Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, pawelgr5 napisał:

Metroid 5, SMTV, Advanced Wars i Fatal Frame i jest jak dla mnie ok. Do tego mam zamiar kupic Diablo 2 na switchu wiec do konca roku może zacznę jednak tej konsoli używać.

Dokładnie mam te same typy do końca roku. 

Muszę się teraz uwinąć z Smt3. Bo czasu zabraknie ;)

Edytowane przez Rezoo7
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Damk napisał:

Kolejne porty, remastery, rimejki i DLCki... Switch chyba naprawdę jest już w trybie przeczekania. Kto obstawia ogłoszenie w kolejnym roku nowej konsoli z nowiutkimi grami na start?

Też tak obstawiam. Że ten pro to wcale nie pro tylko po prostu będzie następcą i taki botw2 to będzie znowu crossgen.

Odnośnik do komentarza

Tylko że wszystkie serwisy, z Bloombergiem na czele, podają że to nie będzie nowa generacja. Zresztą przy takiej sprzedaży jaką ma Switch, nie ma to najmniejszego sensu. No i minęły dopiero 4 lata generacji, także aktualny Switch jeszcze z 3 pociągnie lekko.

 

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Metroid Dread za kilka miesiecy na probsie, brakuje mi Metroida jak jasna cholera. Fatal Frame bardzo mnie cieszy tak samo jak Advance Wars. Danganronpa sie przyda bo nie gralem w trzecia czesc a Zelda BotW 2 bedzie swietna :banderas: Ogolem sredni Direct ale kilka gier trafilo jak zawsze :D 

Edytowane przez Sven Froost
Odnośnik do komentarza

Zajumane z resetery:

Cytat

6/25: Mario Golf: Super Rush (Nintendo)
7/9: Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin (CAPCOM)
7/16: The Legend of Zelda: Skyward Sword HD (Nintendo)
8/27: No More Heroes III (Marvelous)
9/10: Wario Ware: Get It Together (Nintendo)
10/8: Metroid: Dread (Nintendo)
10/29: Mario Party Superstars (Nintendo)
11/12: Shin Megami Tensei V (Sega/Atlus)
11/9: Pokemon: Brilliant Diamond (Nintendo)
11/9: Pokemon: Shining Pearl (Nintendo)
12/3: Advance Wars 1+2: Reboot Camp (Nintendo)

2021: Fatal Frame: Maiden of Black Water (Nintendo)
2021: Cruis n' Blast (Raw Thrills)

2022: Project Triangle Strategy (Square-Enix)
2022: Rune Factory 5 (XSEED Games)
2022: Pokemon Legends: Arceus (Nintendo)
2022: Sequel to Breath of the Wild (Nintendo)
2022: Splatoon 3 (Nintendo)
2022: Metroid Prime 4 (Nintendo)
2022: Bayonetta 3 (Nintendo)
2022: Mario+Rabbids: Sparks of Hope (Ubisoft)

Na ten rok na każdy miesiąc coś tam mają.

Szkoda, że są to czasem gry eshopowe tylko, które by 3DS pociągnął.

Bayo3 2022 xD

 

W ogóle Monster Hunter Stories 2 nie wyglądało źle.

Odnośnik do komentarza

Monster Story 2 jest u mnie na radarze, jak demko mnie do siebie przekona to gierka wleci Day 1.  Fajnie jakby SMT 5 tez dostalo demko bo gierka tez jest w kręgu mojego zainteresowania. Reszta z wczorajszej prezentacji mocne meh. Na 2022 duzo lepiej moja lista zakupów wygląda z zapowiedzianych gier. Liczyłem takze na fajne promki w eshopie ale szczerze to straszną popeline wrzucili.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie kalendarz wygląda spoko:

 

Lipiec:

- Zelda SS,

 

Wrzesień:

- DBZ Kakarot (nigdy nie znalazłem czasu ograć na kompie),

 

Październik:

- SMT5,

- Fatal Frame,

- Game & Watch Zelda

 

Grudzień:

- Advance Wars (i zgodzę się, że szata kiepska ale miałem sporo frajdy ogrywając to na GBA i nigdy nie skończyłem więc chętnie wrócę)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Basior napisał:

I jeszcze coś do pomarudzenia, ile te gierki kosztują - Advance Wars 250, tak samo Metroid Dread, Wario 210.

O ile Dread pewnie w pudełku będzie taniej i kolekcjonerka jak będzie to wejdzie, to pozostałe dwa eshop only (jak Famicon Detective Club, który wyszedł a mnie interesował).

Na pewno eshop only? Na stronie Nintendo widnieje zakładaka "Buy physical": https://www.nintendo.com/games/detail/advance-wars-1-plus-2-re-boot-camp-switch/ W przypadku Wario tak samo: https://www.nintendo.com/games/detail/warioware-get-it-together-switch/

Edytowane przez podgoor
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...