Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj Mavs nie mieli ze mną łatwo, bo w obronie rządził Davis:

Sbgtdqe.png

ARY9DvB.png

 

a w ataku Lebron:

sRUa0eA.png

 

 

+ jakieś stare screeny z Sniper Elite 4, bo w tej zdarzały się bardzo fajne i szczegółowo wykonane lokacje:

 

BZeeYP4.png

 

i6dD9HK.png

 

+ przy okazji odkopane dawne z RDR II:

 

rtk6vNs.png

 

cd3Yn8d.png

 

 

 

 

 

Edytowane przez krupek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lego Worlds. Dla dzieciaka możliwość budowania, kopiowania, kolorowania, skanowania i bóg wie czego jeszcze modeli z lego to ocean zabawy. Chyba najbardziej zbugowana i słaba technicznie gra jaką grałem na tej generacji. Ale możliwości i ilość klocków to wynagradzają. Kolejna gra z gamepassa którą musze kupić w pudełku bo usuwają. :)

 

 

bnV3lkL.png

bApEvSa.png

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

jGtIIVG.jpg

 

Rzadko mi sie zdarza zakupic gierke dwa razy (PS4 + PC) ale w RE2 sie po prostu zakochalem, srubowanie rekordow mnie oczarowalo (poki co 1:47 Leon A). Tutaj ponownie rozpoczynam przygode tym razem jako Hunk zamiast Leona. Swoja droga to intro Hunka w 4th survivor jest bezbledne, ta muzyka, ta krotka wymiana zdan i ta akcja :banderas:Krociotki epizoda ale ciezko nie polubic pana grim reapera

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Bo ja wiem... sprzatanie jej auta?!

Diablica nie schodzi z kolejki. Na jedym zyciu przeszla 23 areny i jedzie dalej :sapek:

 

39 minut temu, devilbot napisał:

i czemu rywalizujecie w trybie singleplayer? ta gra słynie z multi

Bo tak jej pasuje :bye: Trzeba isc na jakies kompromisy.  Nie wiem ile ta kwarantanna jeszcze potrwa :shieeet:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

zacząłem Niera Automate, grafika jak z PS3 ale gra się spoko. Muszę jednak przyznać że trochę drapię się po głowie zastanwiając się skąd te zachwyty niektórych osób na forumku, bo na razie nie doświadczyłem niczego wybijającego się ponad zwykłą solidność.

55HJNX0BtXo6fg=

 

no i obowiązkowa sekcja z Piratów, to już dwa lata po premierze a ja wciąż wracam do gry z ziomeczkami i zachwycam się widokami

UHeRVIR9Nm09q0PSfy1HsVnBiP6mG0=

6ea03da3-5d3e-45d6-97f5-9302f7f9c0c4.PNG

HeyXaQ=

44be8f1a-f20c-482c-a8c5-3e9df60d1a13.PNG

b611c35b-33a6-4b39-9fd2-8dd65a06f342.PNG

7f83f5bd-88ed-460b-b504-37e26d5b9229.PNG

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...