Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Na reseterze pojawiło się kilka informacji o tytułach, które pojawią się w tym roku na Switchu: 

 

1. Emily Rogers napisała, że pojawią się przynajmniej dwa niezapowiedziane dotąd porty z WiiU i zasugerowała, że nietrudno się domyśleć jakie. Było dużo plotek o Pikmin 3 i Super Mario 3D World, więc pewnie chodzi o te dwa tytuły.

 

2. Emily Rogers napisała też o kolejnych grach Microsoftu na Switchu. Były plotki o Halo, ale w to nadal ciężko ni uwierzyć 

 

3. Zippo napisał, że ten rok będzie rokiem kontynuacji gier z 2017 roku. Wiemy już o sequelu BoTW i remake’u pierwszego Xenoblade. Twitter Nintendo teasował coś związanego ze Splatoonem, ale na pytanie innych użytkowników o 3 Zippo napisał, że nic o tym nie wie, tylko o spinoffie. Nie będę też zaskoczony jeśli dostaniemy sequel Mario + Rabbids lub połączenie Rabbidsów z jakimś innym uniwersum Nintendo. Być może też Mario Kart/Arms Team wyda coś nowego, np. Diddy Kong Racing 2 

 

4. Emily napisała też, że Nintendo rzuci sporo nowych gier, żeby powalczyć o graczy z nowymi konsolami, ale większość  w drugiej połowie roku i jeśli nie zależy nam na Animal Crossing to przez pierwsze 3-4 miesiące nie będziemy zbyt rozpieszczeni 

Edytowane przez funditto
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, funditto napisał:

Super Mario 3D World

 

No na to jeszcze czekam, a tym drugim tytułem niech będzie Wind Waker. Pikmin ma raczej mało odbiorców. Z nowych gier to mam nadzieje ,że BoTW2 wyrobi się w tym roku a taki Diddy Kong Racing 2 byłby bardzo miłym dodatkiem do nowej Zeldy. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, NemoKOF napisał:

Nie rozumiem czemu skoro jest port na Nvidia shield nie mamy jeszcze Mario Galaxy na Switchu. Gra już jest, sterowanie przerobione, shield to switch w doku, więc ew poprawić wydajność w hh albo grafikę obciąć nieco. Dawać to na rynek!

 

Switch to nawet lepiej niż Shield w Docku bo Pstryk ma 4GB Ramu a nie 3  i dedykowany OS a nie ten paździerz Android pożerający większą moc sprzętu. Tak czy siak widziałem Galaxy na Shielda i wcale bym się nie pogniewał aby wyszedł na Carcie na Switcha. 

 

Osobiście zamiast Super Mario 3D World wolałbym Zelde WW i Pikmina 3 (moje dwie ulubione gry z Wii U, idealnie pasują do przenośnego grania). W ogóle Miyamoto to burak bo mają świetne IP, które jest traktowane po macoszemu (nie pierwsze na liście olewanych) i ewidentnie jest to totalne widzimisię Miyamoto czy wyjdzie kolejna część czy nie. Zresztą Ninny w ten sposób (czyt. nie mamy pomysłów na nową odsłonę to zamiast dać swoim zewnętrznym studiom szansę do wykazania się to lepiej olać temat całkowicie) pogrzebało wiele serii ale osobiście uważam, że 3-ka sprzedała by się całkiem nieźle (wszystkie porty z Wii U sprzedały się lepiej niż oryginały).

 

No i raczej Big N nie patrzy na ilość sprzedanych pudełek, ponieważ Tokyo Mirage Session sprzedało się gó.wnianie na Wii U a jednak wychodzi za 2 tygodnie z dodatkowym contentem niedostępnym na Wii U. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.01.2020 o 21:39, NemoKOF napisał:

Nie rozumiem czemu skoro jest port na Nvidia shield nie mamy jeszcze Mario Galaxy na Switchu. Gra już jest, sterowanie przerobione, shield to switch w doku, więc ew poprawić wydajność w hh albo grafikę obciąć nieco. Dawać to na rynek!

Nie mówię, że gra nie wyjdzie ale z perspektywy wydawcy to wcale nie musi mieć sensu. Mogą sobie nie jeden taki remaster/remake zostawić np. na Switcha 2. Zauważ jakie zagranie było z Luigis Mansion - gdzie remaster jedynki wydano na 3DSa, a Trójkę już na Switcha. Chcesz zagrać we wszystkie części? Kup obydwie konsole. Business is business.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, izon napisał:

Nie mówię, że gra nie wyjdzie ale z perspektywy wydawcy to wcale nie musi mieć sensu. Mogą sobie nie jeden taki remaster/remake zostawić np. na Switcha 2. Zauważ jakie zagranie było z Luigis Mansion - gdzie remaster jedynki wydano na 3DSa, a Trójkę już na Switcha. Chcesz zagrać we wszystkie części? Kup obydwie konsole. Business is business.

 

Znając Nintendo to jeszcze zobaczymy porty HD Luigi's Mansion 1 i 2 na Switcha. Patrząc aktualnie na to, że Xenoblade Chronicles wyszedł na Wii, potem zrobili wersje na New 3DS'a a teraz dostajemy remake z lokacjami z którymi nie zdążyli na premierę oryginału. Nintendo kocha wypuszczać po kilka razy tą samą grę dalej twierdząc, że wartość tych pozycji nie maleje a czasami rośnie.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, izon napisał:

Nie mówię, że gra nie wyjdzie ale z perspektywy wydawcy to wcale nie musi mieć sensu. Mogą sobie nie jeden taki remaster/remake zostawić np. na Switcha 2. Zauważ jakie zagranie było z Luigis Mansion - gdzie remaster jedynki wydano na 3DSa, a Trójkę już na Switcha. Chcesz zagrać we wszystkie części? Kup obydwie konsole. Business is business.

Ale to jest imo inna sytuacja bo to nie jest tej rangi seria. Mario 3d to inna liga. Switch 2? Minimum 2-3 lata jeszcze. A LM nie sprzeda konsoli, na pewno nie LM1, gra jest na 7, trąci myszką. Dark Moon jest półkę wyżej a 3 jest dopiero taki high profile game. Mario się sprzeda tak czy siak. Może właśnie Nintendo czeka na 3d world żeby wrzucić nagle wszystkie części na eshop i jechać na marketingu jednej gierki? Podobnie ma się chyba sytuacja z metroid prime trilogy gdzie wiele źródeł twierdzi że gra jest już gotowa. Przypomnę jeszcze ze new super Mario Bros wisiało chyba 7 miesięcy na serwerach (znaleźli to pierwsi hakerzy switcha) więc myślę że wiele gierek już jest gotowych. I ciężko chyba będzie reklamować galaxy jako gierkę na switcha 2 skoro na Switcha jest odyssey. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.01.2020 o 20:58, funditto napisał:

Na reseterze pojawiło się kilka informacji o tytułach, które pojawią się w tym roku na Switchu: 

 

1. Emily Rogers napisała, że pojawią się przynajmniej dwa niezapowiedziane dotąd porty z WiiU i zasugerowała, że nietrudno się domyśleć jakie. Było dużo plotek o Pikmin 3 i Super Mario 3D World, więc pewnie chodzi o te dwa tytuły.

 

2. Emily Rogers napisała też o kolejnych grach Microsoftu na Switchu. Były plotki o Halo, ale w to nadal ciężko ni uwierzyć 

 

3. Zippo napisał, że ten rok będzie rokiem kontynuacji gier z 2017 roku. Wiemy już o sequelu BoTW i remake’u pierwszego Xenoblade. Twitter Nintendo teasował coś związanego ze Splatoonem, ale na pytanie innych użytkowników o 3 Zippo napisał, że nic o tym nie wie, tylko o spinoffie. Nie będę też zaskoczony jeśli dostaniemy sequel Mario + Rabbids lub połączenie Rabbidsów z jakimś innym uniwersum Nintendo. Być może też Mario Kart/Arms Team wyda coś nowego, np. Diddy Kong Racing 2 

 

4. Emily napisała też, że Nintendo rzuci sporo nowych gier, żeby powalczyć o graczy z nowymi konsolami, ale większość  w drugiej połowie roku i jeśli nie zależy nam na Animal Crossing to przez pierwsze 3-4 miesiące nie będziemy zbyt rozpieszczeni 

Marzy mi się Wind Waker HD, mam nadzieję, że oleją Pikmina

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, number_nine napisał:

Ja to bym chciał remaster Xenoblade Chronicles X. To w sumie jedyny remaster, na jakim mi kiedykolwiek zależało, bo średnio się opłacało kupować WiiU dla jednej gry.

 

Ograłem większość gier na wyłączność na WiiU, i wydaje mi się, że choćby dla samego XenobladeX warto było kupić tę konsolę...

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, madhunt3r napisał:

Kolejne plotki ze w połowie roku nowy Switch (Pro). Chciałem kupić a trzeba się wstrzymać. Kiedyś w końcu musi wyjść emoji12.png

 

No siedzenie na schodach i czekanie na nowszy model ma sens... W międzyczasie można w bierki pograć, w karty, książki poczytać... Bo za kiedyś może będzie nowy i lepszy i ładniejszy i szybszy... Nie szkoda Wam życia na czekanie aż spełnieni się przepowiednia wróżbity Macieja? 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Basior napisał:

 

Eh...

Dla mnie kiepsko.

Pewnie Pokemon Home i może jakieś remake'i.

Jakoś nie chce mi się do Sword nawet wracać a tu taki Direct w nowym roku.

Póki co mega bieda biorąc pod uwagę hucznie zapowiadany normalny Direct z 12 nowymi tytułami...

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim to niecałe dwa miesiące temu wyszły poki. Ja rozumiem że chcą pieniądz za home ale no kurde. 

 

Strategicznie też bez sensu bo lepiej pokazać coś większego na ten rok.

 

To już AC direct miałby większy sens.

Bo chyba nie sa tak powaleni żeby dać że robią wersję Ultra do Sword. 

Odnośnik do komentarza

Pokedirect niech sobie będzie. Góra 3-4 tygodnie do tego prawilnego i żeby tam nie dali ciała. Już czas na Bayo, Metroidy, Botw 2 i inne mocne tytuły i premiery. Konkurencja wypuszcza nextgeny muszą powalczyć pewniakami aby tego impetu sprzedażowego jak najmniej stracili. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.