Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Since I left Bloober, it took me a long time before I decided to return to game development. At this point I can't reveal too much but it's a big project, with big names and budget.
We are using advance technology powered by Unreal Engine 5. I'll reveal more in the near future.

 

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, wojtas011 napisał:

No powinna być Forza Horizon 5 rok temu, ale wtedy premiera była za późno, co ciekawe w tym roku nie był to problem przy GOW R.

No tak FH5 spokojnie mogłoby być, tak samo H:I. Pewnie wcześniej też Gears5 które miało również bardzo dobre oceny. 

Spojrzałem i takie Ori/Ori 2 (które wyszły pod szyldem Xbox Game Studios i były exami) też nie miały nominacji. Czemu? 

 

Nie mniej patrząc na zwycięzców to nie jest źle bo min. Sekiro doceniono oraz It Takes Two. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, wojtas011 napisał:

No powinna być Forza Horizon 5 rok temu, ale wtedy premiera była za późno, co ciekawe w tym roku nie był to problem przy GOW R.

Przecież FH5 miała nominacje w innych kategoriach na TGA i były wielkie kłótnie na forum czemu jej nie ma w nominacjach do GOTY, konkluzja była taka że tylko racer. Halo Infinite dostało nagrodę publiczności na TGA.

 

Pamięć rybki widzę.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Figuś napisał:

Przecież FH5 miała nominacje w innych kategoriach na TGA i były wielkie kłótnie na forum czemu jej nie ma w nominacjach do GOTY, konkluzja była taka że tylko racer. Halo Infinite dostało nagrodę publiczności na TGA.

 

Pamięć rybki widzę.

No ciekawe jak mieli ją nominować xd

 image.png.3b57f90d0a98180cdf3375ebd0d0f4cb.png

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Rozi napisał:

Smutna rzeczywistość. Xbox nie miał żadnego exa nominowanego do gry roku na TGA od 10 lat.

RDT_20221116_1417448719396140726789120.jpg

 

To tylko potwierdza jak absurdalny jest to plebiscyt.

 

Takie gry jak Sunset Overdrive, Ori & The Blind Forest czy Gears 5 się nie łapały... ale Super Mario Maker :yao: czy Spider Man, który kopiował ubisofciaki w najgorszy możliwy sposób już tak :reggie:

O kompromitacji z Forza Horizon 5 z zeszłego roku już nie wspomnę...

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, SnoD napisał:

Takie gry jak Sunset Overdrive, Ori & The Blind Forest czy Gears 5 się nie łapały... ale Super Mario Maker :yao: czy Spider Man, który kopiował ubisofciaki w najgorszy możliwy sposób już tak :reggie:

 

Przecież Super Mario Maker to było coś świetnego w połączeniu z tym tabletem. Jedna z niewielu gier które faktycznie korzystała z potencjału tego pada. 

 

Co do braku nominacji dla gierek od MS to trochę porażka, nie powinno to tak wyglądać. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Figaro napisał:

nie wiem, ale w 2015 mario maker i bloodborne to gry, które chyba żaden xboxowy ex nie pokonałby. Tu nie ma żadnego spisku, gierki Xbox Studios to po prostu jedynie rzemeślnicze, poprawne tytuły, które niczego nie wygrają. 

 

Tak sobie tłumacz :) Zeszły rok dobitnie pokazał absurd sytuacji gdzie do nominacji dla X'a nie wystarczyło nawet wydanie najlepiej ocenianej gry 2021.

 

Najlepiej ocenianej spośród setek jeśli nie tysięcy wydanych gier w tym roku.

 

Za to mamy kompilację nie rzemieślniczych produktów, które często są przehajpowane ponad wszelką miarę.

  • Haha 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, SnoD napisał:

 

To tylko potwierdza jak absurdalny jest to plebiscyt.

 

Takie gry jak Sunset Overdrive, Ori & The Blind Forest czy Gears 5 się nie łapały... ale Super Mario Maker :yao: czy Spider Man, który kopiował ubisofciaki w najgorszy możliwy sposób już tak :reggie:

O kompromitacji z Forza Horizon 5 z zeszłego roku już nie wspomnę...

 

Myślę że Gears 5 nie ma z tego samego powodu z którego nie ma np. Uncharted Lost Legacy czy Days Gone.

Samochodziki chyba też nie są lubiane w takich plebiscytach, bo tak samo nie widzę 10 części gran turismo nigdzie. Zresztą gdyby grą roku miała być kolejna część samochodówki to smutny to by był rok.

Odnośnik do komentarza

Nie płaczę bo mnie te plebiscyty nic nie obchodzą. Wytknąłem tylko, że gry z Xa są pomijane bez względu na to czy są dobre lub dobrze oceniane. Jakikolwiek "klucz" by nie był stosowany, to gierki z Xa nigdy się nie łapią.

 

Później przychodzi jakiś lewak Figaro i pisze coś o rzemieślniczych produkcjach. Jeszcze tylko brakuje "duszy", "sztuki" i mamy komplet ;)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rtooj napisał:

Samochodziki chyba też nie są lubiane w takich plebiscytach

Ah no to wszystko jasne, czyli racery po prostu nie są lubiane w takich plebiscytach, a ja głupio myślałem że to chodzi o wybór jakiś najlepszych gier. 

 

I żeby nie było jestem w stanie zrozumieć argumenty że najlepiej oceniana gra poprzedniego roku nie dostała nominacji do najlepszej gry roku, bo dla wielu osób racery to jakiś inny, gorszy gatunek gier (mimo iż scigałki towarzyszą i są popularne na konsolach niemal od samego początku ich istnienia). Jestem też w stanie zrozumieć brak Infinite, gdzie dobre pierwsze wrażenie zostało popsute po czasie przez multiplayer. Jestem też w stanie zrozumieć brak Gearsow bo to po prostu jak pisał Figaro kolejna poprawną rzemieślnicza odsłona. Ale naprawdę trudno mi zrozumieć dlaczego choćby nominacji nie dostały takie tytuły jak Ori (pierwsza jak i druga część) czy Psychonauts 2, czy platformówki to też gorszy gatunek i nie zasługuje nominacje? No nie rozumiem tego, dlatego z dystansem podchodzę do tego plebiscytu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...