Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Musieli dodać w jakimś patchu, bo jak ja grałem to nie było opcji i tylko selfie wchodziło w grę, tudzież dobrze kamerę ustawić.
K#rwa, jak dobrze, że tego nie było, bo patrząc teraz na te przepiękne screeny od Kobika to już widzę, jak napyerdalam kolejne 50h w samym trybie foto :yao:
A z tego aparatu w gierce to też arcydzieła można było pstrykać:
 

Spoiler

8113dfc5db1510b0.jpg

 

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.02.2020 o 12:48, Wredny napisał:

Musieli dodać w jakimś patchu, bo jak ja grałem to nie było opcji i tylko selfie wchodziło w grę, tudzież dobrze kamerę ustawić.
K#rwa, jak dobrze, że tego nie było, bo patrząc teraz na te przepiękne screeny od Kobika to już widzę, jak napyerdalam kolejne 50h w samym trybie foto :yao:
A z tego aparatu w gierce to też arcydzieła można było pstrykać:
 

  Ukryj zawartość

8113dfc5db1510b0.jpg

 

widzę że po tylu latach na playstation bez zmian

 

4 lata temu kwadratowe pomidory, a teraz kwadratowe jajca :dunno:

Odnośnik do komentarza

Majster tu nie ma co porównywać. Przepaść w każdym calu na korzyść dwójki. 

 

Takich gier ze świecą szukać. Rekomendacją niech będzie fakt, że ogrywam drugi raz. Co w moim wypadku od czasów PSX, PS2 jest rzadkością. 

 

Fabuła, postaci i ten cholernie dopyerdolony świat jest wytworem mistrzowskim. Niestety dla kogoś kto przebiega przez gierki, nie ma tu czego szukać, ominie masę smaczków, detali i ogromu dzikiego zachodu. 

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Powrót na stare śmieci po wyjściu drugiego dlc do Metro Exodus.

Walka/strzelanie/grafika  jak w podstawce - najwyższa półka. Sama exploracja gorzej, czuć blokady obszaru, ale fajnie zatuszowane przez co ruszasz się po otwartej przestrzeni, ale korytarzem.

Wrzucę w spojla, bo sporo.

Spoiler

dd862edc8771c259med.jpg

 

830511fa6672b9a9med.jpg

 

12b198293d3ef774med.jpg

 

95ab38563b831b34med.jpg

 

451e616e41dffa55med.jpg

 

8d68dd24117f86e1med.jpg

 

217774f3c84a304amed.jpg

 

8f822b65b19df318med.jpg

 

b716c958d6a5d7e3med.jpg

 

c683fa1aa27c40bdmed.jpg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiecie gdzie najlepiej wrócić? Do słonecznego Los Santos. A okoliczności na tyle sprzyjające, że nigdy GTA V na PS4 nie skończyłem. Dopiero teraz docenia się szczegółowość i pietyzm włożony przez skurczybyków z Rockstar. A ta gra ma już 7 lat:

 

ERzLKdbWoAA2eNp?format=jpg&name=large

 

I mimo tego, że nic praktycznie nie dostaliśmy do singla, to cztery nowe radia, które dodali do gry, robią z idealnego soundtracku - soundtrack jeszcze bardziej idealny. Jazda po Vinewood przy tym:

 

 

Gra życia, bez kitu. Niech oni wydadzą szóstkę w 2021 roku, natychmiast.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...