Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Wredny napisał:

Pewnie jakiś antyspoilerowy pomysł - w sumie pierwszy raz się spotykam z czymś takim w gierkach.

Żeby nie było tylko jałowej dyskusji to łapcie Kassandrę z widokiem na zatokę :wub:

185df43e43712-screenshotUrl.thumb.png.695aacafb4bbee780ed76781577bf055.png

 

W sandałach zapierdalać po skałach, co za chora poyebka, dobrze, że skały nie są ostre, hehe, czaicie, ostre?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

odblokowali od początku gry wszystkie dlc i stąd ta chujnia

 

pamiętam, że strasznie mnie to denerwowało, bo nie wiedziałem, które z tych broni i zbroi powinienem mieć na tym etapie gry, a które są z dlc, ale teraz taka procedura już raczej norma w gierkach; w personce też możesz sobie dorzucić do składu personę na 90 poziomie, mimo że masz 5 lv, bo była w dlc, lol

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

@Pupciopc master race co nie xd steam deck to mój pierwszy kontakt z pc graniem od 20 lat i nie potrafię wyjść z beki obecnie jak konsolowcy błagają o remastery lub patche do starszych gierek, a obecnie na słabej/średniej klasie pc lub decku wystarczy to odpalić z wszystkimi suwaczkami na max i ma się remastera za darmo ;)

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

no niestety, dwa aspekty na których konsolowcy są niezwykle ruchani to:

- płatne remastery

- płatne granie online

 

Ale chyba cic w tym temacie się nie zmieni i konsolorze jeszcze długo bedą ruchani, bo nawet tutaj  na forum czytam czasami uspawiedliwanie płatnych patchy, bo przecież twórcy musieli włożyć dużo pracy w odblokowanie klatkażu i przesuniecie 3 suwaków w prawo, a poza tym 40 zł to niedużo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To u mnie znowu mocniejszy deck to będzie ponownie preorder day one. Taka formula pseudo konsolowego pc hybrydy jest dla mnie szyta na miarę.

 

@ASX wg mnie coś się jednak zmienia, szczególnie na Xboxie. Jest przecież fajna wsteczna kompatybilność i gry nawet działają lepiej niż na pierwotnej konsoli. To dalej nie jest suwaczkowanie w prawo za darmo z pc ale jest lepiej niż jeszcze kiedyś.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.01.2023 o 17:05, Pupcio napisał:

Nie wiem tylko co zrobiłem bo od początku gry mam w sklepie wszystkie pancerze i brońki za darmo a gram pierwszy raz xD

Próbowałeś wyłączyć DLC w ustawieniach? Powinno pomóc.

 

U mnie Des Spejsik i moja waifu w Monsterku Rise na Żydboksa.

P8oBakf.jpeg

4NGMB7H.jpeg

fWzSVXY.jpeg

RsYwBUx.jpeg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...