Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem, czy taka zagadka. Są w sumie na tym rynku kosnolowym ponad dwie dekady (na PC jeszcze dłużej), więc myślę że już wiadomo czego się spodziewać. Studia, które od 2018 r. kupują to poza pojedynczymi wyjątkami to też nie jakieś anonimowe ekipy, tylko raczej zasłużeni i znani twórcy i każdy wie czego się spodziewać po takiej Bethesdzie, Ninja Theory, Playground, Obsidianie czy Arkane. 

 

Po prostu z tym potencjałem i budżetem który mają powinno się od nich wymagać więcej, to jest np. tego żeby potrafili promować lepiej swoje tytuły czy np. nie wypuszczali niekompletnych gier na premierę, co też im się zdarza. 

 

Odnośnik do komentarza

Tak tak, ja wszystko rozumiem i sam uwielbiam XSX bo to wyjebany sprzęt i to że MS wszystko robi by zwiększyć wygodę graczowi. 

I te studia też znam, tylko odnośnie gier które robią, praktycznie przy każdej jest znak zapytania. Czy to Starfield, po ostatnim pokazie no kurde może być ciężka optymalizacja, Hellblade 2, Avowed, Perfect Dark, Fable też "no się robią". To to ja wiem, ale no czy tam jest wszystko pod kontrolą to się okaże 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, drozdu7 napisał:

Tak tak, ja wszystko rozumiem i sam uwielbiam XSX bo to wyjebany sprzęt i to że MS wszystko robi by zwiększyć wygodę graczowi. 

I te studia też znam, tylko odnośnie gier które robią, praktycznie przy każdej jest znak zapytania. Czy to Starfield, po ostatnim pokazie no kurde może być ciężka optymalizacja, Hellblade 2, Avowed, Perfect Dark, Fable też "no się robią". To to ja wiem, ale no czy tam jest wszystko pod kontrolą to się okaże 

 

 bądźmy szczerzy - hellblade 2, perfect dark jak i fable to będą właśnie gry kategorii "Gears 5", czyli Snod za kilka lat będzie narzekał czemu te gry nie zostały nominowane do żadnych nagród. To będą zwykłe rzemeślnicze gry, kopiujące popularne rozwiązania. Niemniej jestem ciekaw Avowed.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Obstawaim, że Avowed to będzie takie The Outer Worlds z większym budżetem w świecie Pillars of Eternity. Zresztą osoby, które już widziały grę już mówią o podobieństwach do TOW.

 

Także znowu zero zaskoczenia, jak ktoś lubi gry Obsidianu to i ta gra powinno mu się spodobać. A jak ktoś nie lubił to i tu raczej się to nie zmieni. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

to będzie długa generacja

https://insider-gaming.com/playstation-6-xbox-series-xxx/

 

Documents published as a part of the Competition and Markets Authority’s investigation of Microsoft’s proposed acquisition of Activision Blizzard have revealed that both Microsoft and PlayStation are not anticipating the next generation of consoles [PlayStaion 6 and Xbox Series XXX] to release until 2028 or later.

 

In the documents, Sony argues “in public comments just on October 26, Microsoft said that it plans to offer Call of Duty on PlayStation only “as long as that makes sense. A period until 2027 – or some other (possibly shorter) time that Microsoft unilaterally determines “makes sense” to Microsoft – is badly inadequate.”

 

Sony says that “By the time SIE launched the next generation of its PlayStation console (which is likely to occur around [REDACTED]) it would have lost access to Call of Duty and other Activision titles, making it extremely vulnerable to consumer switching and subsequent degradation in its competitiveness.”

The document suggests that Sony is planning to launch the PlayStation 6 after 2027.

 

In its response to the CMA’s concerns, Microsoft said the next generation of consoles is many years away and claimed any impact from the Activision deal was highly speculative.

“The Parties [Microsoft and Activision] do not dispute that some portion of gamers are likely to re-assess their console ownership at the start of a new generation,” it was said.

Microsoft continued to say “the next new generation of consoles are not expected to be released before the fall of 2028 at the very earliest.”

Odnośnik do komentarza

Goeff powiedział że w tym roku TGA będzie krótsze i będzie mnie dużych tytułów, więc ustawcie oczekiwania na minimalne i prawdopodobnie i tak się rozczarujecie. 

 

tym bardziej nie warto czekać do późna w nocy by to obejrzeć i lepiej po prostu wstać rano i obejrzeć do kawy, co ciekawsze trailery gier które was interesują

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...