Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

hehe przestałem się tym stresować. Gwarancja jest kupiłem sprawdziłem że joy cony w szynie są na sztywno.  Martwych pixeli nie ma albo nie zauważyłem. Na ekran nakleiłem folie bo oczywiście od razu widać ślady od wkładania i wyjmowania z docku (miałem kiedyś switcha i wiedziałem że tak będzie). Driftu nie ma a i tak gram przez 99 % na padzie od xboxa.  xD

 

Jak czytam o problemach z v2 to taka sama (pipi)nia jak v1 nic nie poprawili. No ale jeden plus chodzi ciszej. Jak pomyślę jak mój stary switch i switch kruka odlatywał tutaj cisza. Nie wiem może to wina gierek jakie testuje ale i zelda i donkey kong cichutko. W każdym razie japończyki w tej generacji nie umieją w konsole. Oszczędzają na wszystkim aby cene zmniejszyć i taki tego efekt. Chętnie bym kupił switcha w wersji premium za 2k lub więcej ale nie ma tego wyboru.  Chciałem ograć pewne tytuły więc świadomie wziąłem bubel ale z dobrymi grami :) 

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie zawsze wku ten błyszczący ekskluzywny plastik, który rysuje się od samego patrzenia, jak w pierwszym modelu PS3, Wii itp., ale nie wiedziałem, że może być jeszcze ścierający się, na którym po krótkim czasie widać ślady użytkowania (joycony). Wygląda to na celowy zabieg, żeby używki gorzej schodziły. "Podobnymi", różnymi sposobami próbują nas przekonać do cyfr, jak patch prawie wielkości gry, więc jaki sens jest brać pudełko wtedy? Wszyscy kombinują na wszystkie sposoby, żeby kasa się zgadzała.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam karty działały do 400gb , tak samo w internecie ta karta jest podawana jako ta z największą pojemnością do switch-a . Dlatego wolę spytać tutaj bo jednak moje 128gb średnio starcza od momentu gdy zacząłem robić zakupy w eshop.

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam większej, ale od kiedy ogłoszono kartę 1 TB prawie rok temu, to zawsze o niej czytam w kontekście używania na Switchu i nikt nie mówi, żeby mu nie działało.

 

 

Okej, aż zguglałem i oficjalnie maksymalny rozmiar karty to 2 TB od momentu zapowiedzi Switcha, każda karta micro SDXC jaka powstała i powstanie powinna działać.

 

https://www.gameinformer.com/b/news/archive/2017/01/14/the-nintendo-switch-supports-up-to-256-gigabyte-micro-sd-cards.aspx

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Pojawiły się wyniki Nintendo do końca września:

 

Switch - 41,69 mln (poprzednio 36,87 mln)

liczba gier - 246,01 mln


Mario Kart - 19,01 mln (17,89 mln)

Smash - 15,71 mln (14,73 mln)

Mario Odyssey - 15,38 mln (14,94 mln)

Zelda BoTW - 14,54 mln (13,61 mln)

Pokemon Let’s Go - 11,28 mln (10,98 mln)

Splatoon 2 - 9,28 mln (9,02 mln)

Mario Party - 7,59 mln (6,99 mln)

NSMBU Deluxe - 4,59 mln (4,1 mln)

Mario Maker 2 - 3,93 mln (2,42 mln)

Zelda Link’s Awakening - 3,13 mln 

Fire Emblem - 2,29 mln

 

Szczególnie pozytywnie zaskoczyły mnie wyniki konsol i Link’s Awakening, które wyszło 20 września 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cześć. 

Kumpel od dłuższego czasu szuka fajnej oferty na Switcha. 

Patrzcie, co udało Nam się wyłapać. 

Pytanie tylko, czy jest tu jakiś haczyk. Niemiecki u mnie jest mocno przeciętny, ale z kontekst nic niepokojącego nie wyłapałem. 

 

Ktoś, coś? 

 

https://m.ebay.pl/itm/Nintendo-Switch-Konsole-neue-Edition/372277751367?hash=item56ad7bae47:g:BzIAAOSw~AFdxJL-

 

Jeżeli post jest niezgodny z regulaminem, to mocno przepraszam. Sprawa pilna. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...