Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

switch pro to oczywista oczywistosc, obstawiam ze juz nawet w tym roku pojawia sie nowe joycony - takie z analogowymi spustami czy prawilnym krzyzakiem itp, stacja dokujaca z prockiem podbijajacym do hdr, 4k itp tez wg mnie jest mozliwa jesli sprzet sie przyjmie, a za kilka lat tv z tego segmentu to nie bedzie juz maly procent wszystkich

 

ogolnie ten sprzet choc idea jego pasuje mi niesamowicie jest wrecz idealnie stworzony pod przyszle wariacje

Podstawka podbijająca do 4K to pewnie jest już gotowa, bo rok temu już było bardzo dużo przecieków o takim rozwiązaniu. Nintedno albo się nie wyrobiło albo liczy na zarobek w przyszłości sprzedając nowe docki (według mnie ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna).

 

Sorry, ale taka Zelda w 900p nawet na jakimś spasionym TV 4k z HDRem będzie teraz wyglądać po prostu źle i żaden upscaling czy jej oprawa cell-shadingowa nie pomoże. Nawet dziennikarze po pokazach zwracali uwagę, że na TV gra nie prezentuje się jakoś obłędnie i dopiero na ekranie Swticha robi wrażenie (brak ząbków).

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Będzie nowy 3DS :D

 

Nowe wersję Switcha? U Nintendo? Oni zawsze są generacje albo dwie do tyłu. Ich nigdy wysokie rozdziałki nie interesowały, nie ogarniają tematu online, nie mają systemu osiągnięć, mają problem z grami 3rd party. A wy tu o nowej konsoli i rozdziałkach 4k? LOL 

 

Śmiem mocno wątpić w nowego Docka 4K. To Nintendo. 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Będzie nowy 3DS :D

 

Nowe wersję Switcha? U Nintendo? Oni zawsze są generacje albo dwie do tyłu. Ich nigdy wysokie rozdziałki nie interesowały, nie ogarniają tematu online, nie mają systemu osiągnięć, mają problem z grami 3rd party. A wy tu o nowej konsoli i rozdziałkach 4k? LOL 

 

Śmiem mocno wątpić w nowego Docka 4K. To Nintendo. 

Przecieki były na temat 4k, więc coś jest na rzeczy, a samo Nintendo na bank nie wypnie się na przechodzenie bazy użytkowników z FHD na 4K - żadna firma z segmentu gier wideo nie może sobie na to pozwolić. 

 

Graficznie są w tyle to fakt niezaprzeczalny - ich gierki nigdy grafiką nie stały i nie o to tu chodzi. Po prostu na bank mają już gotowego lub prawie gotowego Docka ze wsparciem pod 4K (nie natywnym, tylko połowicznym). Zresztą nawet wyświetlanie 900p przez takiego mikrusa jest wyczynem dość zaskakującym. Na 100% wypuszczą w przyszłości Docka podbijającego moc konsoli.

 

Nowy 3DS? To zależy od sprzedaży Switcha - jeśli wypali, to nina raczej oleje 3DS'a mimo tylu milionów konsol (w tym roku będą go jeszcze wspierać, ale od 2018 zacznie się całkowita ofensywa na switcha tj. FE/MH/Poki i to uśmierci 3DSa).

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Wg ich gadki Switch i 3DS mają być równocześnie. 

Wielkość konsoli skreśla Switcha jako rasowego handhelda. Sądząc po sprzedaży konsol i Pokemonów nowy handheld od N będzie. 

 

Dock co ma wspólnego z konsolą? To tylko służy do ładowania i przekazania obrazu z konsoli- ten mały ekranik do odbiornika TV. 

Ta konsola jest za słaba na 4k, a nowy dock nic nie da. Muszą wydać nową konsole i tym samym uśmierca Switcha w rok czy dwa lata po premierze? Po porażce Wiiu oni liczą na zyski, bo muszą się odbić. Potrzeba im wsparcia 3rd party i to są dla nich priorytety. 4K, HDR to batalia na froncie Sony i MS, a nie N którzy od zawsze mają swój świat, dobra gra raz na dwa lata i sprzęt dobry jako dodatkowa konsola. W dobie HD/Full HD też olali ten temat. 2017, a oni Zelde w 900p dają... a wy tu o 4k za rok xD 

Odnośnik do komentarza

Reggie w jakims wywiadzie wspominal, ze sa swiadomi najwiekszego ich bledu przy wiiu jakim ich zdaniem byly martwe okresy w premierach nowych gierek na ten sprzet i obiecuje ze w przypadku switcha bedzie inaczej - imo zapewniajac przy okazji rowne wsparcie 3ds (czy tam jego nastepcy) tego sie zrobic nie da, a bez regularnych premier dobrych szpili od niny to bedzie powtorka rozrywki z wiiu bo juz teraz czarno na bialym widac, ze martwych okresow nie zalataja jak u konkurencji multiplatformy bo ich wsparcie ograniczy sie do indygierek tudziez kilku wiekszych pozycji (i to tez pewnie przez pierwszy rok trwania sprzetu, nie wyobrazam sobie by w dobie prosiaka i scorpiona w 2018r jakiemus devowi chcialo bedzie sie kopac i bawic i obcinac tytul by chodzil na switchu)

Odnośnik do komentarza

Reggie w jakims wywiadzie wspominal, ze sa swiadomi najwiekszego ich bledu przy wiiu jakim ich zdaniem byly martwe okresy w premierach nowych gierek na ten sprzet i obiecuje ze w przypadku switcha bedzie inaczej - imo zapewniajac przy okazji rowne wsparcie 3ds (czy tam jego nastepcy) tego sie zrobic nie da, a bez regularnych premier dobrych szpili od niny to bedzie powtorka rozrywki z wiiu bo juz teraz czarno na bialym widac, ze martwych okresow nie zalataja jak u konkurencji multiplatformy bo ich wsparcie ograniczy sie do indygierek tudziez kilku wiekszych pozycji (i to tez pewnie przez pierwszy rok trwania sprzetu, nie wyobrazam sobie by w dobie prosiaka i scorpiona w 2018r jakiemus devowi chcialo bedzie sie kopac i bawic i obcinac tytul by chodzil na switchu)

Dokładnie Ficku :lapka:

 

Albo skupią się pełnymi siłami na samym switchu albo będą jechać na dwa fronty (wiu +3ds) i znów obudzą się z ręka w nocniku,

Odnośnik do komentarza

O jakich okresach Redzi smęci? Ich okresy są zawsze takie same. Zelda, Mario, Pikmin przeplatane w odstępie roku i więcej. Konsola potrzebuje wsparcia zew studiów.  Skyrim z 2011 nie uratuję syt, chociaż rzucanie zaklęciami machając dydkiem może być fajne. 

Zelda jest na wiiu, więc tutaj nie ma co fapować że Switch dostaję swoją kopie. Splattons2- jestem ciekaw wyników sprzedaży 1 części na Wiiu. Ale to żaden system seller. Dopiero pod koniec roku Mario. Te Mario powinno być w czerwcu. Na E3 bomby które wychodzą na gwiazdkę. Nowy Metroid starczy i już mamy ładny rok. 

Redzi wie o okresach growych :obama: 

Wiiu było porażką od samego pokazu, bo sporo osób myślało, że to pad do Wii. A 4k sukcesem nie stoi co pokazało wii. Dlatego twierdzę że 4K oleją. 

Na YT już są próby wsadzenia Switcha do kieszeni czy schowania w kieszeń bluzy. Stąd twierdzę. że nowy 3DS będzie. Handheldy miały umrzeć, bo na tel takie dobre gierki wychodzą. Grafika jak kupa, wystarczy podtytuł z kolorkiem i nowe Pokemony podbijają słupki sprzedaży archaicznego 3DS.

Mam wrażenie, że samo N nie wie jak reklamować swoją nową konsole. Tak się miotają, bo ni to stacjonarka ni to handheld. A reklamy przygłupie, bo pokazują gracza jak jakiegoś chorego poyeba co nie może wytrzymać 10 minut bez gry. Obojętnie co robi, to zawsze gra. Idzie do parku z boiskami i nagle wszyscy kończą grać w kosza i cisną na dydkach przed ekranikiem. 

A najlepsze jak ciśnie w samolocie. Szlachta na emigracji w UK może pograć. Lot do US czy Japonii i po ptakach lol 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale z racji roznicy w mocy logiczna logicznosc ze pelnego prawilnego wparcia third devow nie bedzie i ograniczy sie do indykow, cyfrowek i mniejszych produkcji, no i pewnie japonszczyzna cos tam pomoze w postaci nis, vanillaware czy koei (obstawiam, ze ich obecne ulubione combo do wydania czyli vita&ps4 zamienia za jakis czas na switch&ps4), pewnie jeszcze square cos dorzuci i daj boze capcom - choc fenomenu monter huntera nie kumam to niech niny tego deala pilnuje z calych sil bo obstawiam, ze cwany capcom zawsze chetny na kase bedzie chcial robic z tej serii za chwile prawilna multiplatforme

Odnośnik do komentarza

Mylisz się w wielu kwestiach iluck85, ale nie chce mi się rozpisywać, 3DSa2 nie będzie, jeśli Switch odniesie sukces. Poza tym co do grania w samolocie to powiedz mi kto często lata na dalekie trasy typu Japonia-USA? Jeśli już ktoś dużo lata to są to krótkie odległości, do trzech godzin właśnie, z jednego miasta Europy do drugiego, bądź z jednego stanu USA do innego. Praktycznie mógłbym podważyć każdą twoją tezę, że się mylisz, a reklama to reklama, tu nie chodzi o to, że MASZ grać wszędzie, w pubie czy na kiblu itp., to tylko pokaz możliwości, że MOŻESZ w tych miejscach grać. Natomiast odnośnie 4k, jeszcze Sony z Microsoftem dobrze w to nie weszły, a Ty piszesz o Nintendo, przypomnij sobie premierę X360 i PS3, gdy wchodzili w HD, i przypomnij sobie Wii, nie, Nintendo wcale nic nie musi.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

IMO wynik jest bardzo dobry nawet jak na ekran podkercony na full i wifi on. Bedzie grane w samolocie akurat na podroz w jedna strone, a w domu czy hotelu juz gniazdka wam pozabierali ze sobie na powrot nie naladujecie? :pawel: Smartfon rozladuje ci sie przy byle gownie w kilka godzin, a tu mamy nowa Zeldunie z f i z y k a. Przy mniej wymagajacych grach wynik bedzie o wiele lepszy.

 

 

Ps - Switch pro za kilka lat to oczywistosc. Nvidia bedzie musiala gdzies wsadzic swoja nowa Tegre.

 

 

PS2 - nowego 3dsa nie bedzie.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że i tak większość będzie na tym grała w domu czy to multi czy nie bo jako prawilna konsolka przenośna to jak dla mnie i tak gabaryt tego ustrojstwa jest za wielki.

 

Ja tam zostałem mimo tych wszystkich negatywnych opini przy swoim preorderze, jeszcze zmieniłem sklep i zrobiłem sobie z odbiorem osobistym żeby na 100% konsolka wylądowała u mnie. Mam tylko nadzieję że nintendo nie pójdzie za obecnym trendem i na karty będą trafiać kompletne gierki bez zadnych day one patchy itp. ustrojstwa bo jako iz obecnie jestem posiadaczem bardzo gownianego polaczenia z netem to takie kompletne gry to zbawienie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Wspomnę jeszcze, że Switch to tak naprawdę 4 w jednym, patrząc na funkcjonalność i historię Nintendo. Bo mamy N64, kanapowe multi, Wii, bo można grać za pomocą ruchu, WiiU, bo można łatwo przełączać między screenem - TV, i mamy GameBoya, bo Switcha można wszędzie ze sobą zabrać. Ale największą zaletą Switcha jest minimalizacja padów, kabli, czy innego osprzętu do gry za pomocą ruchu, do gry w czterech i do przenoszenia konsoli, na przykład z domu do kumpla. No i karty, jak znalazł dla kolekcjonerów, dlatego Nintendo odniesie ogromny sukces ze Switchem, zapamiętajcie moje słowa, a Zelda to będzie przełom, od początku o tym piszę.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Przy ekranie na full, wlaczonym wifi i dzwieku na maxa w zelde w 2,5h - inny portal sprawdzal

 

W grach pod multi zatem w takiej konfiguracji na bank bedzie max 2h

 

Ficek, ale vita przy bardziej wymagajacych grach tez trzymala te 2-3h max jak np Killzone, po singlu mniej wiecej 3h, po multi to i bodaj nicale 2h i trzeba bylo biec z kibelka po ladowarke 

Odnośnik do komentarza

Odpalcie sobie jakas wymagajaca gre 3d na telefonie z wlaczonym pakietem/wifi i ekranem na full i zobaczycie ze wam padnie po godzinie. Do gry online tylko w doku albo z ladowarka ale taka Zelda, Mario, Xeno2 czy inne gry typowe do singla spokojnie dadza rade - tryb samolotowy i do wyrka :fsg:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...