Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak zrobiłem u siebie. Dzieciom ustawiłem Switcha jako primary i moga wtedy grać każde na swoim koncie we wszystko. A swojego jako secondary. I na nim mogę grać tylko na swoim koncie i tylko po weryfikacji online. Po weryfikacji już może być konsola w trybie offline. Więc jak mam gdzieś Switcha ze soba to na chwilę udostępniam net z telefonu i po weryfikacji wyłaczam. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chciałbym się podzielić pierwszymi wrażeniami. Zacznę od minusów są generalnie dwa.

Pierwszy to brak czegoś na miarę quick resume. Granie we dwóch na jednej konsoli ciągle powoduje, że drugi wyłącza pierwszemu grę. Drugi to prędkość działania sklepu, że aż się odechciewa w nim siedzieć.

Plusy. Konsola jest fenomenalna z jednego powodu. Na razie gram głównie w jakieś gierki, które kiedyś włączyłem na XSX czy PC, ale nie zostałem dłużej, a tutaj nie mogę się oderwać od grania. Jest coś magicznego w graniu na przenośnej konsoli. Mega przyjemne uczucie. Do tego fenomenalny ekran i kolory.

 

Na tą chwilę jestem zauroczony, a grałem tylko w SV i Beat Cop.

Odnośnik do komentarza

Zabrzmi to strasznie pewnie, ale Zeldy nowe jakoś mnie nie kręciły tak samo wszelkiego rodzaju Metroidvanie, ALE coś czuję, że jak zagram może to się zmienić :)

 

Na tą chwilę dla niej biorę SMO, ale mam dylemat dla siebie. Zastanawiam się między Fire Emblem Three Houses, Triangle Strategy, Tactics Ogre. Możecie doradzić?

 

I przy okazji czy Xenoblade serie są ze sobą połączone? Brać od razu trzecia część czy grać po kolei?

Odnośnik do komentarza
32 minutes ago, Sedrak said:

Zabrzmi to strasznie pewnie, ale Zeldy nowe jakoś mnie nie kręciły tak samo wszelkiego rodzaju Metroidvanie, ALE coś czuję, że jak zagram może to się zmienić :)

 

Na tą chwilę dla niej biorę SMO, ale mam dylemat dla siebie. Zastanawiam się między Fire Emblem Three Houses, Triangle Strategy, Tactics Ogre. Możecie doradzić?

 

I przy okazji czy Xenoblade serie są ze sobą połączone? Brać od razu trzecia część czy grać po kolei?

Ja w Xeno gralem po kolei, ale jak nie masz cisnienia to mozna zaczac od trojki, no I nie zapomnij o dodatku do dwojki mozna grac bez podstawki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
58 minutes ago, Sedrak said:

Zabrzmi to strasznie pewnie, ale Zeldy nowe jakoś mnie nie kręciły tak samo wszelkiego rodzaju Metroidvanie, ALE coś czuję, że jak zagram może to się zmienić :)

 

Na tą chwilę dla niej biorę SMO, ale mam dylemat dla siebie. Zastanawiam się między Fire Emblem Three Houses, Triangle Strategy, Tactics Ogre. Możecie doradzić?

 

I przy okazji czy Xenoblade serie są ze sobą połączone? Brać od razu trzecia część czy grać po kolei?

Mam Tactics Ogre i doszedlem do mniej wiecej polowy i na razie odstawilem, gierka jest bardzo prymitywna i wiele w niej zalezy od szczescia. System walki, rozwoju postaci i ekwipunku jest prymitywny. Triangle Strategy masz demo do sciagniecia wiec najlepiej sprawdz sam, mnie demo odrzucilo troche wiec nawet nie probowalem pelnej. FE to twarde chinskie bajki wiec odpadaja u mnie w przedbiegach ale na forum pisali ze tam masz dobry system walki i w zasadzie peak gatunku taktycznych rpgow pod tym wzgledem.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...