Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Hanza71 napisał:

Dla mine dwojka jest nie do ruszenia teraz przez glupie field skills, zeby pchnac fabule, graj w trojke albo jedynke, Obie swietne.


Field skills nie są dużym ograniczeniem, jeśli nie ciśnie się na pałę z fabułą. Pominięcie dwójki byłoby fabularnie dużym błędem. Tym bardziej, że jest wiele osób (w tym ja), które uważają, że 2 to najlepsza gra w serii

Odnośnik do komentarza

Dla mnie największym problemem Xeno 2 jest ogromne aggro wrogów (fajnie tłuc stwory, kiedy respi się kolejne stado za tobą i na dokładkę małpka o 60 lvli wyżej od ciebie) ale słyszałem, że w Chronicles X było jeszcze gorzej. I tak lubię całą serię:fsg:

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie - jak wygląda deaktywacja konta Nintendo z poziomu profilu na nintendo.com ? Wiem, że istnieje taka możliwość zrobienia tego na PC. Czy po takiej deaktywacji i po aktywacji w przeciągu 30 dni (wiem, że jak tyle ma się czasu na ponowną aktywację, żeby mieć dostęp do tego co się kupiło, dostęp do NSO i podobno nawet sejwy gier z NSO i gier tradycyjnych na kartach/pobranych z sklepu zostają, jak były w chmurze - to też prawda ?)

 

Jak kogoś to ciekawi - zepsułem Switcha, niechący. I tak go planuję gdzieś oddać do naprawy (chociaż jest w takim stanie, że nie wiem czy to ma sens) i wolałbym się wylogować z tego konta zanim oddam konsolę. I drugie pytanie - jak się nie uda naprawa - można jakoś te konto przenieść na nowego Switcha, czy nie ma takiej możliwości ? Dziękuję, za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Po prostu z poziomu PC zmień hasło do konta i zmień konsolę na secondary. Nikt nic z nią nie zrobi i nic nie uruchomi chyba, że się zaloguje i poda hasło. Po co dezaktywować. A potem konto się automatycznie zrobi primary na konsoli która połączy się z eshopem. Ale taką akcję możesz zrobić tylko raz w roku, w sensie odczepienie konta primary od konsoli. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Homelander napisał:

Po prostu z poziomu PC zmień hasło do konta i zmień konsolę na secondary. Nikt nic z nią nie zrobi i nic nie uruchomi chyba, że się zaloguje i poda hasło. Po co dezaktywować. A potem konto się automatycznie zrobi primary na konsoli która połączy się z eshopem. Ale taką akcję możesz zrobić tylko raz w roku, w sensie odczepienie konta primary od konsoli. 

 

Poczekaj, bo chyba o tym samym mówimy. W eShopie jest opcja Deregister Primary Console to o to Ci chodzi ? Wczoraj czytałem na szybko i nie miałem czasu ale to wydawało mi się najlepsza opcją. Czyli rozumiem, że jak ją zderegisturję + zmienie na wszelki wypadek hasło do eShopu, to później żeby znowu ją zrobić jako Primary i z niej korzystać, będę musiał się zalogować tym nowym hasłem do eShopu i wszystko będzie "po staremu" ? I bez tego nowego hasła tam nikt nic nie uruchomi ?

 

A tak przy okazji czyli jak zaloguje się teoterycznie na nowo kupionej konsoli - to tam wszystko się przeniesie ? Nie wiem jeszcze czy kupie, tak sobie gdybam, szkoda w cholere tej konsoli, bo fajna była.

Edytowane przez KJL
Odnośnik do komentarza

Dokładnie jest tak jak mówisz. I w pierwszym i drugim przypadku. W obydwu nic nie będziesz musiał nic robić poza zalogowaniem się do eshopu z poziomu konsoli. Automatycznie się ustawi. Jak dasz tylko deregister bez zmiany hasła to wystarczy że ktoś twoją konsolą daną do naprawy się zaloguje do eshopu i z powrotem się ustawi jako primary. A jak zmienisz to jak będzie chciał się zalogować to będzie musiał podać hasło. Inaczej nic nie uruchomi

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, drozdu7 napisał:

Pewnie będzie 3d Zelda albo Wind Waker albo Twilight Princess.

 

Ciekawe czy jeśli pojawi się nowy Switch to czy nadal będą przez jakiś czas wychodziły crossgeny. Bo nie każdy z (z różnych powodów) kupi odrazu switcha2, a to jednak baza 120mln


Chyba różnica w mocy będzie zbyt duża. No ale jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza

Zasadnicze pytanie, czy kolejna konsola będzie po prostu podrasowanym Pstrykiem czy jednak Nintendo dorzuci jakiś nowy patent.

 

https://gamingbolt.com/metroid-prime-2-remastered-and-new-zelda-release-coming-soon-rumour

Z tymi kolejnymi Metroidami, to chyba było dementi samego dewelopera, że rimejkowali samo MP1, bez równoległymi pracami nad dwoma pozostałymi tytułami. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...