Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

The Matrix Awakens jest niewątpliwie ciekawym sposobem na prezentację UE5 zwykłym graczom, ale dużo lepsze wrażenie robi ten oto bardzo wczesny pre-alpha build niejakich STRAY SOULS:
 


Jasne, detekcja kolizji kuleje, chłopek dziwnie macha rękami, ale wygląda to zajebiście, voice-acting jest zaskakująco dobry, a ogólne animacja postaci robi fajne wrażenie takiej naturalnej bezładności. No i ta animacja twarzy rodem z LA Noire.
Fajnie by było, jakby to kiedyś ujrzało światło dzienne.

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, suteq said:

Tak mnie jakoś wczoraj naszło na nostalgię i mam ochotę sobie kupić jakiś telewizor CRT oraz pierwszego Xboxa i/lub PS2 i pograć w stare gierki tak jak to kiedyś było. :wub:

Trzymam w szafie mój telewizor 14 cali z lat dziecięcych. Kiedyś podpiąłem sobie pod to N64 i grałem w Quake I oraz Shadowmana, fajny klimat. Przydałby się większy, ale z tym mam wspomnienia.

Odnośnik do komentarza

W tym roku kupiłem zadbanego LG Flatron 21 cali za potężne 15 zł i polecam taki ruch, bo granie w giereczki retro na takim sprzęcie to jest zupełnie inna zabawa, niż z tymi rozmazanymi pikselami na LCD. A kto wie, czy w przyszłości retroświrom nie odwali tak jak z wieloma gadżetami do tej pory i ceny kineskopowców nie wystrzelą w kosmos. Zresztą już teraz na olx jest w tym temacie niezła loteria, raz trafi się janusz, co chce zarobić na elektrośmieciach i wystawia takie "skarby" za 100-200 zł,kiedy indziej trafisz na kogoś, komu zależy tylko na pozbyciu się grata z mieszkania i wystarczy, że dostanie na symboliczną "flaszkę".

Edytowane przez kotlet_schabowy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to już starość, ale "Unpacking" wygląda świetnie. To zawieszanie papieru toaletowego w łazience :banderas:  Oczywiście jak ktoś lubi takie relaksujące tytuły. No i pomysł tak banalny w prostocie, że aż dziw że dopiero teraz ktoś na to wpadł.

 

Do kupienia na wszystkie konsole - Switch, PS4, Xbox

 

 

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...