak będąc graczem (a chyba nim jesteś skoro tu jesteś) można pisać, że nie rozumie się fenomenu konsoli, która w ciągu 5 lat sprzedała się grubo w ponad 100 milionach kopii i na którą wydano pełno gier z ocenami około i ponad 90 na meta. I, że w tej masie gier nic dla niego nie ma. To już nie jest kwestia subiektywnych odczuć a jakieś dziwne tłumaczenie się przed samym sobą. Tak ja to widzę

Ale nie wiem jak Ty ale ja sam sobie nie muszę tłumaczyć czy sam siebie przekonywać, skoro mnie osobiście po kilku kontaktach ze Switchem nie przekonało to co mam kupić mimo wszystko i ograć te tytuły co na meta mają ponad 90 żeby się przekonać? Skoro nie czuję takiej chemii do gier z Nintendo to jest co ogrywać na innych sprzętach.
Oczywiście nie twierdzę, że Switch jest zły czy ma kiepskie gry może go jeszcze kiedyś odkryję, ale skoro brak eliminuje mnie z grona graczy to może kiedyś jeszcze zasłużę ;)

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, C1REX said:

@Homelander - myślę, że zbyt serio bierzesz słowo "nie rozumiem". 

 

Np. ja nie rozumiem fenomenu gier na komórki. Tzn. doskonale wiem, jak zarabiają, ale wciąż mnie dziwi, że te gry odnoszą sukces wielokrotnie większy, niż największe hity na konsole. 

A ja patrzę na moich synów (7 i 13) grających na komórkach w Robloxy, Brawl Starsy i inne Crash Royale gdzie stoi obok PS5 i Switch i zaczynam to rozumieć. W sensie rozumiem to jak Ty to napisałeś, bo osobiście w głowie mi się to nie mieści jak można chcieć grać w Robloxa zamiast Mario Odyssey, Zeldy czy Ratcheta :D Więc masz racje, prawdopodobnie nie do końca zrozumiałem i źle odebrałem post mario10 :)

Odnośnik do komentarza

Ja np nie rozumiem fenomenu grania na PS5 i słuchania 24/h bzyczących cewek. Po 10 minootach wvyebałbym za okno i dziwi mnie, że tyle osób ma aż tak dużą tolerancję na te wysokotonowe piszczenie (w prądożernych kartach grafiki to jest plaga). Dla mnie kultura grania na jakimś sprzęcie jest mega ważna.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, GearsUp said:

Ja np nie rozumiem fenomenu grania na PS5 i słuchania 24/h bzyczących cewek. Po 10 minootach wvyebałbym za okno i dziwi mnie, że tyle osób ma aż tak dużą tolerancję na te wysokotonowe piszczenie (w prądożernych kartach grafiki to jest plaga). Dla mnie kultura grania na jakimś sprzęcie jest mega ważna.

Ja nie mam tego problemu. Piszczenie sprawia, że mój pies wyje, a dziecko płacze, tak więc go nie słyszę

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, GearsUp said:

Ja np nie rozumiem fenomenu grania na PS5 i słuchania 24/h bzyczących cewek. Po 10 minootach wvyebałbym za okno i dziwi mnie, że tyle osób ma aż tak dużą tolerancję na te wysokotonowe piszczenie (w prądożernych kartach grafiki to jest plaga). Dla mnie kultura grania na jakimś sprzęcie jest mega ważna.

To jak radziłeś sobie przez ostatnie kilkanaście lat? Przypomnij sobie buczenie PS4 albo rzężenie lasera od Dreamcasta. Niebo a ziemia.

Tylko nie mów, że całe życie grałeś tylko na sprzętach Nintendo, najlepiej tych na cartridge. 

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Czoperrr napisał:

To jak radziłeś sobie przez ostatnie kilkanaście lat? Przypomnij sobie buczenie PS4 albo rzężenie lasera od Dreamcasta. Niebo a ziemia.

Tylko nie mów, że całe życie grałeś tylko na sprzętach Nintendo, najlepiej tych na cartridge. 

 

Pamiętam buczenie w PS4 dlatego od razu go sprzedałem i wciąż czekam aż SONY wypuści grywalną konsolę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...