Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, estel napisał:

Ciekawe czy padną na kolana i będą przepraszać za praktycznie zerowy progres przy okazji ostatniej części. Nie grałem, ale czytałem ze internet był oburzony np. chuowymi animacjami czy brakiem innowacji.

 

Sprzedało się tego 6 milionów w tydzień. Teraz pewnie jest z 10. Let`s Go też ponad 10 zeszła. Serio mają przepraszać? Raczej będą się chwalić i zapowiedzą pierdoły w ramach DLC. 

Odnośnik do komentarza

Na jakimś (chyba hiszpańskim) koncie Niny było, że w ramach Directa będzie coś o Sw/Sh.

Czyli pewnie dorzucą garść syfu, które ukryli w kodzie, że łał jest za free.

Chyba dataminerzy widzieli, że są wszystkie startery z pierwszych poków w kodzie.

I to będzie za free.

Albo CurryDex jeszcze rozszerzą.

I cyk DLC do tego, jakieś nostalgiczne albo postgame, żeby ludzi zdenerwować.

 

Inna sprawa, że jak poke home ma mieć sens to muszą jakoś ludzi do niego zachęcić.

Po co to kupować jak tylko poki ze Sw/Sh będą?

 

Ja chce normalnego directa, który nie będzie w połowie AC z Smashem.

Jak słyszę, że ten rok ma być taki jak poprzedni (łał), to trochę mi smutno.

Nowy Metroid, Zelda i jakieś nowe IP w tym roku by się przydało.

No i w końcu coś o Bayo3, SMT5.

 

Bo NMH3 (porty starych też by się przydały), DB2 i Xeno (gdzie ich nowe IP?) to pewniaki.

Port z WiiU (i nie tylko) także niech wpadną: MPT, Mario 3D, Fatal Frame i Xeno2.

 

Taki rok mi się marzy.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mowa o marzeniach to Splatoon 3, tym razem biorę na premierę. O Metroidzie nie ma co myśleć, o nowej Zeldzie też IMO nie. Na BOTW2 za wcześnie. Może jakiś WW albo TP z WiiU. Można liczyć na Bayonettę 3, myślę, że czas na Donkey Konga. Może jakiś Kid Icarus, Pilot Wings. Osobiście oddam nerkę za Advance Wars. Do tego kilka tłustych portów z WiiU i z innych konsol. Oczywiście myślę o GTA V, RDR 2. Chciałbym Residenty 2, 3, 7. Super by był PUBG, Sekiro. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Gregor var Emreis napisał:

O Metroidzie nie ma co myśleć

Może o MP4. Ale jakieś 2D od kolesi co Samus Return na 3DSa dali, czemu nie?

Plus trochę devów, którzy robili gierki na 3DSa, bo mieli dwie konsole, to teraz mogłoby na Switcha coś mniejszego wydawać.

 

Przypomniało mi się czego mi brakuje - Ace Attorney.

Zgrałoby się w nową część.

Odnośnik do komentarza

Liczę na to, że w tym roku zagram przynajmniej w 5  gier z tej listy: Zelda BotW sequel, Xenoblade Chronicles DE, nowy Donkey Kong, nowe Mario 3D, Metroid 2D, nowy Wave Race, Pikmin 4, Pokemon Let's Go 2 lub remake Diamond/Pearl, Pokemon Detective Pikachu 2, Super Mario Party 2, nowe Super Mario Strikers, spin off Splatoon, Paper Mario. Jeśli tak będzie to będzie to kapitalny rok. Jak Gregor też dałbym się pokroić za nowe Advance Wars, ale myślę, że tak jak na F-zero i Golden Suna będziemy czekać jeszcze długo

 

Edit: Z tych najmniej realnych to marzy mi się nowe Advance Wars, remake pierwszego lub trzeciego Mother oraz nowe części 1080 Snowboarding i Donkey Kongi z bongosami 

Edytowane przez funditto
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że optymista z Ciebie. Galaxy 2 wyszło 3 lata po Galaxy, to fakt, ale nie sądzę, żeby zrobili w 3 lata sequel SMO, o nowym nawet nie wspominając. Na cokolwiek z Pokemonów poza DLC też bym chyba nie liczył za mocno. Wave Race, Pikminy, Paper Mario? No chyba bez szans. Czemu spin-off Splatoon? Czas na Splatoon 3. Wsparcie dla dwójki skończyło się pół roku temu, niby są jakieś patche, ale eventy się skończyły. 

Odnośnik do komentarza

A co myślicie o kolejny raz podgrzanych plotkach na temat Nintendo Switch Pro? Mnie chyba skusić na wymianę konsoli mógłby tylko większy ekran, bo 4K i porty gier z PS4 czy Xboxa One jakoś nie specjalnie mnie interesują. Ergonomii, wygody korzystania ze Switcha w trybie handheld też raczej nie poprawią biorąc pod uwagę, że joy-cony wyznaczają  konstrukcję konsoli w tym wypadku i wiele zmienić nie będą mogli..A może pójdą w konsolę 100% stacjonarną ale to już w ogóle dla mnie nie miałoby sensu. Generalnie wolałbym dostać po prostu za 2 lata Switcha 2 niż jakiś półprodukt po drodze..

Odnośnik do komentarza

Ekran na pewno by się przydał lepszy. Ta czarna ramka, meh.

Gry mobilnie wyglądające jak w doku, lepszy klatkaż także.

No i  mam pierwszego switcha więc z gorsza bateria. Więc i nowa bateria by mnie ucieszyła. 

Hdr w doku także by się przydał. 

 

Tylko najbardziej mnie boli, że nawet jak wyjdzie to i tak pewnie starych gier nie dostosują. Przy New 3ds nic takiego nie zrobili. Mówię o takim ruchu ala MS czyli dostarczenie paczki tekstur itp.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, izon napisał:

A może pójdą w konsolę 100% stacjonarną ale to już w ogóle dla mnie nie miałoby sensu. Generalnie wolałbym dostać po prostu za 2 lata Switcha 2 niż jakiś półprodukt po drodze..

Skoro zrobili Switch Lite, czyli tylko handheld, który notabene świetnie się sprzedaje, to jak najbardziej mogą zrobić Switch home console-only.  Nowe konsole z SSD będą naprawdę bardzo dowalone, obecny Switch zniknie z radaru jako miejsce do AAA portów. Już teraz Astral Chain czy Overwatch w 30 FPS to jest śmiech na sali.

Pytanie, czy to zrobią jest otwarte. Raczej nie będą się przejmować opiniami ludzi stąd.

 

  • Plusik 1
  • WTF 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Switch jest moją podstawową konsolą, gram głównie w trybie handheld, więc Switch Pro jest dla mnie instant buy. Nie sądzę, żeby zrobili wersję tylko pod tv, kłóci się to z ideą konsoli. Z drugiej strony Lite też się imo kłóci, więc kto wie. W każdym razie konsola tylko w docku, albo która jest mocniejsza tylko w docku nie interesuje. Interesuje mnie większy ekran i moc. 

Odnośnik do komentarza

Nic się nie kłóci z żadną ideą. Podstawowa wersja to hybryda. Lite jest dla osób które grają tylko przenośnie. I jest spokojnie miejsce tylko na wersję pod TV. 

 

Większa moc pewnie będzie i lepszy ekran ale podejrzewam ,że to będzie full HD bez tych ogromnych ramek wokół ekranu i nic więcej. Muszą też mieć miejsce na następce konsolki jeśli chodzi o moc. Ciekaw jestem jak długi cykl życia konsoli zakładają. Podejrzewam ,że w 2022 na święta będzie następca. Konsole stacjonarne muszą się rozgościć i może uda się zrobić miejsce na porty gier AAA na switcha 2. Chociaż po przeciekach widać ,że nowe konsole jednak nie będą budowane na podzespołach laptopowych więc z tym może być ciężko. 

 

Mi to rybka bo konsole Nintendo kupuję tylko dla gier od nich. Konsola jest słabsza od pozostałych na rynku więc zubożone porty gier AAA mnie tak średnio interesują. Może gdybym całe życie spędzał w delegacjach było by inaczej. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Ukukuki napisał:

Mi to rybka bo konsole Nintendo kupuję tylko dla gier od nich. Konsola jest słabsza od pozostałych na rynku więc zubożone porty gier AAA mnie tak średnio interesują.

 

Ja również zaopatruje się w konsole Nintendo (podobnie mam z Sony) dla gier na wyłączność, a multiplatformy zazwyczaj ogrywam na PC/Xboksie. Ale lubię gdy nowa konsola/nowa generacja charakteryzuje się skokiem wydajności, bo jest to niezbędne by kolejne gry odznaczały się skokiem jakościowym. Przesiadając się z Wii na WiiU nie miałem wątpliwości, że mam kontakt z nextgenem - gry od Nintendo i spółki po raz pierwszy w historii w oprawie HD, śmigające nie rzadko w okolicach 60 klatek na sekundę. Bardzo chętnie zobaczyłbym kolejną dużą Zeldę, nowe Xenoblade, czy nowe Mario Kart, w oprawie FullHD, w stabilnym klatkażu, z bardziej zaawansowanymi mechanikami w rozgrywce.

 

Większa wydajność konsoli to lepsze gry - te na wyłączność w szczególności.

Edytowane przez Damk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale wcale nie marginalny procent użytkowników kupuje multiplatformy na Switcha. Anyway, jak mam czas pograć w coś na TV to nie odpalam na nim gier na Switcha, wolę pograć na Xboxie. I nawet nie dlatego, że lepsze gry są. W gry na Switcha mogę pograć wszędzie, więc nie chcę „marnować” tych rzadkich okazji gdzie mam czas na granie na TV. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Damk napisał:

Ja również zaopatruje się w konsole Nintendo (podobnie mam z Sony) dla gier na wyłączność, a multiplatformy zazwyczaj ogrywam na PC/Xboksie. Ale lubię gdy nowa konsola/nowa generacja charakteryzuje się skokiem wydajności, bo jest to niezbędne by kolejne gry odznaczały się skokiem jakościowym. Przesiadając się z Wii na WiiU nie miałem wątpliwości, że mam kontakt z nextgenem - gry od Nintendo i spółki po raz pierwszy w historii w oprawie HD, śmigające nie rzadko w okolicach 60 klatek na sekundę. Bardzo chętnie zobaczyłbym kolejną dużą Zeldę, nowe Xenoblade, czy nowe Mario Kart, w oprawie FullHD, w stabilnym klatkażu, z bardziej zaawansowanymi mechanikami w rozgrywce.

 

Większa wydajność konsoli to lepsze gry - te na wyłączność w szczególności.

 

W pełni ciebie rozumiem jednak ja nie miałem WiiU i jestem oczarowany eksami na switcha. Jednak jak ktoś faktycznie wcześniej miał ich poprzednią konsolę to już tylu świetnych ekskluzywnych gier do ogrania nie miał co ja. 

 

31 minut temu, giger_andrus napisał:

Milion indyków to także raj dla Switcha.

 

No dokładnie świetna platforma do tego chociaż sam raczej preferuję singlowe indyki na PC a kanapowe multi na Switchu. 

5 minut temu, Gregor var Emreis napisał:

Ponad połowa moich gier to porty i multiplatformy. Ori, Cuphead, Diablo, Doom, Wiedźmin - każda z tych gier dała mi tyle radochy co exy. Niejednokrotnie nawet więcej

 

To też pokazuje jak multiplatformy są ważne, mam nadzieje ,że Nintendo weźmie to pod uwagę projektując swoją następną konsole. 

Odnośnik do komentarza

Ja miałem WiiU, ale kupiłem kilka portów na Switcha (Mario Kart, Lego City Undercover, Donkey Kong, Captain Toad, NSMBU, Zelda BotW), bo tam nie miałem pro controllera. Lepszy pad, szybsze loadingi i często wyższa rozdzielczość sprawiają, że grało mi się w nie w większości lepiej niż na WiiU. 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...