Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

The Evil Within 2

 

Co to jest za tytuł :obama: Jedynka była dobra, ale kontunuacja jest świetna i żałuję, ze dopiero teraz za nią się wziąłem. Może to i dobrze? Jesień sprzyja takim tytułom i gram sobie dziennie w nocy po dwie godzinki.

 

yQbaOeY.jpg

a883JpQ.png

Edytowane przez Czoperrr
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Zależy jak grasz, początkowo się czaiłem, później kiedy dopakowałem bronie zacząłem więcej strzelać lub po prostu biec z jednego punktu w Union do drugiego, bo tak najszybciej. Jest zdecydowanie łatwiej niż w jedynce, amunicji lub materiałów do jej wytworzenia jest ogrom.

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze, że gierki AAA, w które gram są dużo ciekawsze i różnorodne niż te Avengers:obama:

 


edit:
W tym roku z AAA ograłem Ratcheta, Spidera Moralesa, Forze Horizon 4, Mario Bowser Fury (bo Madium i Psychonauts 2 to chyba nie AAA? Choć dla mnie to duże, bardzo dobry gry) i nawet w ich pobliżu nie postawiłbym tego generyka. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

RDR2 jest w moim odczuciu idealną grą na krótkie sesje, w jednej poluję sobie na 3-gwiadkowe zwierzaczki, w innej gram w pokera, w kolejnej po prostu wyruszam w podróż po bezdrożach, a w następnej robię 1,2 misje główne. nic więcej mi nie trzeba, a już ponad 50h natrzaskane.

 

Red Dead Redemption 2 (5).png

Red Dead Redemption 2 (6).png

  • Plusik 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

mi w takiej swobodnej bezstresowej rozgrywce przeszkadzał dysonans ludonarracyjny, bo z jednej strony główna linia fabularna buduję klimat

Spoiler

obławy, a w późniejszych etapach również śmiertelnej choroby

a z drugiej oferuje właśnie takie relaksacyjne aktywności jak granie w pokera czy polowanie na zwierzynę, na których ciężko mi się było skupić gdy gdzieś w tyle głowy zdajesz sobie sprawę z

Spoiler

powoli zaciskającej się pętli wokół twojego gangu i faktu że główny bohater niedługo umrze

 

myślałem że epilog rozwiąże ten problem, ale kto grał w pierwszą część ten wie w którym momencie kończy się dwójka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...