Skocz do zawartości

Metal Gear Solid Collection HD


Rekomendowane odpowiedzi

Moze wrzuca ;) Na razie te pozycje niby osobno ale za pelna cene (dlatego lepiej kupowac gdzie indziej bo taniej). Fun fact to klasyki ktore w searchu pokazuja sie za free (aczkolwiek strona produktu juz ma pelna cene):

 

https://store.steampowered.com/app/2131680/METAL_GEAR_SOLID_MASTER_COLLECTION_Vol1_METAL_GEAR__METAL_GEAR_2_Solid_Snake/

Odnośnik do komentarza

przyjemna prosta platyna do mgsa 1. szkoda, ze nikt sie nie wysilil. 80% wpada z fabuły (wszyscy bossowie). tam bylo sporo miejsca do popisu. najtrudniejsze trofeum to ta ranga big boss, ale to tez nie jest niewiadomo jaki wyczyn.

 

jak wyszedl remaster (nie mylic z remake) ff7 to trofeami zaskoczyli pozytywnie, wlasciwie trzeba bylo zrobic wszystko co gra oferuje.

Odnośnik do komentarza

Ja się na kolekcję skusiłem, ostatni raz w serie grałem jakoś z 15 lat temu a nie mam już ps3 żeby sobie odświeżyć a psx ledwo dyszy, no i kupić oryginał MGS za 200 złotych to mi się nie uśmiecha. A tutaj będę miał pudełeczko z 3 ulubionymi grami w takiej cenie. A właśnie dostałem maila że paczuszka od kierownika Dejva została wysłana także :banderas: 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Ölschmitz napisał:

przyjemna prosta platyna do mgsa 1. szkoda, ze nikt sie nie wysilil. 80% wpada z fabuły (wszyscy bossowie). tam bylo sporo miejsca do popisu. najtrudniejsze trofeum to ta ranga big boss, ale to tez nie jest niewiadomo jaki wyczyn.

 

jak wyszedl remaster (nie mylic z remake) ff7 to trofeami zaskoczyli pozytywnie, wlasciwie trzeba bylo zrobic wszystko co gra oferuje.

 

No poszli na łatwiznę z trofeami (jak z cała kolekcja ;)). Ale z tego co czytam to jest trofeum za range fox lub big boss. A na foxie już łatwiej bo można lecieć na hardzie.

 

Ja jednak uważam, że największe wyzwanie będzie za ukończenie wszystkich VR missions bo z tego co pamiętam ich jest od uja - a dodatkowo z tym sterowaniem (strzelaniem) to będzie zabawa ;)

 

 

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Ölschmitz napisał:

Mam juz dzis

 

Wlaczylem na chwile jedynke, wpadlo trofeum, ale na liscie gier jej nie ma w ogole. Jak klikam w powiadomieniu na ps5 to przenosi mnie na liste gier. To rozumiem ma zwiazek z brakiem premiery? ;)
 

edit: ok, sa ale widoczne w trybie offline.

 

Chyba tak, bo na psnprofiles nie ma tych tytułów jeszcze.

 

Ja pewnie kiedyś wezme w mocnej przecenie, bo jako fan serii mam wszystko co w nazwie metal gear splatynowane (survive sie do serii nie zalicza jak cos), więc będe robił platinum run.

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.10.2023 o 21:34, Suavek napisał:

Co nie zmienia faktu, że ja tam mam ogólnie wyrąbane w tym przypadku na rozdzielczość. Nie gram "na 55" OLEDzie", a już na pewno nie w takie starocie. Dlatego nie mam oporów do zakupu tej kolekcji, choć wszystkie gry posiadam już kilkukrotnie na innych platformach, w rozmaitych wydaniach i też mógłbym je sobie odpalić w 4K na emulatorze, gdybym chciał. Ja po prostu chcę port ulubionych gierek na współczesne platformy bez żadnych cięć czy kontrowersyjnych zmian i to właśnie mi te leniwe konami sprzedaje, więc co jeszcze mam dodać...?


No ja bym dodał - to na ch#j kupować jeszcze raz to samo, skoro nie chcesz różnic? Nie lepiej odpalić sobie szaraka wtedy? :dunno:
Co mi po "wersji na współczesne platformy", jak nic nie podrasowano?

Dla tych, co już grają w jedynkę - jak to się prezentuje? Tekstury pływają, czy jednak coś ogarnięte?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Wredny napisał:

No ja bym dodał - to na ch#j kupować jeszcze raz to samo, skoro nie chcesz różnic? Nie lepiej odpalić sobie szaraka wtedy? :dunno:
Co mi po "wersji na współczesne platformy", jak nic nie podrasowano?

Bo mam taką fanaberię i ch#j? :)

 

Bo chcę wszystkie dobre MGSy do odpalenia wygodnie i przystępnie na PS5 i PC i nie mam nic przeciwko takiej kolekcji. Osiągnięcia też zawsze jakiś motywator, żeby gry powtórzyć, albo przejść w inny sposób niż zwykle. Czy tego też się czepisz? :)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Wredny napisał:


No ja bym dodał - to na ch#j kupować jeszcze raz to samo, skoro nie chcesz różnic? Nie lepiej odpalić sobie szaraka wtedy? :dunno:
Co mi po "wersji na współczesne platformy", jak nic nie podrasowano?

Dla tych, co już grają w jedynkę - jak to się prezentuje? Tekstury pływają, czy jednak coś ogarnięte?

Wredny ja to w zasadzie rozumie. Sam na Steam kupuje bo nigdy na steam tych gier nie bylo + po prostu Vita i PS3 juz prawie nie wyciagane z szafy i moze pora je tam po prostu zostawic. Jak bym mial ostatnia kolejcje remasterow na xboxie to nawet bym nie pomyslal ze mogę kupic nowa edycje za premierowa cene. Też bym wolal pelen remake jedynki ale to sie w ciągu paru następnych lat nie wydarzy. Nie przed premiera delty a ta nie ma nawet daty. No i to jest Konami, czyli najgorsze kurwy japonskiego game devu/wydawnictwa. Dla mnie szarakowy MGS to gra zycia mimo ze widze jak kurwesko mocno jest to dzis archaiczna produkcja. Chce miec na steam orginal z psx z jak najmniejszą ilością zmian i pływającymi teksturami ;)

 

Na sile nienkupujcie. To porty a nie remastery.

Odnośnik do komentarza

Ja mojego szaraka oddałem kuzynowi, bo chłopak biedny, ze wsi i starzy nie chcieli mu zabawek kupować, więc jak już miałem PS3 to mu zawiozłem razem z siatką pełną piratów :sweat:
Więc jak ja kupię tę kolekcję to jestem usprawiedliwiony, bo nie mam jak zagrać w pierwszego MGS, a bardzo bym chciał przeżyć to znowu :fsg:
(choć oczywiście liczyłem na to, że chociaż te pływające tekstury ograną)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...