Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

można gdzieś, jakoś na konsoli zobaczyć ile mamy nabite godzin w danym tytule?

 

serio, nie można ustawić żadnego themu, tapety tylko białe albo czarne tło? gdzieś coś czytałem, że trzeba specjalne programy wgrywać do zmiany tapety!? Xd

 

na jakich ustawieniach obrazu gracie? Vivid czy standard?

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Słupek napisał:

można gdzieś, jakoś na konsoli zobaczyć ile mamy nabite godzin w danym tytule?

 

Po wejściu na swój profil masz listę gier z liczbą godzin. Ale pokazuje dopiero po 10 dniach od pierwszego włączenia gry.

 

21 minut temu, Słupek napisał:

serio, nie można ustawić żadnego themu, tapety tylko białe albo czarne tło? gdzieś coś czytałem, że trzeba specjalne programy wgrywać do zmiany tapety!? Xd

 

Nie da się ustawić tapet :(

 

A gram na ustawieniach Vivid.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, funditto napisał:

Jak myślicie ile mógłby być wart Switch v1 z Pro Controllerem, a na dysku mający Splatoon 2, Super Bomberman R, DLC do Breath of The Wild, DLC do Xenoblade 3 i DLC do Mario Kart 8


Za te gry przypisane do innego konta nikt ci raczej ekstra nie dopłaci. Ja Switcha V1 za 850 zł i masą gierek na konsoli sprzedawałem miesiącami.  Konsola w bardzo dobrym stanie bez rys. Za dodatkowy kontroler nikt ci raczej nie będzie chciał dopłacić bo w tym przedziale są już używane oledy. Już nie mówiąc o V2 za mniej.

1 godzinę temu, GearsUp napisał:

 

Pomijając proporcje to fajne te kolorki ale tak jak ktoś napisał w temacie Steam Decka, kontrast jest bardzo wysoki (do tego 600 nitsów bez HDRa) dla jednych to zaleta, dla innych wygląda nienaturalnie.

Kontrast i podświetlenie można zmienić. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ukukuki napisał:


Za te gry przypisane do innego konta nikt ci raczej ekstra nie dopłaci. Ja Switcha V1 za 850 zł i masą gierek na konsoli sprzedawałem miesiącami.  Konsola w bardzo dobrym stanie bez rys. Za dodatkowy kontroler nikt ci raczej nie będzie chciał dopłacić bo w tym przedziale są już używane oledy. Już nie mówiąc o V2 za mniej.

Kontrast i podświetlenie można zmienić. 

 

To nie jest tak. Jak monitor ma załóżmy 1000 nitsów to nawet jak obniżysz brightness to obraz nie będzie wyglądał tak samo jak na tym samym monitorze z 500 nitsami z podniesionym brightness. Bawiłem się kontrastem i poziomem jasności SD długo i pewnych rzeczy po prostu nie da się skalibrować tak jakbyśmy chcieli.

Odnośnik do komentarza

Bardzo rozbieżne recenzje. Nawet te negatywne - jedne mówią, że słabo, to dobry remake po prostu nieciekawej gry, a inne mówią, że słabo, bo ten remake zmienił to co było dobre w dobrej grze. 

 

Dla mnie wygląda na to samo, czym było na NDS - grą, która po pierwsze ma ładną okładkę. 

Odnośnik do komentarza

Another Code robił wrażenie jako jedna z pierwszych gier na NDS, gdzie fajnie wykorzystywał unikalny wtedy gimnick konsoli. Typu składanie jej żeby odcisnąć pieczątkę. Poza tym to była taka sobie giereczka, wtedy takie 7. Wiadomo, że przygodówki się mało starzeją, ale Another Code to taka trzecia liga point and clicków. Ocena 7 to i tak aż za dobra nota.

Odnośnik do komentarza

Tam nie ma ani wybitnej fabuły, ale historia też nie usypia. 

Jak wyżej, gra robiła robotę bajerami w DS- ekran czy mikrofon. Tutaj ekran dotykowy nie jest wykorzystany w pełni. 

Dla Amerykanów ok, bo nie mieli tego na DS. Ja tam kupiłem typowo na półkę, bo i tak nie stanieje do poziomu 99zł, więc kupiłem dzisiaj day one.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.01.2024 o 11:12, Mari4n napisał:

Złote monetki za grę na karcie można zgarnąć w przeciągu dwóch lat od jej premiery. Jeśli dobrze pamiętam to są ważne przez pół roku, ale mogę się mylić.

To jak w koncu jest z tymi zlotymi monetamk? Moge je dostac za gre kupiona na karcie/kartridżu czy tylko za gry z eshopu? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...