Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Collection HD


Rekomendowane odpowiedzi

A to nawet nie zwróciłem uwagi, że do wyboru są cztery "wersje" MGS. Tj. MGS, VR Missions, Special Missions oraz Integral.

 

Aż musiałem się wspomóc podpowiedzią, jaka jest różnica, bo już się pogubiłem... :D

 

I jak kwestia zmiany języka mówionego w poszczególnych grach? Bo chciałem kiedyś MGSy przejść z japońskimi głosami.

 

Strach to mówić, ale w sumie to jednak plus tej kolekcji... :rolleyes: Choć łącznie tych VR trochę dużo. Czy tak naprawdę między VR Missions i Special Missions będzie w tym przypadku jakakolwiek różnica?

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Suavek said:

Strach to mówić, ale w sumie to jednak plus tej kolekcji... :rolleyes: Choć łącznie tych VR trochę dużo. Czy tak naprawdę między VR Missions i Special Missions będzie w tym przypadku jakakolwiek różnica?

 

o ile sie nie myle to kwestia ameryka / europa. pewnie jakies detale sa. nie wiem czy w podstawowym vr missions mozna grac jako ninja, na pewno w integralu mozna.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Suavek napisał:

I jak kwestia zmiany języka mówionego w poszczególnych grach? Bo chciałem kiedyś MGSy przejść z japońskimi głosami.

Japóńczyków można sobie w menu opcji włączyć chyba z tego co widziałem.

Odnośnik do komentarza

mozna odpalac w roznych wersjach jezykowych, ale japonca na pewno trzeba pobrac z neta (jest w menu konkretnej gry, ale jeszcze przed jej odpaleniem. tzn wlaczasz mgs1 i masz menu tego "remastera". tam mozesz wlaczyc konkretna wersje), ale pobieranie dodatkow jest na razie niedostepne (pewnie do premiery).

 

co wazne to sa osobne gry, z osobnymi sejwami jakby co.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Shago napisał:

Serio na STEAM życzą sobie za to 280zł? :gachigasm:

Gdyby to był remake MGS1 w sposób podobny do RE2: Remake, to bym im w zębach zaniósł. A tak, to czekam na jakąś wyprzedaż świąteczną.

Będzie można kupować pojedynczo każdy tytuł po premierze na Steam za kilkadziesiąt złotych, mimo wszystko nie zachęcam, tylko wspominam :). 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Jeśli o MGS1 chodzi to bez porównania nawet do Duckstation. Ale przynajmniej legalnie :rayos:

 

Właśnie to oglądam no i ten pierwszy MGS wygląda nawet gorzej niż oryginał na PSX :kekw:
Kuźwa, Duckstation, a nawet jakieś legalne emulatory potrafią podbić rozdziałkę, a te yebane szuje z konami wrzuciły na płytę zwykły port, który wygląda jak ostatnie gówno - aż oczy bolą (i serce krwawi), jak gościu w tym video pokazuje porównanie :frog:

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Wredny napisał:

 

Właśnie to oglądam no i ten pierwszy MGS wygląda nawet gorzej niż oryginał na PSX :kekw:
Kuźwa, Duckstation, a nawet jakieś legalne emulatory potrafią podbić rozdziałkę, a te yebane szuje z konami wrzuciły na płytę zwykły port, który wygląda jak ostatnie gówno - aż oczy bolą (i serce krwawi), jak gościu w tym video pokazuje porównanie :frog:

240i master race xD. 

Odnośnik do komentarza

Ale no jak widać nie odstraszyło to wszystkich i niektórzy na fali nostalgii gotowi polecieć po ten szmelc day one.

To jak potem chcecie wymagać żeby ktokolwiek się starał? Skoro guwno za pełną cenę graczyki kupują.

Tego nie powinien kupić nikt, cena powinna polecieć na pysk i wtedy prawilnie za parędziesiąt złociszy dodać do kolekcji 

  • Plusik 2
  • This 3
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, drozdu7 napisał:

Ale no jak widać nie odstraszyło to wszystkich i niektórzy na fali nostalgii gotowi polecieć po ten szmelc day one.

To jak potem chcecie wymagać żeby ktokolwiek się starał? Skoro guwno za pełną cenę graczyki kupują.

Tego nie powinien kupić nikt, cena powinna polecieć na pysk i wtedy prawilnie za parędziesiąt złociszy dodać do kolekcji 

 

Konami zna siłę marki dlatego nie będzie w to wywalać hajsu. Tak samo jak ma gotowy remake mgs3 z pachinko i tez strzelam ze gotowiec poleci z fox engine w tej materii jesli chodzi o mechaniki.

 

Przypomne ze obecny prezes konami oświadczył pare (teraz to chyba juz parenascie) lat temu ze chce być najbogatszym człowiekiem na świecie :sonkassie:

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Bzduras napisał:

Każdy ma swoje Wejherowo w gejmingu, widocznie naszym jest metalowa gira :sadkek:


Ogólnie to doskonale rozumiem sentymenty, ale tak obiektywnie rzecz biorąc to z tych październikowych cashgrabów jednak Rockstar bardziej zasłużył na kasę, bo i 4K i 60fps, więc przynajmniej jakąś pracę w to włożyli, a tutaj zupełnie nic, co jest fhooy smutne :frog:
Sam pewnie kiedyś dorzucę to do kolekcji, bo to w końcu gierki życia, ale ręki do sprzedaży czegoś takiego nie przyłożę - tak jak @drozdu7 wyżej pisał, używka, za paredziesiąt złotych to uczciwa cena.

Odnośnik do komentarza

Żeby nie było, mimo wszystko 'drobna' krytyka z mojej strony. Amerykański VR Missions oraz japoński Integral MGS1, japońskie wersje MGS2 i MGS3, oraz cyfrowe komiksy, to wszystko DLC do pobrania. Nic z tego nie jest na płycie. Na tę chwilę nic z tego nie da się pobrać, bo gra jeszcze nie miała premiery oficjalnie...

 

To tak a propos "posiadania gier na płycie". No nie jest różowo. Nawet na PS5 trzeba pobrać z PS Store dane.

 

Digital Soundtrack to raptem 20 randomowych utworków. Beka.

 

Nie wiem, czy celowy zabieg, czy przeoczenie, ale menu MGS1 ma zamienione O i X. Tj. kółko zatwierdza, jak w Japonii.

 

Na plus - no dużo tego, jak już się to wszystko pobierze. Ja nawet nie wiedziałem z początku, że każda gra będzie dostępna w kilku wersjach, tj. US, EU i JP. Poprzednie kolekcje nie pozwalały na grę np. z japońskimi głosami po angielsku. Są dodatki cyfrowe, są oryginalne gry z MSX i NES, są animowane komiksy oraz cyfrowe książki. Dla fana mimo wszystko gratka, nawet jeśli cena zawyżona, a zmian czy usprawnień kompletnie brak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...