Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.06.2020 o 21:39, SlimShady napisał:

Może być tak, że za dużo kupujesz/masz tytułów i dopada cię syndrom pirata, czyli szybko tracisz zainteresowanie, bo trochę tego, trochę tamtego i robi się g.nój. Osobiście staram się grać w jedną grę dopóki nie skończę, a już na pewno nie mieszam gier fabularnych. Zresztą przeskakiwanie z jednej mechaniki na inną też mnie irytuje.


Może tak być, ale ja po prostu lubię mieć dużo gier pod ręką, bo jak nie mam to zawsze jest "o! to musze kupić" :)
No ale jeśli gierka jest wybitna to nie ma opcji, bym ją odstawił, albo przeplatał z inną - jestem pochłonięty bez reszty i nic jej nie zagraża.
Najwyraźniej dawno (od czasu W3) nie grałem w eRPeGa, którego bym określił takim przymiotnikiem.

Odnośnik do komentarza

Na flow i płynność znaną ze Skate 3 się nie nastawiaj, Session nadal jest w early acces, ma sporo niedoróbek, glitchy i ogółem nie ma co traktować jej jako produktu skończonego. Ale pojeździć dla funu można. I ustaw sobie sterowanie Legacy (to znane ze Skate) jeśli odbijesz się od ściany na wejściu.

Odnośnik do komentarza

Jedna z największych gazet we Francji, Liberation, opublikowała tekst o ostatnich skandalach w Ubisofcie. W skrócie:

 

Cytat

That Liberation article is really hard to read. The level of protection Tommy François and his buddies received while they were:
-making sexual jokes
-taking women interns to lunch to hit on them
-generally hitting on women employees
-making crass comments about employees' physique and clothes
-asking for sexual favors
-grabbing asses during a party and offering coke
-literally holding a woman who was working at Ubi at the time so that François could kiss her
-fucking threatening an employee with a blade

It's insane.

And then you get to the part that mentions HR threatening employees with lawyers involvement if they talk about unionizing (I'm summarizing a bit here, but that's the general idea).


Chciałbym zobaczyć ten moment z nożem. Niezły cyrk.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Nie wszystkim. Nasza rzeczywistość ma to do siebie, że mówi i nagłaśnia się głównie te złe rzeczy. 

Tu np. Pan Eric Majka. Lead Artist w Psyonix. 

 Wczoraj na cwierkaczu ogłosił, że dla chętnych ma do rozdania 15 albumów muzycznych. Tak po prostu, wesprzeć innych artystów i ludzi chętnych na darmową muzę. Dla gościa to pewnie jak splunąć, ale nie w tym rzecz. Świat można budować też na małych dobrych uczynkach. Ilu w branży jest ludzi, którzy robią coś dobrego? Nie wiadomo, może płacą na akcje charytatywne, rozdają bezdomnym obiady?  Tego nie wiadomo, bo dobrzy ludzie z natury działają po cichu i nie szukają poklasku. Proporcja good/evil to jeden wielki znak zapytania... bo z reguły tylko szambo wypływa :).

 

Edytowane przez alb84
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.