Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Subnautica na XO, przeszedłem i grę polecam, aczkolwiek warto wrzucić ją  na SSD, wczytywanie na stokowym dysku to masakra.

Gra w ruchu wygląda o niebo lepiej niż na zrzutach, gęsty klimat lekko się rozrzedza jak już poznamy mechanikę gry (po 30h gry :)), ale i tak do samego końca jest bardzo dobrze

PZWz2h5f%2BVf4=

87d838c3-d672-4c32-b762-b3f664cc0066.PNG

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy to jakieś spoilery? Wyglądają jak każdy randomowy screenshot z Death Stranding - Jest Norman Reedus niosący paczki i pusty teren. No chyba że uznamy za spoiler to że w grze jest śnieg czy wodospad.

 

Skończyłem niedawno swego czasu hejtowane Infinite Warfare, które ku mojemu zaskoczeniu okazało się całkiem grywalnym sci-fi shooterem. Myślę że gra jest do sprawdzenia szczególnie dla tych którzy tęsknią za starymi Killzoneami bo to trochę podobne klimaty, tu również mamy przerysowanego, troche śmiesznego złola, rządzącego faszystowską kolonią (tym razem Marsem) oraz militarną opowieść o wojnie i poświęceniu, a to wszystko podobnie jak w Killzone utrzymane jest w klimacie hard sci-fi.

 

9b4b2719-6e9b-4b2e-8796-46f0ff8f8c4c.PNG

6ca9dd09-2de1-4739-a8c6-dff08f1ac785.PNG

fcb38e44-500e-40b6-a975-a59d034cc298.PNG

EtffZhLWGdnniF3kK96ulBtU5P72%2Bs0CaiBL0o

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

no to lecimy z nastęnym CoDem (nie grałem w żadną odsłonę od 2007 roku, a ostatnio kupiłem 2 części). Na początku tej generacji marzyłem o drugowojennej strzelance we współczesnej nowogeneracyjnej oprawie. WWII w dużej mierza spełnia te pragnienia. Mamy tu klimat rodem z Szeregowca Ryana i dosyć standardową, bezpieczną strzelanke z rzadka wybijającą się ponad zwyczajną przyzwoitość. Misje są bardzo krótkie, urywane, a akcje częso ce(pipi)ą się przesadną widoskowością. Jak od jakiegoś szablonu zaliczamy kolejne codowe klisze: misja w czołgu? jest misja ze snajperką? jest, misja w samolocie? jest itd.

 

To trochę taki remake call of duty 1 lub 2, zrobiony we współczesnym stylu

 

N9u0Syuf0E4s=

Odnośnik do komentarza

Uzyskany z GwG, zapomniany Battlefield 3 zagościł w końcu na dysku, pamiętam, że kampania nie cieszyła się jakaś wielką popularnością (a może się mylę), ale gra się naprawdę fajnie, a widoczki robią wrażenie, zwłaszcza, że to tylko X360, tekstury HD oczywiście załadowane:

BAIZtXo6D7WpO6MW7P3SrLNQuZtiud%2BzEURxva

ce5f6136-0f06-4dec-9f3b-d5fa26cfadb9.PNG

HE6TbCwUAqz7pz%2BLRrYl8chixLvBg%2BIZ7XT3

21H828YwIMFlQsXpq7W%2BBOHqVPuD2y%2BVzc=

uLtuZV%2BKEPI9w0=

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To może odrobina nostalgicznych screenów z    D   U   S   Z   Ą

 

Game Boy'a dostałem na komunię od "ujka z Niemiec", a co. Komunię miałem w 95', a już wtedy konsolka miała swoje lata. Miałem sporo gierek: TMNT, Amazing Spider-Man, Mickey Mouse, Mickey's Dangerous Chase, Super Mario Land 2 (jedna z ulubionych), Tiny Toon, Darkwing Duck i parę innych.

Niestety młodość chmurna i durna, wymiany na inne, komuś się pożyczyło, ktoś nie oddał, lata mijały i zostały mi chyba 3 (nie wiem gdzie mi wsiąkł Mario :( ). Szkoda, że nie ma nigdzie w pobliżu giełdy bo bym sobie uzupełnił kolekcję. 

Przewijały się różne gierki. Pokemony czy Donkey Kong. Nie jestem do końca pewny ale nawet te z GB Color pasowały tylko trzeba było lekko wygiąć włącznik bo dyskietki z Colora były bez charakterystycznego wycięcia w rogu. Tak Przeszedłem Wario Land 3. Wiem, że gierka się odpalała ale nie pamiętam już czy dało się grać

 

DSC00786.jpg

 

No więc w kwietniu z okazji 30-lecia najlepszej maszynki Nintendo chciałem sprawdzić czy konsolka dalej dycha (nie sprawdzałem od kilku miesięcy). I co? I nico. brak baterii, brak zasilacza, a nie chciało mi się lecieć kupić "paluszków". No i maszynka dalej leżała, aż do dzisiaj. Znalazło się kilka baterii, wkładam i nic. Wyciągam baterie, wyjmuję cartridge'a, dmucham, wkładam i... działa!

 

DSC00762.jpg

 

Sprzęt starszy niż niejeden użytkownik tego forumka, pożółkły, bez tylnej klapki ale śmiga jak wściekły (z trzema martwymi kreskami?). Miałem do niego jeszcze podświetlacz ale nie używałem. Pamiętam też jak dostałem od kumpla sąsiada almanach z kodami. Yebna księga z szyframi do ogromnej liczby gier. Tam się dowiedziałem, że w SML2 da się włączyć easy mode po wciśnięciu "select" w głównym menu. 

Kurde, nostalgia w chui :wub: Prawdziwe Nintendo z "Seal of Quality", a nie to co dziś.

  • Plusik 8
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Farmer napisał:

Nie jestem do końca pewny ale nawet te z GB Color pasowały tylko trzeba było lekko wygiąć włącznik bo dyskietki z Colora były bez charakterystycznego wycięcia w rogu. Tak Przeszedłem Wario Land 3. Wiem, że gierka się odpalała ale nie pamiętam już czy dało się grać

 

Część gier z Colora była przystosowana do grania na zwykłym GB. Były to gry w czarnych kartridżach które uruchamiały się w kolorze i odpowiedniej palecie barw ale nie korzystały z pełnej mocy GBC. Dzięki czemu działały też na zwykłym. Nazywało się to dual mode cartridge ale nie pamiętam dokładnie. Na przykład Wario Land II był taką grą. Natomiast Super mario Land : Warioland 3 był na zwykłego GB. Natomiast na Colora wyszedł Wario Land 3 i była to zupełnie inna gra która uruchamiała się tylko na Color. 

 

Tak poza tym masz uszkodzony ekran i jest to często przypadłość tego modelu. Z tego co wiem na necie znajdziesz poradniki jak to usunąć ale nie jestem pewny bo już tak w retro nie siedzę i nie pamiętam wszystkiego. Jednak czasem nadal gram w te świetne stare klasyki gierki:lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...