Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

No, też właśnie oglądałem i DZIENNIKARSTWO ŚLEDCZE, na jakie nie zasługujemy.

Materiał klasa światowa. Ciężkie czasy dla kolekcjonerów, które chyba najlepiej obecnie przeczekać, aż cwaniaki się nachapią.

Najlepsi ci podstawieni "kolekcjonerzy i znawcy" siedzący w branży od całych dwóch lat xd

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.08.2021 o 23:10, Figaro napisał:

 

GTA 3? Tylko na PC. Sterowanie na konsoli jest bandyckie.

 

nie mam pojęcia dlaczego to sobie robię, ale znowu się wziąłem za grę sprzed 20 lat i kurwa mać - zgadzam się w stu procentach

 

to znaczy gra mi się zadziwiająco okej, ale jak dochodzi do strzelanin, których pewnie będzie tylko więcej (jestem chyba w połowie, tak na oko), to ja pierdole xd

 

to popsute autonamierzanie, ta popsuta mechanika strzelania, ta kamera :obama:

 

no jest dramat w wersji ps2

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, krzysiek923 napisał:

Mega podoba mi się ten brudny klimat trójki, a jakoś nigdy nie mogłem się zmusić, żeby do tej gry przysiąść i zacząć na dobre jej przechodzenie. Chyba się za nią wezmę, ale trochę bym spalił, gdyby się okazało, że ta trylogia remasterów wyjdzie.

 

ja za dzieciaka nie lubiłem - strasznie ponure, ciemne i smutne mi się wydawało, ale teraz doceniam ten klimacik

 

w ogóle misje są tu zadziwiająco zróżnicowane, a wiele z nich pozwala na lekką kombinatorkę w przeciwieństwie do najnowszych rockstarowych tworów, które prowadzą człowieka po sznurku aż do przesady

 

jakby naprawili w tym remasterze to dramatyczne strzelanie i dodali checkpointy, to dałoby się w to grać bez specjalnego krzywienia się (jeden, żeby nie musieć wczytywać save'a i jechać kolejny raz do początku misji, by w zupełności wystarczył)

Odnośnik do komentarza

Na ten moment to nie wiadomo, czy warto grać już teraz, czy czekać na remaster, bo strzelanie i ogólną mechanikę poprawią, a siądzie coś innego, na przykład ten klimat będzie gorszy niż w oryginale.

 

Widziałem trójkę u kuzyna w okolicach premiery. Tak mi zryła głowę ta gra, że grafika, że można wsiadać i wysiadać z tych samochodów, że tyle tych rodzajów pojazdów jest, że to całe miasto żyje... No dla dziecka, które nie miało jeszcze komputera to był kosmos i mokry sen.

Odnośnik do komentarza

Jak GTA III jest archaiczne to spróbujcie dziś zagrać w The Getaway na PS2. To dopiero wymagające sterowanie. Przecież tam nawet celownika nie ma, a realizm obrażeń jest mega utrudnieniem.

 

13 godzin temu, krzysiek923 napisał:

Właśnie z tego powodu jeszcze nie grałem w r emaster Mafii - bo znam tę historię, pamiętam i jakoś nie widzę w tym sensu, szkoda mi czasu.

Jeśli mówisz o remaku pierwszej części to niepotrzebnie się obawiasz, bo akurat fabularnie wyszło dość świeżo i choć chodzi o to samo, to jednak te różnicę pozwalają na nowo się cieszyć przygodą.

 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, kubson napisał:

GTA? Tylko 1,2, VC, SA, VCS, CW i IV 

 

:lapka:

 

a tak teraz calkiem serio to każde GTA jest zajebiste co pare miesięcy odpalam sobie GTA 1 i 2, a raz na rok IV <3 i darze je największym sentymentem 

 

 


Przypomniałes mi o CW - tej części w sumie nie przeszedłem. Czas nadrobić zaleglosci - chociaz jakies male pocieszenie w bólu oczekiwania na GTA 6.

Odnośnik do komentarza

CD Action to chyba moje branżowe "odkrycie" tego roku. Fajnie się to czyta, obsługują pc i konsole, ciekawa publicystyka, czuć świeżość i energię z tekstów, bez zadęcia i do rzeczy. No i jeszcze uruchomili kanał na yt (jak pisałem o czymś takim dla psxe pól roku temu, to co niektórzy kazali się puknąć w głowę :lapka:), który przyjemnie się ogląda do śniadanka :notbad: https://www.youtube.com/channel/UCLLO-H4NQXNa_DhUv-rqN9g/videos

 

No chciałem się tym z wami podzielić :) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Warto się dzielić takimi informacjami - też ostatnimi czasy kupuję jedynie CD-Action, bo to rzetelne, kompletne pismo i obok PIXELa jedyne skierowane do multiplatformowców z PC-tami. W dodatku mają też recenzje sprzętu i porządną publicystykę, duże community w sieci.

 

Parafrazując forumowe porzekadło: "pismo KOMPLETNE".

Odnośnik do komentarza
43 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Warto się dzielić takimi informacjami - też ostatnimi czasy kupuję jedynie CD-Action, bo to rzetelne, kompletne pismo i obok PIXELa jedyne skierowane do multiplatformowców z PC-tami. W dodatku mają też recenzje sprzętu i porządną publicystykę, duże community w sieci.

 

Parafrazując forumowe porzekadło: "pismo KOMPLETNE".

Naprawdę CD-A tak dobrze wypada? Średnio chce mi się czytać dwa czasopisma, a kupiłem po jakiej przerwie PSX Extreme i powiem, że dość średnio, a jednak przeczytał bym coś ciekawego

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze wypada. Powiedziałbym, że bezkonkurencyjnie.

 

PIXEL stracił mocno na jakości, mam wrażenie, że troszkę na siłę to ciągną, a PSXE jest dla mnie nudne - brakuje tam humoru i polotu, czasem czytam dla hardcoru, ale ich recenzjami nie kieruję się od dłuższego czasu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Sedrak napisał:

Naprawdę CD-A tak dobrze wypada? Średnio chce mi się czytać dwa czasopisma, a kupiłem po jakiej przerwie PSX Extreme i powiem, że dość średnio, a jednak przeczytał bym coś ciekawego

Miałem około 10 letnią przerwę od prasy growej i na początku tego roku zdecydowałem się dać szansę PSXE i CD-A. 

Kupowałem przez 6 miesięcy obydwa, ale zostaję tylko przy CD-Action. Moim zdaniem wypada dużo lepiej, lżej, z polotem, ze świeżością, no po prostu widać że chłopakom (i dziewczynom) się chce i nie ciąży nad nimi widmo bankructwa i chuyowego wydawcy, jak to ma miejsce w przypadku ekstrima.

 

No i fajnie że piszą zarówno o PC i konsolach, bo obecnie na rynku konsolowym posucha jest taka że szkoda gadać. 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Druga sprawa, że na PC nie biorą się tylko za kasowe hity, ale także mnóstwo pereł i człowiek nagle znajduje miesiąc w miesiąc coś co chciałby ograć.

...ale nigdy nie zagra bo nie ma czasu :rayos: 

 

to prawda, lubię też recenzję crapów 2/10 :D

w zeszłym miesiącu genialny 6 stronnicowy artykuł o Johnie McAfee :obama: 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.08.2021 o 11:51, maciucha napisał:

bo obecnie na rynku konsolowym posucha jest taka że szkoda gadać.

Że co? Jaka posucha? Każdy miesiąc napakowany zajebistymi grami, twórcy coraz to bardziej wykorzystują możliwości nowych konsol, nawet pierwszy kwartał 2022 jest dojebany hitami. Posucha XD Prawdziwy gracz nie miał jeszcze nigdy lepszej sytuacji na pielęgnowanie swojego hobby.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...