Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz tych asasynow Mlmają jeszcze w produkcji tuzin gier Battle royale, akurat w momencie gdy rynek staje sie przesycony wszystkimi grami GaaS. 

Sami zapędzili się w kozi róg, więc albo przejdą duzą restrukturyzację albo ktoś ich kupi, co jest mniej prawdopobne patrząc na to jaką strukturę mają ich ekipy.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Daffy napisał:

Ja znowu znam wiecej posiadaczy Switcha niż PS5 ale ogółem od zawsze wiadomo że Polska to kraj PlayStation bo wolność lat90 pięknie zbiegła się z przeróbką i bazarami 

Dużo wcześniej był pegazus i pochodne, więc marne tłumaczenie. Nawet jeśli ktoś wtedy uznawał to za autonomiczny sprzęt, to doskonale wiedział jaka firma robiła część jego ulubionych gier. Idealna podkładka, żeby Polska została krajem nintendo, ale nie pasuje do narracji.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ale rozmowa dotyczy PS5, a jednak przewaga 4:1 dla najsłabszej konsoli obecnej generacji może troszeczkę zaboleć tych, którzy dają o to jakiekolwiek faki. A że nie jesteś znany ze swojej bezstronniczości i nikt raczej nie posądza Cię o szczere i czyste intencje to mi na przykład wychodzi, że 2+2=4 :kaz:

@mario10 miałem na myśli użytkownika @PanKamil :lapka:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, mario10 napisał:

Pytam z ciekawości bo ja raczej Switcha traktowałem jako konsolę, a nie smartfon, ale jeśli tak jest traktowana to wiele wyjaśnia .

bo każdy normalny traktuje Switcha jako konsole, a smartfony jako smartfony, tylko Kamil jakąś gimnastykę uskutecznia by Playstation 5 wypadło lepiej. Mendrek swego czasu robił podobnie odmawiając Wii uczestnictwa w 7 generacji konsol, by PS3 wypadało lepiej.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Bzduras napisał:

Ale rozmowa dotyczy PS5, a jednak przewaga 4:1 dla najsłabszej konsoli obecnej generacji może troszeczkę zaboleć tych, którzy dają o to jakiekolwiek faki. A że nie jesteś znany ze swojej bezstronniczości i nikt raczej nie posądza Cię o szczere i czyste intencje to mi na przykład wychodzi, że 2+2=4 :kaz:

No to juz kolejny absurd. Switcha najpierw zestawiali z ps4 i xo a teraz zestawiają z ps5 i xsx. Switch zdecydowanie nie należy do tej samej generacji co ps5 i xsx. Na tym nintendowskim tablecie to gry z ps5 czy xsx nie mają prawa działać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...