Opublikowano 9 maja 20231 r Ja nie zmęczyłem zeldy La. No wynurzyła mnie okropnie. Za to botw moje dwie jedyne zeldy jakie grałem i zaraz będzie trzecia.
Opublikowano 9 maja 20231 r Dla mnie takie 7/10 ale gra jest krótka więc można jak najbardziej. Fajne ale nigdy nie będę miał ochoty tego odpalić ponownie.
Opublikowano 12 maja 20231 r Czemu w eshopie nie ma Super Mario 3D all stars? Ceny na aukcjach 500-700zl
Opublikowano 12 maja 20231 r Przecież od czasu ogłoszenia tej kolekcji była beka, że cyfrówka ma termin ważności w jakim możesz ją kupić.
Opublikowano 12 maja 20231 r Nie no spokojnie, jeszcze kazda z tych gier po 3 razy wydadza w jakiejs formie. Mario 64 juz jest w ich abonamencie. Stawiam ze cala reszta w jakiejs formie wpadnie na switchu 2.
Opublikowano 12 maja 20231 r Ja jebie to nie ma innej możliwości pogrania w Galaxy i Sunshine niezła bzdura że wywalili to ze sklepu.
Opublikowano 12 maja 20231 r Bardzo dobrze. Najwięksi zagrajmerzy zgarnęli kopię na premierę jak się wszyscy śmiali, że emulator na karcie dają
Opublikowano 12 maja 20231 r 31 minut temu, Daddy napisał: Czemu w eshopie nie ma Super Mario 3D all stars? Ceny na aukcjach 500-700zl Czyli za tą kopię w folii, którą trzymam kupię prawie Switcha Lite
Opublikowano 12 maja 20231 r 8 godzin temu, Daddy napisał: Czemu w eshopie nie ma Super Mario 3D all stars? Ceny na aukcjach 500-700zl Za 270 kupiłem w cexie ze 2 miechy temu. Warto, zrobiłem maksa w każdej i bawiłem się jak dzik.
Opublikowano 12 maja 20231 r 3 godziny temu, Nyu napisał: Za 270 kupiłem w cexie ze 2 miechy temu. Warto, zrobiłem maksa w każdej i bawiłem się jak dzik. Na allegro nówki 500-800zł, używki najtaniej 340zł to nie jest kwota dla mnie którą warto wydać za tą kolekcję, zwłaszcza że N odwaliło fuszerkę i M64 oraz Sunshine chodzą w 30fpsach
Opublikowano 12 maja 20231 r Poszukaj w jakichś stacjonarnych sieciówkach, typu Media Markt, Expert itp. O dziwo czasem jeszcze tam mają kopie 3d All Stars w "normalnych" (premierowych) cenach
Opublikowano 13 maja 20231 r 10 godzin temu, Daddy napisał: Na allegro nówki 500-800zł, używki najtaniej 340zł to nie jest kwota dla mnie którą warto wydać za tą kolekcję, zwłaszcza że N odwaliło fuszerkę i M64 oraz Sunshine chodzą w 30fpsach Borze masz https://pl.webuy.com/product-detail?id=045496426392&categoryName=switch-gry&superCatName=gry-i-konsole&title=super-mario-3d-all-stars&referredFrom=boxsearch&queryID=2e3c6e3cd990744faa6f1904b3a15026&position=2
Opublikowano 16 maja 20231 r Panowie dziewczyna zaskoczyła mnie totalnie zakupem switchowej limitki zeldy wraz z gra jako prezent Pytania - czy ta karta będzie spoko czy może szukać czegoś innego: https://allegro.pl/oferta/karta-microsdxc-samsung-evo-plus-128-gb-13219251600 - Czy pro kontroler jest wart tych pieniędzy czy może lepiej kupić drugi zastaw joy conow (a jeśli tak, to dlaczego?) - Dziewczyna lubi gry z budowaniem rozwojem swojej chatki, czy animal crosing jej się spodoba? Da się w to grać na dwóch? - W jakie giereczki warto zainwestować? (Grałem jedynie w BoTW na premierę, a potem sprzedałem switcha czego zalowalem, bo Zelda powodowała u mnie ciągły opad szczęki, ale w tamtym okresie było bardzo mało gier). - czy są jakieś gry działające fajnie na dwie osoby? - czy ring fit to fajna sprawa? Żeby nawet wzajemnie rywalizować w wynikach? Z gory dzięki za odpowiedz. Nintendoswiry wróciłem
Opublikowano 16 maja 20231 r Animal Crossing powinen jej się spodobać. Czy da się grać w to na dwóch? Możesz jej pomagać w farmieniu, żeby miała na meble Z gier na 2p rozumiem, że szukasz czegoś, żeby pograć z dziewczyną? Overcooked 1 i 2 Super Mario 3D World Super Mario Kart 8 Deluxe Te są najbardziej przystępne na dobry początek.
Opublikowano 16 maja 20231 r Warto zagrac w Metroid Dread, dla mnie najlepsza gra dostepna na Switcha i ogolnie jedna z topowych produkcji znajdujaca sie na kazdej liscie na te konsole. W coopie mozecie sobie pograc w Luigi Mansion 3, w sumie calkiem dobra gra.
Opublikowano 16 maja 20231 r Dokupiłem sobie dzisiaj do Switcha nowy Pro Controller i chciałbym się upewnić, że nie robię czegoś źle. Mogę go normalnie sparować z konsolą przyciskiem sync, ale na tym koniec. Na ekranie zarządzania kontrolerami nie mogę nim nic więcej zrobić, żadne wciśnięcia przycisków nie są wykrywane, jedynie gałki działają (jak cofnę do głównego ekranu to jest to samo). Zaktualizowałem go jeszcze i nic to nie dało. Rozumiem, że jest po prostu wadliwy prosto z pudełka? Jakość Nintendo
Opublikowano 17 maja 20231 r Zresetuj Switcha. W sensie przytrzymaj przycisk power przez parę sekund. Mi pomogło z identycznym problemem z dualsensem
Opublikowano 17 maja 20231 r 3 hours ago, Starh said: - Czy pro kontroler jest wart tych pieniędzy czy może lepiej kupić drugi zastaw joy conow (a jeśli tak, to dlaczego?) Jak masz PS5 to kup 3bitdo Wireless Adapter 2 (czarny). Działają haptyka i żyroskop. Polecam
Opublikowano 17 maja 20231 r 6 godzin temu, Homelander napisał: Zresetuj Switcha. W sensie przytrzymaj przycisk power przez parę sekund. Mi pomogło z identycznym problemem z dualsensem Nic nie dało. Sprawdziłem jeszcze z PC i to samo, więc coś z nim nie tak.
Opublikowano 17 maja 20231 r 9 godzin temu, Homelander napisał: Jak masz PS5 to kup 3bitdo Wireless Adapter 2 (czarny). Działają haptyka i żyroskop. Polecam Nie ma problemu z rozplanowaniem przycisków etc?
Opublikowano 17 maja 20231 r 39 minutes ago, Starh said: Nie ma problemu z rozplanowaniem przycisków etc? Przyciski są identycznie rozplanowane jak w pro controlerze Nintendo
Opublikowano 17 maja 20231 r Ogrywam właśnie zelde na dualsense i złego słowa nie powiem. Działa jak pro kontroler.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.