Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pupcio napisał:

To nie jest prawdą, aż nie wiem czy w to grałeś bo wygląda jak post kogoś kto widział grę tylko na jutubku  :(

Grałem na PS4 kilka godzin, ja w przeciwieństwie do wielu osób na tym forum jednak wypowiadam się po zagraniu w grę. :) 

 

Dla uspokojenia twojej rozczochranej powiem Ci że mam jeszcze grę z family sharing na PC więc na pewno dam drugą szansę ale nie zostawiła mi ta gra dobrych wspomnień jak ogrywałem ją na konsoli. :lapka: 

 

2 minuty temu, XM. napisał:

Nawet nie mówię o tej grze, tylko czytając twoje posty na przestrzeni gdzieś ostatniego pół roku to widzę.

Chyba bierzesz mnie przez pryzmat CW bo poza tym to bardzo mało cokolwiek piszę o gierkach na forum. W ostatnim roku to wróciła mi duża zajawka na granie, gram w dużo gier, nadrabiam zaległości i świetnie się bawię ogólnie rzecz ujmując. Mogę policzyć na palcach obu dłoni tytuły które odstawiłem w ciągu ostatniego roku z jakiś powodów. Nie żałuję żadnego czasu spędzonego przy jakiejkolwiek grze w tym roku ale to nie znaczy że nagle przestałem być krytyczny i jak coś mi sie nie podoba to o tym piszę. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, suteq napisał:

Grałem na PS4 kilka godzin, ja w przeciwieństwie do wielu osób na tym forum jednak wypowiadam się po zagraniu w grę. :) 

 

Dla uspokojenia twojej rozczochranej powiem Ci że mam jeszcze grę z family sharing na PC więc na pewno dam drugą szansę ale nie zostawiła mi ta gra dobrych wspomnień jak ogrywałem ją na konsoli. :lapka: 

 

Chyba bierzesz mnie przez pryzmat CW bo poza tym to bardzo mało cokolwiek piszę o gierkach na forum. W ostatnim roku to wróciła mi duża zajawka na granie, gram w dużo gier, nadrabiam zaległości i świetnie się bawię ogólnie rzecz ujmując. Mogę policzyć na palcach obu dłoni tytuły które odstawiłem w ciągu ostatniego roku z jakiś powodów. Nie żałuję żadnego czasu spędzonego przy jakiejkolwiek grze w tym roku ale to nie znaczy że nagle przestałem być krytyczny i jak coś mi sie nie podoba to o tym piszę. 

Nie wiem, nie czytam cw w ogole i  odnoszę totalnie odwrotne wrażenie niż to co piszesz, ale no co - skoro tak piszesz to może i tak jest. Eot.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skąd ta nagonka  na sutka,? Zgodzimy się chyba że Death Stranding to mocno specyficzną gra i to normalne że nie każdemu podpasuje.

Ważne że dał jej szanse, nie podeszło mu, trudno, nic więcej nie mógł zrobić .

 

Nie ma co nazywać kogoś bezguściem tylko dlatego że nie spodobała mu się jedna gra wideo, bo idąc tym tokiem rozumowania wszyscy tutaj jesteśmy bezgustami.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

Nie wiem skąd ta nagonka  na sutka,? Zgodzimy się chyba że Death Stranding to mocno specyficzną gra i to normalne że nie każdemu podpasuje.

Ważne że dał jej szanse, nie podeszło mu, trudno, nic więcej nie mógł zrobić .

 

Nie ma co nazywać kogoś bezguściem tylko dlatego że nie spodobała mu się jedna gra wideo, bo idąc tym tokiem rozumowania wszyscy tutaj jesteśmy bezgustami.

 

Nigdy nie zrozumiem zmuszania kogoś na siłę do skończenia gry, żeby móc się na jej temat wypowiadać. Chyba tylko pistolet przy głowie zmusiłby mnie do skończenia MGS 5, czy RDR2 :pawel:. Sorry, ale już nie te lata, żeby na siłę użerać się z gierkami, z którymi wybitnie nie po drodze.

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Shago napisał:

 

Nigdy nie zrozumiem zmuszania kogoś na siłę do skończenia gry, żeby móc się na jej temat wypowiadać. Chyba tylko pistolet przy głowie zmusiłby mnie do skończenia MGS 5, czy RDR2 :pawel:. Sorry, ale już nie te lata, żeby na siłę użerać się z gierkami, z którymi wybitnie nie po drodze.

 

Jakby mi ktoś na poczatku gry powiedział ze mgs5 nie ma chapteru trzeciego, a Kojimbo odpłynął na pontonie ze wszystkimi pomysłami do innej marki, to pewnie też bym nie skończył :smutas:

Odnośnik do komentarza

PS_App_20211006_122741.thumb.jpeg.d8f473600819d26e96ce2b2bdb2604c6.jpeg

 

Gta Online było ostatnio ofukiwane na forumku ale wyświetliło mi się że jest mylion $ do odebrania, więc się zalogowałem na chwilę po kilku miesiącach nieobecności. No i nadal fajnie się w to gra, doszły nowe misje i jakiś napad. Kupiłem swojej wirtualnej dziewoi fiacika do chillowych przejażdżek bo tak lubię grać najbardziej :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Zajebisty jest ten tryb, ale szkoda, że robi screeny z passami. :/

Te pasy to specjalna ramka która ma symulować niby plakat:cool: Można bawić się w trybie foto bez tych pasów oczywiście.

 

Edit. Dobra, chyba skumałem, no nie ma wyjscia jak grasz w trybie panoramicznym:pechowiec:

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, PanKamil napisał:

Te pasy to specjalna ramka która ma symulować niby plakat:cool: Można bawić się w trybie foto bez tych pasów oczywiście.

 

Edit. Dobra, chyba skumałem, no nie ma wyjscia jak grasz w trybie panoramicznym:pechowiec:

 

Gram bez panoramicznego i te pasy tez sa. Chodzilo.mi o to, że taki "plakat" zajebiscie prezentowałby się bez tych pasów na bokach. Np. na tapete do tel.czy coś.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Gram bez panoramicznego i te pasy tez sa. Chodzilo.mi o to, że taki "plakat" zajebiscie prezentowałby się bez tych pasów na bokach. Np. na tapete do tel.czy coś.

Chyba pozostaje zobaczyć czy jest jakaś opcja wycięcia pasów w galerii screnow albo share factory:pechowiec: 

 

Na tel da radę ale pewnie rozdziałka spada

Spoiler

Brak opisu.

 

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...