Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Dosłownie jedyne co napisałem, to że jestem jedyną osobą tutaj, która NIE uważa, że wie 100 razy lepiej od wydawców, co im się jak dokładnie opłaca a co nie. Taki "ekspert" żeby w ogóle czasami mieć wrażenie, że nie wszystko co sobie wyssę jest na 100% prawdą a każdy kto się nie zgadza, choćby całe życie się tym zajmował, jest ewidentnie zły moralnie i upośledzony i jak widać gorszy ode mnie heh czemuż to nie ja jestem szefem wszystkiego.

 

No ale to już klasyczna zagrywka foruma odpowiedzieć w ten sposób zamiast odpisać na temat: skąd wiem lepiej od Capcomu czy kogoś tam, jakie są dokładnie koszta na sztukę, jakie zyski, jaki procent szans na jaki próg strat lub zysków... Lepiej napisać "ogór gupi" i zebrać szacun za eksperckie tłumaczenie.

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
11 minut temu, ogqozo napisał:

Dosłownie jedyne co napisałem, to że jestem jedyną osobą tutaj, która NIE uważa, że wie 100 razy lepiej od wydawców

No nie wiem jak czytaleś posty, ale mój tez mial taki wydzwięk. Ogórek OK

Odnośnik do komentarza

Trzeba sobie jednak powiedzieć, że ceny gier na Switcha to kosmos. Odechciało mi się już wyrzucać 200zł i więcej na każdego kotleta, a szkoda - pograłbym w Donkey Konga. Niby można sprzedać, ale zaczęło mnie to mocno drażnić. Podobnie indyki, które są dużo droższe niż na innych platformach. Do tego dochodzą te kombinacje z żałowaniem przez niektórych wydawców na większe carty i dociaganiem połowy gry z neta. Na PS4 mozna kupić NIERa i NIOHa razem za 200zł a na Switchu - Skyrima. Nosz to konsola dla bogaczy!;)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
2 godziny temu, roivas napisał:

Na PS4 mozna kupić NIERa i NIOHa razem za 200zł a na Switchu - Skyrima. Nosz to konsola dla bogaczy!;)

Ce7RujuVIAU7PCx.jpg

 

http://konsoleigry.pl/gry-na-ps4/7575-the-elder-scrolls-v-skyrim-special-edition-pl-ps4-5055856411550.html

http://konsoleigry.pl/gry-na-nswitch/8991-the-elder-scrolls-v-skyrim-nswitch-045496421229.html

 

Cena ta sama, Nier i Nioh na premiere kosztowaly 259zł nie rozumiem tego zarzutu. 

Odnośnik do komentarza

Indyki premierowo nie są zazwyczaj droższe niż na innych platformach. 

 

Już abstrahując od tego, to Niny nigdy nie było tanią firmą i mocno się ceniło, co wiadomo gdzieś tak od czasów kiedy szczycili się tym swoim znaczkiem jakości. Dziwinie się czyta komentarze wieloletnich fanów odkrywających ten fakt.

Odnośnik do komentarza

ja nie dalem za gre na premiere na switcha wiecej niz 199pln, czesto jeszcze dostajac bonusy - koszulke, naklejki, notes, smycz do kluczy itp

 

na ps4 na premiere praktycznie nie ma szans kupic gierki w tej cenie (o ile nie jakis blad sklepu), do tego bonusow zero

 

cyfrowki na premiere z reguly tez kosztuja tyle samo co u konkurencji

 

gierki gdzie druga polowe sie dociaga? ile ich jest? nba2k, la noire, multi do dooma - jeszcze cos?

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Nintendo po prostu nie przecenia swoich gier i tyle (ale robią to dość nieznacznie, nie wiem w sumie jak teraz na Switchu z cenami ich gier bo nigdy mi nie przyszło do glowy wydawać w ich e-shopie pieniędzy) przez co ceny używek są wysokie a jeśli chodzi o gierki indie no to cóż, było mówione trochę o Switch Tax i zazwyczaj gry na Swticha są droższe od ich odpowiedników na PS Store czy Windows Storze ale to też nie jest zawsze reguła. 

 

Stardew Valley kosztuje tyle samo praktycznie na PSNie i E-shopie (no teraz jest przecenione na PSNie na 38zł), Celeste to samo, Owlboy trochę tanszy na PSN, Thumper podobna cena. 

 

Exy na obu konsolach kosztują tyle samo Zelda 60$, God of War 60$ - wyjaśnisz o co chodzi z tą konsolą dla bogaczy? 

Odnośnik do komentarza

Premierowo cena nie odbiega od cen na innych platformach na premierę (indyków) ale tam już często zdążyły być w promocji -75% albo znaleźć się w PS Plus czy Games with Gold. Stąd poruszenie. Max promocja jaką widziałem to -50% i to kilka razy, a tak zwyczajowo -20%.

 

@Ficuś no masz jeszcze zestawy gdzie połowa jest dodana jako kod: Resident Evil RE, Bayonetta.

Edytowane przez NemoKOF
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
3 minuty temu, Ficuś napisał:

zelda to wyjatek, procz niej praktycznie kazdy sklep internetowy w polsce oferuje nowosci na switcha w cenie 199zl + wysylka (i czasem gratis), na ps4 te same sklepy nowosci 239pln

Nie mówie o naszej rzeczywistości. Porównywalem ceny w dystrybucji cyfrowej Sony i Nintendo. 

Odnośnik do komentarza

Nie mówię o nowościach. Chociaż by można, np. o grubo za drugich na premierę remasterach. Tak jak niektórzy już wspomnieli, duże tytuły nie tanieją. Albo nigdy, albo po kilku latach, o max kilkadziesiąt zł w jakimś nintendo selects itp. Teraz nie kupie kilku duzych tytułow w chocby zblizonej cenie do tych z PS4. No to może za jakiś czas? Też nie. Z czym tu kochani dyskutować?:D

Odnośnik do komentarza

Nowki na premiere w pudle tansze niz u konkurencji

Indyki na premiere w podobnych cenach jak u konkurencji

Wkladam gre i gram, a nie 40gb przymusowe instalki

Patche po kilka lub kilkadziesiat mb, a nie tony gb

Ze niby pol gry w trzech przypadkach trzeba scuagnac z neta? A driveclub w wersji pudelkowej 1.0 to nawet nie 20%gry, wiedzim chyba 30gb patchy itp

Bayo1 na kod? U konkurencji tez byly takie praktyki

 

Zgodze sie jedynie do cen używek w pudlach, tu nie ma szans na gre za hmm 50pln, pozycje niny tez praktycznie bez przecen w eshopie i tyle

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...