Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

C.d. FF XXV:

co te Japończyki to ja nie wiem, co najmniej dziwny dizajn stroju roboczego?zXvH%2B7j4=

 

Mania wielkości:

q1ssbG8iWfPkNOY=

 

No i potworek graficzny:

grey-daeb8382a3b0c52a5f71f8aa439e4226.giabf2b8dc-0bf0-4a82-97aa-b915a6976bf8.PNG

 

Kretyńskie zadania, nudny open world, ale coś ta gra jednak w sobie ma, taki trochę lekki powiew czillałtu.

Bardzo mi przypomina FF XII, które swego czasu przeszedłem na PS2, szkoda jednak, że nie dali tutaj systemu gambitów, czyli swego rodzaju konfigurowalnego systemu SI drużyny. 

Odnośnik do komentarza

Z racji wirusowej izolacji trwa odświeżanie klasyków. 

 

Tadam! Uwaga, ta gra nie obsługuje hdr... 

Natomiast arsenał z czasów Arthura Morgana, lekko zmodyfikowany przez Teslę daje radę.

Gunplay MEGA! Sama rozgrywka nie zawiera zbyt wielu o dziwo archaizmów w porównaniu do takiego np watch dogs, który kilka dni temu ukończyłem.

Kto nie zna /są tacy?, nie chyba, nie/ proponuję zapoznać się ze startowym tytułem na krańcu generacji.

 

a2533d498601cdbamed.jpg

 

19d8fa02af50852emed.jpg

 

233146f24aa8253cmed.jpg

 

 

 

b2d8b057a58e1f05med.jpg

 

4a37de904749d1f4med.jpg

 

aba78e533091b194med.jpg

 

8df318db2611549emed.jpg

 

I coś dla koneserów damskich wdzięków /18+/

Spoiler

59906d0d416f8ffdmed.jpg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Pomniejszyłem, bo niech se każdy sam na 65' / 55'  obejrzy c'nie?

 

Gra nie ma patcha pod PRO, więc może lepiej nie. U mnie jak u @Figaro najgorszy ex na PS4 w jaki grałem. To odbieranie kontroli graczowi, ślamazarne sekcje chodzone rodem z walking simulator, ogólna sterylność. (pipi)ać taki gamedev maczetami.

 

Tyle dobrego, że mam edycję limitowaną w steelbooku, może sprzedam ją kiedyś jakiemuś zwyrodnialcowi kolekcjonerowi, gdy zyska już na wartości. :potter: 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Wredny napisał:


WTF? :huh:
Gunplay w The Order 1886 to straszne g#wno - papierowy, zero ciężaru giwer, zero recoila...
No i zdjęcia zdecydowanie za małe.

Gunplay to akurat jest bardzo przyjemny w tej giereczce. Pociski pięknie wchodzą we wrogów. 

 

No ogólnie pozytywne zaskoczenie jak już zagrałem chociaż ma swoje bolączki.

Odnośnik do komentarza

Jaka sterylność jak garnki pięknie brzdękały w kuchni, a bronie i kuku jakie robiły, to miód i orzeszki. Najgorsze było to, że zamiast postawić bardziej na prostackie pif paf z gearsów poszli w rozdziały, które są samymi przerywnikami, no i tfu, "filmowe pasy", ale pewnie nie potrafili takiej grafy zrobić bez tego. Czekam na drugą część i na trzecią, bo widać, że psp-owców przerosła duża gra AAA i musieli trochę nauczyć się na własnych błędach.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...