Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Emet napisał:

Racja, jakoś przeoczyłem ;), ale wciąż mowa o GPU 4,6TF.

Oczywiste jest, że te konsole są zbyt słabe na pełnoprawne RT Overdrive, tym bardziej w godnych 2023 roku rozdzielczościach, jednak jako sztuka dla sztuki jeśli komuś nie będzie przeszkadzać jakość obrazu na poziomie 1080-1200p (przyjmując natywne ok 800p z FSR2)  przy nie zawsze stabilnych 30fps na TV powiedzmy 40 cali + byłoby to do ogarnięcia.

 

Już kończąc temat to nie, nie ma takiej opcji ;) Zobacz tu

 

 

Na 7900XTX (a więc karcie od AMD, która jest w rasterze 2,5 razy bardziej wydajna niż to co w PS5/XSX, w RT jeszcze więcej) koleś ma w 1080p z FSR Balanced (626p) na ustawieniach medium-high między 30 a 50 fps, także o czym my tu rozmawiamy ;)

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Dobra gierka, ale zepsuta open-worldem? 

Dokładnie tak uważam. Albo studio miało za mało ludzi lub był za niski budżet aby zrobić to z rozmachem i niestety jako całokształt wyszło srednio. Jeszcze nie skończyłem gierki to może jakieś porywające momenty sie pojawią, ale nie nastawiam się.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pupcio napisał:

Zepsuta rdzeniem gameplayu czyli chujowym strzelaniem z palca. Open world w niczym nie przeszkadza bo można lecieć od misji do misji a przy tym podziwiać ładne miasto

Nie do końca bo musisz choćby bramy tori czyścić aby pozbyc się mgły. Samo miasto też nie robi żadnego wrażenia po 5 minutach.

 

Zbieranie jakis kapliczek aby powiększyć magazynki na pierdy z ręki itd.

Odnośnik do komentarza

@Homelander, ze względu na tematykę, ja osobiście stawiam DG wyżej, bo ten misternie wykreowany, żywy świat sprawiał, że aż chciałem w nim przebywać - coś takiego miałem tylko w trzecim Wieśku i obydwu RDR. Zresztą z tym ostatnim gra bend dzieli bardzo wiele podobieństw i oprócz oczywistego motywu zombie-post-apo jest tu bardzo wyczuwalna westernowa nutka, w której konie zastąpiono motocyklami. Niektóre motywy są jakby żywcem wyjęte z gry R* - chociażby te przejazdy do nowych lokacji w akompaniamencie jakiegoś melancholijnego utworu.
Do tego bardzo fajnie, wielowątkowo prowadzona fabuła, która krok po kroku odsłania coraz to ciekawsze wydarzenia, coraz więcej tajemnic i nowe połacie terenu z nowymi widoczkami oraz zagrożeniami. Kolejnym plusem są dla mnie świetnie wykreowane postacie - to dla mnie też poziom R* z najlepszych czasów, kiedy każdy był jakiś i zapadał w pamięć.
Enyłej, ja tam na siłę nikogo nie będę przekonywać, ale napiszę tylko tyle, że przechodzę ten tytuł drugi raz i chyba doceniam go nawet bardziej niż za pierwszym.

 

187c261c73e33-screenshotUrl.png

187c260bd2876-screenshotUrl.png

187c262008810-screenshotUrl.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Homelander napisał:

Gusta i guściki. Dla mnie razem z Horizon Zero Dawn największy zawód 8 generacji. Ale może powinienem dać jej jeszcze jedną szansę, bo przecież tematyka bliska memu sercu

Ja bym dał. Zjechałem gre dość ostro ale to przez te niezrozumiałe przeze mnie spusty nad nią. Jest w porządku a na pewno daje więcej frajdy niż horizon

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...