Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie do bólu schematyczne zadania poboczne w pierwszym asasynie? Otóż zostały one zaimplementowane dosłownie tuz przed premierą, ponieważ na 5 dni przed wysłaniem gry do tłoczni dzieciak szefa który miał okazję zagrać w grę przed premierą stwierdził że świat jest zbyt pusty i trzeba go czymś zapełnić 

XXF2ARc.png

 

Xd

 

Edytowane przez ASX
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ASX napisał:

sorry mejm możesz sobie podgryzać, ale nie będę dyskutował z teoretykiem gejmingu

AC1 mial na premiere wiecej kontentu niz SoT przez pierwszych kilka miesiecy. Nie trzeba do tego profesury, ale podoba mi sie to przekonanie botow, ze nabywajac gamepassa staja sie klasa wyzsza. Jesli gry maja pomagac niedowartosciowanym jednostkom wyjsc na prosta to brawa dla microsoftu.

 

13 minut temu, suteq napisał:

Ehhh, Mej weź sobie kup w końcu to PS4 bo siedzenie z PS3 źle działa na foruming. :/ 

Przepraszam suteq, wiem ze to twoj ekolega i razem plywacie na jednej lajbie, ale toczenie beki z gry, ktora jednak dowiozla samemu grajac w kadlubek jest troche hipokryzja z jego strony.

Odnośnik do komentarza

Mnie pierwszy AC z zapowiedzi rysował się jako Hitman w średniowieczu. Sądzilem że te npc będą miały swoje daily life czynności i trzeba wykombinować sposób by się do nich dostać. Reklamowali sie, że będzie można przysłużyć się mieszczanom by ci byli po naszej stronie no i niby to jest ale w tak biedackiej formie, że nawet żal było wymieniać to jako ficzer nawet w 2007. Najsmutniejsze, że jakbym wrócił do tamtego numeru CDA i to jeszcze raz przeczytał znacznie lepiej by brzmiało niż co ostatecznie otrzymywaliśmy przez tyle (pipi)anych lat.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, MBeniek napisał:

Mnie bardziej rozwala, że kilkuletni dzieciak musiał im uświadomić, że zrobili open worlda a poza kilkunastoma głównymi misjami nic tam nie ma xD 

 

I od tego czasu mapa za(pipi)ana znacznikami ktorych czyszczenie bylo rownie pasjonujace jak odkurzanie mieszkania. 

 

Dla mnie: Open world w ktorym są tylko fabularnie uzasadnione i dobrze napisane questy na 20 godzin > open world na 50 godzin za(pipi)any ctrl+c ctrl+v nudnymi fetch questami i zbieractwem.

 

I jeszcze to typowe dla Ubi wciskanie losowych zdarzen co kilka sekund bo sie nowym graczom nudzi jak ich co 50 metrow nie zaatakuja tacy sami bandyci. FC5 przez to wylaczylem i wykasowalem z dysku, calkowicie takie w(pipi)ianie gracza psuje radosc ze zwiedzania świata gry jak co kilka krokow z immersji wybija cie kolejne losowe starcie identyczne jak to co stoczyles niecałą minutę temu.

 

Jednym słowem prezesowy dzieciak z ADHD nie powinien miec wplywu na budowe swiata gry, bo widac do dzis Ubi buduje gry pod niego.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, ASX napisał:

Pamiętacie do bólu schematyczne zadania poboczne w pierwszym asasynie?


Poboczne? Ja tam wcale pobocznych nie pamiętam, za to pamiętam do bólu schematyczne i powtarzalne zabijanie kolejnych celów fabularnych, do czego w każdym mieście trzeba było wykonać dokładnie takie same kroki - coś jak dziś Mafia III, tylko jeszcze gorsze.

Odnośnik do komentarza

Bylo tak jak piszesz. Jedynym zadaniem pobocznym a pierwszym AC bylo zebranie 100 flag.

 

3 godziny temu, Observer napisał:

I od tego czasu mapa za(pipi)ana znacznikami ktorych czyszczenie bylo rownie pasjonujace jak odkurzanie mieszkania. .

To sie zaczelo od czesci drugiej. Ludzie narzekali na to co wymienil Wredny wiec ubi dorzucilo do pieca. Problem byl jednak taki, ze wciaz bylo to samo tylko wiecej i w innej konfiguracji. Do flag doszly jakies figurki czy inne obrazy a misje ze sledzeniem nie byly juz chyba zwiazane tak mocno z fabula i mozna je bylo robic rowniez w ramach sidequestow. Ale nie zmienia to faktu, ze byly w ch.uj nudnymi walking stoping symulatorami.

 

No ogolnie od czesci drugiej AC zaczal juz mocno smierdziec niepotrzebnymi pier.dolami. Masa broni, ktorej sie nie uzywalo bo liczyla sie tylko ta z najwiekszym damage'm, customizacja strojow (zbroje?) gdzie tez bralo sie tylko najlepsza, przechwytywanie broni przeciwnika ale po co jak nasza byla lepsza, kusza niszczyciel swiatow, ktora (na szczescie) wyleciala z jedynki (widzimy ja w intro). Juz nie wspomne o zmianie epoki i klimatu ale to dyskusja na inna okazje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 Ciekawy skondensowany do 15 min materiał o ewolucji konsol. Głównie cyferki i flopy. Jedno zwróciło moją uwagę, to różnica PS2<Xbox. Na papierze klocek był mocniejszy aż trzykrotnie (plus wiadomo miał hdd). Jak tamta generacja wyglądała wszyscy wiedzą, PS2 zmiotło wszystkich. I teraz, jak to ma sie do PS5<XSEX? Tam było 300% (?) tu mamy raptem dwadzieścia parę w porywach trzydzieści % różnicy. Nie wiem to tylko liczby może się mylę, ale o ike XSEX zapowiada się... sexownie to w gruncie rzeczy przecież yebać te terafanki. Obie konsole dostarczą, to będzie już 9 generacja... ale coś czuję że dopiero 10 da prawdziwą rewolucję na miarę "przejścia w 3d" :)

 

Edytowane przez alb84
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Observer Sorry, ale gdzie ja pisałem, że w AC dodatkowe aktywności zostały dobrze wykonane? Przecież tam nawet misje główne były na jedno kopyto - idź zabić kolejny cel. Nie pamiętam tam żadnych "dobrze napisanych questów", no ale może mi po prostu pamięć szwankuje, w końcu gierka ma już 13lat. Trzeba by się mejma zapytać, bo on pewnie jest dopiero co świeżo po przejściu xD 

 

A to, że ubi dalej nie umie w poboczną zawartość i wrzuca jakieś irytujące losowe zdarzenia to mnie szczerze nie dziwi. Ja tam sobie darowałem open worldy od ubi gdzieś po trylogii Ezio.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...