Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ogólnie jestem pod mega wrażeniem, jak ta gierka ładnie wygląda i jak się miodnie w niej strzela (tylko przyciski się pyerdolą, bo to czasy, gdy do celowania/strzelania używało się L1/R1, więc co jakiś czas rzucam randomowy granat:sweat:).

20211010_035326.thumb.jpg.cc32783ec3b6aa1901449ae9277a6900.jpg

I animacje śmierci oraz pośmiertne ułożenie ciał pokonanych przeciwników - spore zróżnicowanie w temacie - też jestem pod wrażeniem :notbad:
20211010_040531.thumb.jpg.0ec9d1ab9556ca2f3fd4db0a0f54d959.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Ja ogólnie jestem pod mega wrażeniem, jak ta gierka ładnie wygląda i jak się miodnie w niej strzela (tylko przyciski się pyerdolą, bo to czasy, gdy do celowania/strzelania używało się L1/R1, więc co jakiś czas rzucam randomowy granat:sweat:).

20211010_035326.thumb.jpg.cc32783ec3b6aa1901449ae9277a6900.jpg

I animacje śmierci oraz pośmiertne ułożenie ciał pokonanych przeciwników - spore zróżnicowanie w temacie - też jestem pod wrażeniem :notbad:
20211010_040531.thumb.jpg.0ec9d1ab9556ca2f3fd4db0a0f54d959.jpg
Co wy tu gadacie fc1 spoko ale odpalony w 2k21 razi po oczach fizyka bez jaj i mówię to jako gość który ograł wszystkie Fc po kilka razy a 6 miodna się zapowiada
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Ludwes napisał:

zagrałem jakiś czas temu w far cry 4 i muszę przyznać, że ta gra byłaby największą spierdolina, w jaką grałem w tym roku, gdybym wcześniej nie zagrał w assassin's creed black flag


Cooo? :shok:
Black Flag to najlepsze, co się tej serii przytrafiło i spełnienie moich młodzieńczych marzeń o odrestaurowaniu Sid Meier's Pirates!, w które namiętnie się zagrywałem na Amidze.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja to już od dawna robię, kupując je dopiero jak są po 50zł, albo używki - nadal je lubię, jako tzw "guilty pleasure", ale nie na tyle, by kupować w okolicach premiery.
Nie wiem, co musieliby wypuścić, żebym poleciał do sklepu day-one. Jakby zrobili remake Cold Fear to wtedy pewnie :notbad:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja z ubi „dużych” serii to tylko gram w Assassiny ze względu na historyczne miejscówki itp. smaczki oraz akcenty. Choć od Origins mechanikę mocno poprawili (szczególnie walka i zdążają się fajne misje poboczne, tutaj ostatnia część wypada najlepiej).


Ostatnio wziąłem daye one Assassina wikinga, bo do Xboxa dorzucali :xboss:

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

No ja marzę o tym, by na całym świecie ludzie zaczęli bojkotować ubi-gierki i firma o tak wielkim potencjale, która jeszcze parę lat temu robiła naprawdę świetne produkcje, znowu wróciła na ścieżkę innowacji.

 

Ale to się nie stanie.

zapomnij, moim zdaniem będzie tylko gorzej

 

popatrz na ich ostatnie zapowiedziane gry: battle-royale, produkcje f2p, hero shootery, wyplute z generatora Far Kraje i jeszcze te nienapawające optymizmem informacje, że nowe Asasyny mają kłaść jeszcze większy nacisk na GAASowe elementy.

 

też tęsknie za czasami kiedy w międzyczasie między kolejnymi produkcjami AAA, Ubisoft potrafił od czasu do czasu zaskoczyć jakąś mniejszą gierką jak Valiant Hearts, Rayman Origins, Legends czy Child of Light, już nie mówiąć o czasach 2002-2010 kiedy byli dla mnie jednym z topowych wydawców za sprawą Ghost Reconów, Rainbow Six, Splinter Cell, czy Prince of Persia

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mi brakuje trochę wzrostu niezależnych twórców. Kiedyś firma z hitu na hit stawała się większa a obecnie to wygląda tak ,że małe firmy czują się dobrze w małych grach i wolą tworzyć na raz kilka małych produkcji niż inwestować w coraz większe projekty. W pełni ich rozumiem, jest to zdecydowanie bezpieczniejsze z biznesowego punktu widzenia jednak nie musi mi się to podobać. Przez to mamy zastoj w gierkach AA i AAA. Indyki są super jednak małe budżety robią swoje, czasem fajnie zagrać w coś nietuzinkowego jednak te gry mogłby tylko zyskać na większym budżecie. Sytuacja jest patowa bo chodzi o pieniądze i ryzyko biznesowe. 

 

A ubisoft? Od lat nie mam szacunku do tego wydawcy. Kibicowałem im mocno, lubię jak Europejskie firmy odnoszą sukcesy. Jednak ten wydawca ma wszystko czego nienawidzę w tej branży. A kiedyś robili tak nietuzinkowe gierki jak w zwyczaju mieli twórcy z Francji. Do tego zaorali serię Might and Magic, mogli by w końcu sprzedać prawa do praktycznie martwej marki jak sami do niej nie mają reki. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.10.2021 o 03:31, Wredny napisał:

Przy okazji FC6, na którego mam wywalone, naszło mnie na powrót do korzeni serii, a że lata temu kupiłem i nawet napocząłem Far Cry Classic na PS3 to właśnie stamtąd pochodzą te trzy screeny "z duszą" :D

20211010_032101.thumb.jpg.32d20436fd3f19b168607a630c856757.jpg

Zanim przeczytałem opis to myślałem, że to screeny z crysis remastered na switcha :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...