Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie troche niszowe na tym forum gierki:

 

Zastanawialiście się kiedyś kto wygrałby w starciu Wikingowie kontra Piraci, albo Mamuty kontra Ninja? Jeśli tak odpowiedzi znajdziecie w gierce o nazwie TABS ( Totally Accurate Battle Simulator)

34b1a73c-d215-408a-912a-e501080e27b9.PNG

 

i Untitled Goose Game czyli gra w której sterujemy Gęsią i terrorryzujemy urocze miasteczko

xs=

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Nowy update skutecznie zachęcił mnie do ponownego odwiedzenia włości...

Stardew-Valley-20191223135219.jpg

 

I wreszcie po 6 latach w grze (ponad 170 godz.) udało mi się uzupełnić kolekcję w muzeum chociaż nie bez nerwów

Stardew-Valley-20191222112018.jpg

Do tej pory myślałem, że brakuje mi tylko skamieliny z palmy. Wpierw radość, a potem wtf, gdzie moje stardrop, itd. Już myślałem, że zbugowane coś ale po podliczeniu jak się okazało nie było w kolekcji jeszcze jednego minerału. Minerału dostępnego tylko z geody. No to heja do kopalni i farmienie kamyków. No i się udało (również ostatnia gwiazdka wpadła). Chyba poprawili dropy artefaktów.

Jednak minigierka w barze dalej przesrana i raczej nie dam rady się z nią uporać.

A tak to sprawdzam nowe obiekty, rzeczy, eventy z ludzikami, itd. Moja kobita nawet

Spoiler

ubiła potworka i kazała zakopać truchło.

Zuch dziewczyna. W sumie niedziwne skoro

Spoiler

sklepikarz to podobno nie jej stary (duh, jakby po kolorze włosów się nie dało zorientować), a Dr Strange ostatnio wyjawił mi, że we wsi pałęta się jego bękart. No gruby twist:obama: Normalnie jak w którymśtam odcinku Esmeraldy.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, suteq napisał:

Co z tego, że Hellblade oszałamia widokami jak gra jest przeraźliwie nudna bo twórcy zapomnieli zaimplementować gameplay. :/ 


Ciężko się nie zgodzić, ale to nie miejsce na takie dyskusje, więc odniosłem się tylko do tego, jak wygląda na screenach :)
Wrażenia opiszę w stosownym temacie, ale fakt - symulator chodzenia, okazjonalnie przerywany prostackimi walkami i łamigłówkami (te z iluzjami nawet spoko).

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.12.2019 o 22:28, Wredny napisał:


Ciężko się nie zgodzić, ale to nie miejsce na takie dyskusje, więc odniosłem się tylko do tego, jak wygląda na screenach :)
Wrażenia opiszę w stosownym temacie, ale fakt - symulator chodzenia, okazjonalnie przerywany prostackimi walkami i łamigłówkami (te z iluzjami nawet spoko).

ja sie pociłem nie ze względu na poziom trudności, tylko głosów ze słuchawek. Ta gra wprowadza dziwny niepokój w twojej głowie :dog:

 

2 godziny temu, II KoBik II napisał:

5dbe3ff3b2d68d76med.jpg

 

Kratosik nadal robi :banderas:

 

aj jeszcze tam nie doszedłem, ale już widzę, że będzie cudownie :obama: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

Am8edQazP9zr8spAujW0S0ebWQyP2UoBdM=

ostatnio dużo mówi się o WIedźminie więc i mnie znowu przygnało do Białego Sadu

 

sterowanie wciąż ssie pauke, a grafika się mocno postarzała, ale mimo to pierwsze kilka godzin były całkiem przyjemne. Gra ma okropnie wyglądający i nieintuicyjny UI

Ależ będzie odpalane na ULTRA za tydzień. :obama: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...