Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

U6jZxRZ.png

hhVogKe.png

CkLunUB.png

HpiWT3j.png

 

jak to wygląda :obama: 

kupiłem w końcu 2k20 w promce za 9 dyszek, po wbiciu ponad 90h w 2k16 od maja 

jeśli chodzi o grafikę to myślałem że lepiej już być nie może, ale jednak się myliłem, wygląda to lepiej niż życie

 

jeśli chodzi o gameplay to jest sporo poprawek względem 2k16 i o ile łojenie hajsu na coinsach w MyCareer to scurwysyństwo pierwszej wody, to jednak niewiele mnie to obchodzi, bo nigdy nie chce mi się robić swojego grajka i wolę MyLeague i zmagania 100% legit drużynami, gdzie coinsy nie są do niczego potrzebne

w porównaniu do 2k16 dużo lepiej funkcjonują przechwyty, bloki, zbiórki, dobitki ze zbiórek w ofensywie, ogólnie gra się trudniej, ale też bardziej satysfakcjonująco :notbad:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chodził za mną od kilku dobrych lat. Wpierw były próby odpalenia wersji na PS2 z patchem na Zodiak Job System ale kilkunastoletni komputer zawiódł. Potem długo zastanawiałem się nad remasterem aż do dziś. To był moment. Szybki telefon do lokalnego kramu - mamy na półce nową, 60zł proszę pana. To jadę. Dziś chyba zarwe nockę przy tym. Pierwsze minuty za mną, a już jestem oczarowany. Prawdziwy Final. Sam remaster bardzo ładny, bo FF12 było bardzo zaawansowaną gra jak na czasy PS2. O ile pamiętam miała opcje 16:9 i progresywne skanowanie w 720p?. W każdym razie wygląda dobrze, a dodatkowe funkcje jak przyspieszanie czasu czy wyświetlanie mapy na ekranie, umilają rozgrywkę. Czas wbijać expa!

 

dqJ5aWV.jpg

 

BX1QvvH.jpg

 

gA41ZLK.jpg

 

IAAvkOA.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

dfbb03d2a8fbb9015298090d6ca2833e.jpg

 

Obecnie ogrywam dwa tytuły: świetnego Kakarota rozpoczętego kilka dni temu oraz Dragon Quest XI, które zalegało w backlogu jakiś czas. Gra zaczyna się na serio po

 

ubiciu Mordegona, gdy na scenie pojawia się jeszcze trudniejszy przeciwnik czyli Calasmos.

Post-game to nowe wyzwania i sporo rzeczy do zrobienia. Triale w DQXI to już poważna rozgrywka zwłaszcza Wheel of Harma gdzie do zaliczenia triala wymagana jest precyzyjna taktyka i ubicie bossów w określonej ilości ruchów. Bawię się wyśmienicie dzięki ciekawej fabule i fajnej mechanice. Będę cisnął na platynę ale ograniczona ilość wolnego czasu wydłuży mi rozrywkę z Goku i Luminary także.

Growy początek roku należy zdecydowanie do japońskich firm oraz twórczości Akiry Toriyamy :)

Edytowane przez SebaSan1981
Poprawa linku do grafiki
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...