Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

roznice wzgledem ps4 (choc na ps4 wyjdzie patch z tymi zmianami) obejmuja nowy level, szybsze loadingi i ponoc jakies zmiany o jakie prosilo community, oby to oznaczalo zmiany w tym przekletym zlagowanym sterowaniu i powrot do prawilnego z psx to wtedy znowu kupuje tego remastera (oczywiscie wtedy juz na switcha)

Odnośnik do komentarza

Jak informują źródła Google pracuje nad konsolą stacjonarną o nazwie kodowej YETI, ploty mówią o urządzeniu na androidzie, które ma jakoś wykorzystywać streaming. Ploty na temat tworzenia tej platformy już od jakiegoś czasu się pojawiały nie na darmo Google zatrudniło konia trojanskiego Phila Harrisona (to ten łysy pod którego skrzydłami Sony wypuściło PS3 a póżniej MS - Xboxa One więc wiecie co czeka Yetiego :kaz:

 

https://kotaku.com/sources-google-is-planning-a-game-platform-that-could-1827217387

Odnośnik do komentarza

Kurde, pewnie zostanę zaraz zniszczony, ale kupiłem sobie do PC pada od xboxa one i... jest w uj niewygodny xD Nie ogarniam jakim cudem, skoro to miał być najwygodniejszy pad w historii, ale źle mi leży w dłoniach. Wcięcie na serdeczny/środkowy palec jest za płytkie i mnie uwiera + palec wskazujący układa mi się idealnie między bumperem a triggerem, przez co albo muszę go niekomfortowo wyginać, żeby sięgnąć bumpera, albo grać z wskazującymi i środkowymi na przyciskach, czego w zasadzie nigdy nie robię  i zawsze steruje triggerami i bumperami tylko wskazującymi, bo inaczej jest mi niewygodnie. Nie wiem, może mam za małe dłonie. Padzik do x360 nadal najlepszy dla mnie.

Czy jestem jedyną osobą, której ten pad źle leży w dłoniach? 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Od 360 był wygodniejszy. W tej generacji w dłoniach jednak lepiej siedzi Dualshock 4.

O_O 

 

jak niby od 360 był wygodniejszy? Mialeś go w rękach jakoś niedawno? Po graniu na tym od Xbox One to jest jakiś budżetowy śmieć. Co do duala to kwestia przyzwyczajenia, jak wolisz gałki symetryczne to bardziej będzie lezał ds4, ale ogólnie to ostatnio dopiero się przekonalem do tego pada, przy wersji V2 bo te V1 są beznadziejne jesli chodzi o gume na gałkach, no ale przynajmniej mają ludzkie triggery a nie jak w tej padlinie od PS3. 

 

Odnośnik do komentarza

@MYSZa7

 

Nie no zrozumiałem. Napisałeś, że pad od x360 był wygodniejszy od XO a ja pytam czy miałeś jakoś nie dawno w rękach tego od 360? Bo ja tak i zapewniam cię, że nie da sie już wrócić jak raz posmakowaleś tych triggerów i tych gałek. 

Odnośnik do komentarza

pro controller ze switcha mi lezy najlepiej (choc brak analogowych spustow, slaby krzyzak i wejscie sluchawkowego to fail), pozniej xone, na szarym koncu ps4, niby sporo lepszy od ds3 ale po latach nie dziwie sie, ze wszyscy kopiuja od microsoftu, a nie od sony jesli chodzi o zamienniki i progamerskie pady

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...