Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, drozdu7 napisał:

Te monetki na obniżanie cen gier w sklepie Nintendo to się sumują jakoś?

Złote monetki możesz sobie ciułać (chyba mają jakiś termin ważności, ale to nie wiem) i później wykorzystać całościowo do zniżki. Uskładałem sobie niedawno z 250 monetek, przy zakupie obniżyło mi to cenę o niecałe 14zł - zawsze coś :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, drozdu7 napisał:

Te monetki na obniżanie cen gier w sklepie Nintendo to się sumują jakoś?

Jakieś inne benefity (oprócz wygody) z korzystania tylko cyfrowo?

 

zaloguj się na https://my.nintendo.com

 

masz pkt i ich termin ważności dodatkowo możesz sobie zbierać srebrne monetki na pierdoły z ich sklepiku 

Odnośnik do komentarza

Ciekawy zbieg okoliczności, bo właśnie wczoraj szukałem informacji na temat tych monetek - odebrałem sobie coinsy za fizyczną kopię Super Mario RPG, ale za Zeldę BoTW już nie mogłem. To prawda, że gra musi mieć maksymalnie rok od premiery, żeby można było zebrać coinsy za nią? Strasznie słabe jeżeli tak, zwłaszcza że jestem pierwszym właścicielem mojego egzemplarza :/ 

 

A do tych srebrnych trzeba mieć Nintendo Switch Online, dobrze zrozumiałem? :D 

Trzeba będzie sobie wykupić, bo coś tam mam nazbierane

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ThePatrickyo napisał:

Ciekawy zbieg okoliczności, bo właśnie wczoraj szukałem informacji na temat tych monetek - odebrałem sobie coinsy za fizyczną kopię Super Mario RPG, ale za Zeldę BoTW już nie mogłem. To prawda, że gra musi mieć maksymalnie rok od premiery, żeby można było zebrać coinsy za nią? Strasznie słabe jeżeli tak, zwłaszcza że jestem pierwszym właścicielem mojego egzemplarza :/ 

Nie pamiętam jak długo są ważne coinsy na cartach, ale tak - mają datę ważności. Też z dwóch gierek nie mogłem odebrać bo się przeterminowały i było mi wtedy bardzo smutno :( Cyfra dostaje od razu przy zakupie złote monetki. Nic nie sugeruję, ale widzicie różnicę? :)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bzduras napisał:

Nie pamiętam jak długo są ważne coinsy na cartach, ale tak - mają datę ważności. Też z dwóch gierek nie mogłem odebrać bo się przeterminowały i było mi wtedy bardzo smutno :( Cyfra dostaje od razu przy zakupie złote monetki. Nic nie sugeruję, ale widzicie różnicę? :)

 

Nie dość, że od razu, to jeszcze dużo więcej...taka to sprawiedliwość. Co nie zmienia faktu, że nadal jak mogę kupić grę w pudełku, to kupię grę w pudełku :D

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ThePatrickyo napisał:

A do tych srebrnych trzeba mieć Nintendo Switch Online, dobrze zrozumiałem? :D 

 

nie trzeba normalnie sobie zbierasz srebrne 

 

Te złote to co prawda jakieś drobne ale zawsze coś się uzbiera. Ja np kupuje tylko nowe pudła i zgadzam się że to chujowe z ich strony że w takim przypadku punkcików się nie dostaje. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, messer88 napisał:

Jeśli chodzi o jakieś awatary itp to tak nie da się bez online. Tylko fizyczne itemy możesz za nie zamawiać. 

Co Ty dupisz, mam od groma avatarów za platynowe monetki. Na konsoli wybierasz w menu głównym aplikację My Nintendo czy jak ta czerwona ikonka obok eShopu się zwie i wymieniasz.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, messer88 napisał:

 

Jakbyś chciał spróbować z trialem online to też nie działa wtedy :) 

 

Ostatni raz miałem wykupiony na premierę F-Zero 99, potem po miesiącu mi wygasło i tak jakoś nie potrzebuję póki co. Na Switchu głównie pogrywam w gry single player i w zupełności mi to wystarcza :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...