Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było to info (bo jest już stare) ale jakieś 2 lata temu Steve Rechtschaffner, koleś odpowiedzialny za EA Big założył studio i pracuje nad nową grą. Zaczynali z 5 osobami w 2021, pół roku temu było 27 i nadal rekrutują. Może jeszcze doczekamy się jakiejś arcade'owej gierki w stylu VI-tej generacji.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Fajny wywiad, dużo rzeczy było dla mnie szokiem.

Doceniam też to jak Sony i niektóre firmy wydające gry próbują pomóc takim ludziom, to co dla nas jest żenującym trybem super easy, dla nich jest pewnie czymś koniecznym.

Ogólnie jak się zastanowić to koszmarne jest nie wiedzieć nawet jak wygląda człowiek, kolor, nawet dziewczyna. No ale łatwiej pewnie jest nie mieć tego czego się nie zna.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale naszło mnie takie przemyślenie.

 

Dałem się wczoraj wydymać marketingowcom Sony - kupiłem miesiąc abonamentu Extra za potężne 58 cebulionów. Pomyślałem, że przejdę sobie Judgement i Horizona Forgotten West tyle, że HLTB podaje, że obie przejdę razem w niecałe 60h. Czyli musiałbym grać 2h każdego dnia aby wyrobić się w czasie.

 

i tak oto granie staje się tyrką

 

nie polecam

  • Haha 3
  • beka z typa 4
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Square napisał:

Te 60 godzin to jakiś nieosiągalny wyczyn dla ciebie?


to przymus 2h grania, a niecodziennie mam ku temu warunki

 

nie, nie gram w WoWa, ale mam po prostu inne zajęcia i nie zawsze mam po tym czasie chęci przysiadać

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Square napisał:

Nie znam twojej sytuacji, ale chyba masz też dni, że możesz pograć więcej niż 2 godziny?


Oczywiscie. Po prostu siedzi gdzieś z tylu głowy, że jak dzisiaj nie zagrałem to nadrobić muszę w jakiś inny dzień. :/ 

Odnośnik do komentarza

Paolo jakie smętne pierdolamento do spółki z gregiem xD Nie wyrobisz się w miesiąc to kupisz sobie drugi, w czym problem? A jak nie chciałeś być ograniczony czasowo to trzeba było kupić sobie te dwie gry na własność, to takie proste.

 

GRASZ W TO DO CZEGO CIĘ ZMUSZAJĄ to już pominę milczeniem, bo większe glupoty chyba tylko w temacie AH i nowej zeldy są pisane.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Eh gdyby tylko dało się kupić te gry na własność jak za starych dobrych czasów przed abonamentami.

 

Sami narzucacie sobie ograniczenia (przejście kilku gier w miesiąc) a potem narzekacie że czujecie się jak ma smyczy i zaczynacie traktować granie jak obowiązek bo skończy się abonament. A przecież nic nie stoi na przeszkodzie by kupić grę lub przedłużyć abo.

To tak jakby pudełkowiec założył sobie że kupi grę w piątek, a sprzeda ją w poniedziałek, by być jak najmniej być stratnym i narzekał że takie granie odbiera mu przejmnosc z grania. A tak naprawdę sam stworzył sobie ten problem.

Odnośnik do komentarza

Gry wypadające z abonamentu zawsze ogłaszane są odpowiednio wcześniej, Wezyr opłacił PS+ żeby ograć sobie dwie gry, które na tysiąc procent nie wylecą z niego przez najbliższe kilka miesięcy. Poza tym kam on, decydując się na opłacenie PS+/GP ("decydując się", jakby to było co najmniej wzięcie kredytu na 20 lat) w danym momencie masz pogląd na to, co w usłudze jest, czego nie ma, a czego nie będzie za jakiś czas, to nie jest wchodzenie w ciemno i odkrywanie, że jednak nie tego się oczekiwało. Jak się nie chce kupić gry na własność tylko zapłacić dużo mniej niż jej równowartość w pudle/cyfrze i mieć do niej czasowy dostęp to niestety trzeba się pogodzić z tym, że coś za coś i albo się w to wchodzi albo nie. W tym wypadku to już totalnie nie rozumiem Paola, bo opłaca większą kwotę za dostęp do jednej gry (za którą też dodatkowo musiał zapłacić), ale jednak PS+ było iskrą zapalną do takich przemyśleń?

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Odpowiadając na pytanie o drugi miesiąc abo - to byłoby prawie 120zl i lepiej już kupić sobie grę na wyłączność. IMO za drogi jest ten abonament, zwłaszcza na to co oferuje. @messer88 grałem przy premierze; ale tryb 60 był jeszcze skopany i zostawiłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...