Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, yab napisał:

To nie był jakiś boss? XD

Ja (pipi)e przecież, to ptaszysko to główny zły w grze, który podobnie jak Kuro w jedynce, pojawia się co jakiś czas. A ta scena była w trailerze na E3 2019. Ogarnijcie dałna jeden z drugim i proszę przywrócić mój post. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Square napisał:

Ja nawet jak grałem któryś raz to zawsze było mi ich szkoda, nawet Malusa. A najsmutniejsze to zawsze było ubicie konia.

Nie wiedziałem, ze to jest możliwe . Zazwyczaj ostro hamuje jak coś mu sie nie podoba. Zgaduje ze fabularnie ginie, gdzieś później( nie chce wiedzieć).

 

9 minut temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Dokładnie !

Mimo wszystko jesteś złym człowiekiem. :(

Poczekaj, poczekaj!  Cos mi świta, ze jednak nie ubiłem. Odwrócił sie i uciekł w trawę, po tym jak spadł z urwiska. Jest szansa, ze jeszcze żyje, a ogon mu odrośnie :lapka:

Edytowane przez MEVEK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
27 minut temu, krupek napisał:

I już pewnie nie zagrasz, nie sraj, typie.

Nie zagrałem w SOTC na PS2, nie zagrałem na PS3, ale zagrałem na PS4. Czasami czeka się na ten właściwy moment, żeby ograć jakąś starszą produkcję. :) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.03.2020 o 22:03, suteq napisał:

Nie zagrałem w SOTC na PS2, nie zagrałem na PS3, ale zagrałem na PS4. Czasami czeka się na ten właściwy moment, żeby ograć jakąś starszą produkcję. :) 

Grałem na ps2, grałem na PS3 na PS4 raczej nie zagram. No chyba, że ta gra wreszcie chodzi przyzwoicie. (pipi)iłem na klatki w oryginale, w "remasterze" też. To jest piękna i rewelacyjna (rewolucyjna w pewnym stopniu też) gra ale (pipi)ca można było dostać przy niektórych Kolosach.

Spoiler

Chyba 15 i ostatni napsuli mi krwi nieco przez klatki. Pierwszy przy kontrolowanym spadaniu na dłoń (jeden z punktów witalnych), a drugi przy przeskakiwaniu z ręki na bark. 

 

A tak to odpalam ostatnio MGSa V w celu zrobienia wszystkich mission task i S-ek 

METAL-GEAR-SOLID-V-THE-PHANTOM-PAIN-2020

Kopalnioki? Nigdy nie odmawiam...

 

METAL-GEAR-SOLID-V-THE-PHANTOM-PAIN-2020

Full pancerz dla siebie oraz konia, bazooka na plecach i można fultonować czołgi

 

METAL-GEAR-SOLID-V-THE-PHANTOM-PAIN-2020

Japonia to jednak stan umysłu. W ramach dodatkowego contentu batki w wybranym kolorze.

 

 

To nadal świetny gameplay ale kurde... powtarzalność misji zabija chęć grania zwłaszcza, że spora ilość tasków wyklucza się wzajemnie i trzeba robić powtórki powtórek. Zostało mi kilka ale nie daję już rady :D Dobrze, że jest ten FOB i zarządzanie bazą. Z eSek miałem 3/4 misji i to powinno pójść łatwiej ale już mi się nie chce. Z nudów chciałem odzyskać

Spoiler

Quiet i co trzeba zrobić? Misję 11... 7 razy :reggie: Dobrze, że to krótka misja.

Wrócę pewnie za kilka lat znowu i powbijam te eSki.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem chwile w lutym lub styczniu po tym jak wpadł do gamepassa, potem zainteresowanie na rzecz innych gierek.  i dopiero ostatnio do niego wróciłem. 

 

Cały czas podtrzymuje co co pisalem po pierwszych 30 min, to taki trovhę drewniany budżetowy klon tlou. Ale klimat i historia są naprawdę spoko

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...