Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, keyzee napisał:

Na Podkarpaciu Switch to chyba rzadkość.Nawet używek nie ma w okolicy.Kupiłem dziś Swicha i miałem ciśnienie na jakiegoś  Mario czy coś a tutaj nic w pobliżu:/

 

Nowe gierki to bez problemu kupisz w MM w Rzeszowie, ale jeśli chodzi Ci o używki np.w BingoGame to Marcin jest człowiekiem niereformowalnym. Playstation uber alles, Xbox 360 jako tako, a inne platformy do zaorania :D

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, keyzee napisał:

Nie ma w MM nic ciekawego.Bingo odwiedziłem też dziś :)

Najgorzej że ciśnienie jest żeby coś już kupić.Eh

 

Kolega @Dave Czezky ma wypas sklep, jednego dnia kupujesz, na następny masz. W MM możesz zamówić przez neta i odbiór w sklepie, albo do domu. Jesteśmy skazani na nówki niestety, bo jak widzisz z używkami jest lipa. Pozostaje Alledrogo albo OLX i wysyłkowe zakupy. Sprawdzaj sobie Pepper - ostatnio dało się wyrwać Mario+ Rabbids Gold Edition za 119 zł. 

Switch i tak się przebił lepiej od WiiU - nie znałem nikogo w Rzeszowie z dosyć dużym promieniem, kto miałby poza mną Wii U. Switcha póki co też nie, ale przynajmniej znajomi wiedzą że coś takiego istnieje, sprzedaje się jak poj.ebane i że na niczym innym nie zagrają w najnowszą Zeldę, a bardzo by chcieli :D

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, bulaxyz82 napisał:

Ja tam mam 64 gb i na pełnym lajcie starcza jak się archiwizuje zaliczone tytuły. 

 

Ktoś ma i poleca cover z linka??

https://www.ceneo.pl/54859624

 

Coś muszę kupić na dniach i takowy mi wpadł w oko.

Mam idetyczny tylko z Marianem na froncie, bardzo dobry cover case dla Switcha .W zestawie dostajesz dwie osłonki na karty z grami i bodajże dwie osłonki na karty microSD, do tego posiada przyjemny ochraniacz na wyświetlacz , jakość wykonania również można zaliczyć na plus. Nic tylko brać ;) .

Edytowane przez Rezoo7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, bulaxyz82 napisał:

Ja tam mam 64 gb i na pełnym lajcie starcza jak się archiwizuje zaliczone tytuły. 

 

Ktoś ma i poleca cover z linka??

https://www.ceneo.pl/54859624

 

Coś muszę kupić na dniach i takowy mi wpadł w oko.

Jak będziesz kupował to koniecznie coś twardszego niż oficjalne etui Nintendo, moje nie uniosło i mam pęknięty tył Switcha.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Rezoo7 napisał:

Mam idetyczny tylko z Marianem na froncie, bardzo dobry cover case dla Switcha .W zestawie dostajesz dwie osłonki na karty z grami i bodajże dwie osłonki na karty microSD, do tego posiada przyjemny ochraniacz na wyświetlacz , jakość wykonania również można zaliczyć na plus. Nic tylko brać ;) .

Potwierdzam, mam dokladnie ten co w linku.

Bardzo dobry case.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Na styczeń przekreśla. A patrząc po datach to pewnie dopiero prawilny będzie w marcu. Kurde to rok temu był mini direct. Może cudów nie było ale same indory, meh. Chociaż może jakiś fajny port na luty zapowiedzą... Połudzić się można.

 

Jedyne co to pewnie jutro albo podadzą datę premiery, albo wrzuca od razu na eShopa Wargroove. Pytanie tylko czy sprosta oczekiwaniom.

 

Edit: o jeszcze Slay the Spire bym przygarnął.

Edytowane przez Basior
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...