Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda chociaz na TV z Pro Controllerem w rekach gra sie swietnie. Wydaje mi sie ze Lite sprawdzi mi sie rewelacyjnie przez mniejsza wage, od grania na normalnym Switchu rece mnie bolaly po jakims czasie a co do ekranu to w tej rozdzielczosci przez mniejszy rozmiar moze byc nawet lepiej. Poza tym ciesze sie ze mam tyle gier w cyfrze, karty 128 i 64 GB cale juz zawalone i nie mam miejsca na kilka innych gier

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, devilbot napisał:

@_Forum_

Jak pasuje Ci lite i wiesz że będziesz grał głównie w trybie przenośnym to świetny wybór. Forumowi spece z tego działu prawdopodobnie nie mieli nawet wersji Lite w rękach.

Zresztą co za desperat chciałby oglądać gry ze switcha na dużym TV :yao:

A ty masz którego? 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie za duży trade-in ten lite. Grałem krótko na nim ale waga mi nie przeszkadza, gram na GPD Win 2 który jest 1.8x cieższy. Natomiast brak wibracji i żyroskopu to jednak spory minus. Wielkość konsoli też nie jest bardzo różna, 5.5 vs 6.2 przy ramkach jak pasy startowe dla samolotów. Dlatego wg. mnie nie warto się pchać w to, musiałby być duuuużo tańszy a aż takiej różnicy nie ma.

 

Liczyłem na coś w formacie DS/3DS jak zapowiadali lite. To byłby dla mnie day1. Teraz ani Lite ani zwykły nie wchodzą do kieszeni.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem już, w którym dziale zadać pytanie, więc zrobię to tutaj. 

 

Poszukuje jakiegoś fajnego coopa dla 2ch osób. 

Kumpel 2 dni temu kupić Switcha i prócz Stardew Valley (w które gramy w coopie), chcielibyśmy zagrać w coś, co jest bardziej nastawione na walkę i przy okazji daje swobodę eksploracji itp. 

Stąd pytanko, warto zainwestować się grą Portal Knights? Obecnie na promocji - 30%.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...