Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Qbon napisał:

Tak, wszystko na max, Ray tracing na max plus mody, parę graficznych i parę wpływających na gameplay, między innymi lepsze animacje w walce, sprzęt rtx 4080 i Ryzen 7800x3d.

Ile trzeba mieć na taki sprzęt? Z 8 tys styknie? Ofc bez TV. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

Ile trzeba mieć na taki sprzęt? Z 8 tys styknie? Ofc bez TV. 

Raczej bliżej 10k. Ja składałem tego kompa w okolicach Black friday, parę rzeczy udalo się trochę taniej, rtx 4080 wtedy kosztował mnie jakieś 5600 zł, dodaj jeszcze resztę no ale karta wiadomo, najdroższa ze wszystkich podzespołów. Oczywiście to przy założeniu, że składasz wszystko od zera, tak jak ja robilem, razem z obudową, wszystkim, później już jak za parę lat np robisz upgrade karty no to już inaczej bo patrzysz tylko na to. Kompa mam podłączonego do oleda , i gram padem w ten sam sposób jak na konsoli, nawet jakbym chciał to mogę ustawic żeby Steam się uruchamiał na starcie w trybie big picture i jest dashboard podobny do konsolowego. Sprzęt kosztował ale szczerze? Nie żałuję ani grosza, komp i to co on oferuje wart tej kasy, czuć każdy, jeden grosz, można by się na ten temat rozpisać no ale tu nie dział od tego.

Edytowane przez Qbon
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Pupcio napisał:

Też mi właśnie te screeny narobiły smaka xD mój problem z wiedźminem jest taki że zaraz będzie 10 lat od mojego jedynego przejścia a ja wszystko perfekcyjnie pamiętam, tak dobra była to gerka :boomer:

Wydaje ci się, bo rośniesz. Jak zaczniesz ogrywać to pewnie nie raz się za głowę złapiesz, że tego nie pamiętasz, a to pamiętasz inaczej. 

 

Przynajmniej ja tak mam. :dafuq:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Plackus napisał:

Strasznie ciemne te screeny 

Ch.a widać 

Tak, to samo było jak kiedyś wrzuciłem z Alana Wake 2, w grze wygląda normalnie, bo gra jest wyświetlana w HDR, na screenach jak patrzę na tv u siebie to widać ale później z innego źródła już na forum po wrzuceniu to faktycznie te ciemniejsze sceny są słabo czytelne. I tak screeny w pełni nie oddadzą tego.

1 godzinę temu, Pupcio napisał:

Też mi właśnie te screeny narobiły smaka xD mój problem z wiedźminem jest taki że zaraz będzie 10 lat od mojego jedynego przejścia a ja wszystko perfekcyjnie pamiętam, tak dobra była to gerka :boomer:

Ja już chyba z 5 raz ogrywam, pamiętam wszystko ale w to się wciąż tak dobrze gra, świat, eksplor, questy, walka po dodaniu innych animacji na modyfikacji, wszystko generalnie, w to można grać zawsze :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...