Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.02.2023 o 21:53, PiotrekP napisał:

@Farmer co to za nakładka graficzna na ostatniej fotce z Alojką?

 

A nie mam pojęcia. Ogólnie to bawiłem się suwakami. Horizon ma mocno rozbudowany tryb foto więc ogranicza nas właściwie wyobraźnia. Dla przykładu taki Wiedźmin 3 ma ubogi tryb foto, a stawiając go obok właśnie Horizon to wręcz nędza z biedą. Ale dobrze, że chociaż jest... tyle lat po premierze:reggie: 

Gierka pana Kodżambo też posiada spory wachlarz suwaków do zabawy

DEATH-STRANDING-DIRECTOR-S-CUT-202302251

 

DEATH-STRANDING-DIRECTOR-S-CUT-202302252

 

Odpaliłem też Outer Wilds. 

Outer-Wilds-20230228163556.jpg

 

Outer-Wilds-20230228163633.jpg

 

I jeszcze coś od Aloy

Horizon-Forbidden-West-20221218161839.jp

 

Horizon-Forbidden-West-20221213193710.jp

 

Ogólnie to uwielbiam zabawy światłem i cieniem. Z odpowiednim sprzętem i odrobiną umiejętności można cuda wyczyniać.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Hymn ligi mistrzów w pierwszej rundzie eliminacji z FK Astana:banderas: oczywiście flaga LGBT dumnie wisi na stadionie i gejowski fan club zdziera gardła(pewnie zdzierali też ostatniej nocy) aby dopingować naszą drużyne przez cztery rundy eliminacji. Frajerzy z Kazachstanu wygoleni na 2-0:banderas: Jak coś ja stoje sobie bez spiny w dresiku po prawej stronie gdzie są ławki rezerwowych:gigachad:

 

 

329413130_3308798009431066_5783994260641414937_n.jpg

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Grałem w Oniken w 2014. Nie wiem, czy coś się zmieniło z czasem, w patchach, lub na konsolach, ale dla mnie był to idealny przykład przerostu formy nad treścią. Gra, która ślicznie reprezentuje erę NES, ale niestety zarówno z tej pozytywnej (oprawa), jak i negatywnej strony. Gra była niesprawiedliwie trudna, checkpointy sporadyczne, a do tego z elementami losowymi. Niektórym odpowiada taki powrót do przeszłości lat 80tych, ale ja szybko sobie odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
On 2/28/2023 at 10:18 AM, PanKamil said:

Po latach wróciłem do managerowania i w pierwszym sezonie majster słabym Widzewem xd było cisnienie bo Korona strzeliła na 0-1 i było drugie miejsce ale się udało. A po meczu chodziliśmy na kremówki właśnie tak.

 

186974f17739-screenshotUrl.jpg

 

186974eb0bc49-screenshotUrl.jpg

 

z wczytywaniem save po przegranej się nie liczy

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, XM. napisał:

Łatwo nie jest, ale z tymi grami po prostu wchodzi pamięciowa - do poziomu trudności trylogii NG z snesa całe szczęście nie ma podjazdu. Później może będzie trudniej, na razie czwarty etap więc może jeszcze się odbije.

Od czwartej misji hardcore:nvmnd:

 

edit: przeszedłem, króciutka gra, ale zajebista. 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, XM. napisał:

Od czwartej misji hardcore:nvmnd:

Trudność i pamięciówa to jedno, ale mnie się to gryzło z faktem, że power-upy były losowe. Raz wpadało coś użytecznego, innym razem już nie. I afaik nie było checkpointów przed bossami, tylko część poziomów trzeba było powtarzać przy porażce.

 

Teraz tych gier indie się namnożyło tyle, że nie wiadomo, na co zwrócić uwagę. Te fajne często giną pośród śmieci, a śmieci często zwracają na siebie uwagę tanimi chwytami, typu właśnie stylem graficznym, albo cycami.

 

Oczywiście nie twierdzę, że Oniken to śmieć, ale ja się bardzo mocno odbiłem od gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...