Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, zloto napisał:

 

Jak zobaczyłem ten temat, w którym jest bulwers, bo postacie mają dredy i jakieś afrykańskie maski. Zaniemówiłem. Ja wiem, że mnie to nie dotyczy, gdyż mam inny kolor skóry. Może dlatego źle to odbieram, a może źle to odbieram bo to jeden wielki top kek.

Czytałem wpisy czarnoskórych czy to pod tweetem jakiegoś snowflake'a czy pod postem na FB samego studia i większość zgodnie pisała, że nie widzi żadnego problemu w takim designie i żeby nic nie zmieniali. 

 

Zyeby z resetery chcą zmian w grach, żeby pasowały do ich chorego światopoglądu, a potem i tak nie zamierzają w tę grę grać. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, teddy napisał:

Bo taki smutno-zabawny safe space gdzie internetowe robactwo poklepuje sie wzajemnie po plecach a nazistowscy modzi banuja kazdego kto ma minimalnie inna opinie od reszty dronów.

 

Chciałbym zobaczyć za jakie mądre teksty cię tam zbanowali :banderas:

Odnośnik do komentarza

No cóż, taka jest ta Resetera. Mają prawo mieć własne zasady i regulamin jest jasny - nikt nikogo nie zmusza do rejestrowania się tam. Większość for internetowych nie jest tak w lewo więc fajnie, że i takie miejsce istnieje. Często mają dobre intencje. A że czasem przesadzają? Wszędzie znajdą się takie jednostki. W prawo i w lewo. Trzeba też dodać, że to głównie amerykańskie forum, więc nie dziwota, że często mają dla nas niezrozumiałą wrażliwość na kwestie rasowe.

 

Dzisiaj ktoś założył temat o evencie gwałtu w RDR 2 i trochę beka, że ktoś się o to oburza. W grze o dzikim zachodzie, gdzie możesz mordować i torturować.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Figaro napisał:

Trzeba też dodać, że to głównie amerykańskie forum, więc nie dziwota, że często mają dla nas niezrozumiałą wrażliwość na kwestie rasowe.


Tak, tylko to nie jest żadna "wrażliwość", a przewrażliwienie i to głównie (jak nie JEDYNIE) osób, których to w ogóle nie powinno interesować - białych, którzy z braku poważnych problemów, sami wymyślają sobie takowe.
Tak jak @suteq poniżej pisze:
 

5 godzin temu, suteq napisał:

Czytałem wpisy czarnoskórych czy to pod tweetem jakiegoś snowflake'a czy pod postem na FB samego studia i większość zgodnie pisała, że nie widzi żadnego problemu w takim designie i żeby nic nie zmieniali. 

 

Zyeby z resetery chcą zmian w grach, żeby pasowały do ich chorego światopoglądu, a potem i tak nie zamierzają w tę grę grać. 


Słabe jest tylko to, że twórcy gier się uginają pod ciężarem takiego jazgotu, niedużej (ale bardzo głośnej) grupki zyebów.
Czy PR jest aż tak ważny? Bo przecież ci ludzie i tak tych gier nie kupują, a jedynie zajmują się właśnie wymyślaniem sensacji i kontrowersji, a jak już temat wyeksploatują to niczym szarańcza lecą na następny. Większość ludzi ma albo wyebane, albo wręcz kupi grę, którą te poyebusy linczują, bo dla mądrych jednostek czarny PR na tej wylęgarni SJW to najlepsza reklama.

Odnośnik do komentarza

Uginają się głównie dlatego, żeby nie mieć złego PR-u, a trzeba przypomnieć, że niektóre zyeby z tego forum czy 4chana grozili różnym twórcom śmiercią lub namierzali ich adres zamieszkania co już podchodzi pod paragraf. To są chorzy ludzie, którzy powinni być odizolowani od reszty społeczeństwa. 

Odnośnik do komentarza

Akurat karachan aż tak mocno spiedolony nie jest w porównaniu do resetery, bo ile razy było jak łapali zyebów niezależnie od rasy i poglądów politycznych. Ale ogólnie, co tu porównywać 4chan, a reseterą, gdzie w pierwszym jest samowolka, gdy na takiej reseterze nie masz prawa mieć własnego zdania o innych poglądach niż resetera.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Masz, o ile jest zgodne z panującą tam aktualnie doktryną :reggie:
Byłem nawet zarejestrowany, ale jeden (pierwszy i jedyny) post (już nie pamiętam o czym) załatwił mi dożywotniego bana.
Oczywiście pełna kulturka, zero wyzwisk, spokój (tutaj nikt z adminów nie dałby nawet ostrzeżenia), ale i tak adnotacja o szerzeniu nienawiści i nara.

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem ten jej cały "coming out", no i oczywiście jest głupia i naiwna, miała z dziesięć okazji, by powiedzieć mu, żeby spyerdalał (bo w te wszystkie rzeczy, które rzekomo tam robił to raczej wierzę - typ jest przygłupim burakiem z dość wybujałym ego), ale wiadomo - ona mała, szara myszka, a on potężny, znany youtuber ze świtą i agentami...
Oczywiście nie można tego napisać pod jej tekstem, bo zaraz zaczyna się opyerdalanie, że robimy "victim shaming":reggie:

Odnośnik do komentarza

W tych czasach modne jest szkalowanie sławnych osób nawet bez dowodów. Najgorzej, że mało kto na takich sprawach wygrywa jeśli chodzi o niewinną osobę. Chociaż historia Johnny Depp'a ładnie to pokazuje jak zyebani są ludzie (w tym przypadku Amber Heard, ta szmula od Aquamana, co grała Mera), dobrze, że chociaż mu się udało wygrać, ale ciężko jest mu po tym wszystkim zebrać się i robić jakieś filmy, no bo łatka damskiego boksera wlepiona :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...