Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, u55r napisał:

Może jacyś Japońce to kupią bo to debile, i mają kaskę to ich stać na wymianę sprzętu. Ale reszta świata tak jak i ja będzie mieć wywalone na oled' ekran. :notbad:

Yhm, tak :pawel:

Tak samo jak nikt nie kupil nowego xboxa, bo nie ma zadnych wartych uwagi exow.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie i tak samo właśnie reszta świata będzie miała wywalone jak na rewizję z Animal Crossing, której głównym selling point były "pastelowe kolory" i obrazek wysepki na docku.

 

Nikt tego nie kupował dlatego japońce musieli zapyerdalać w fabrykach żeby zrobić drugi rzut właśnie tego custom Switcha, który również zszedł jak świeże bułeczki :D

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, GearsUp napisał:

Dokładnie i tak samo właśnie reszta świata będzie miała wywalone jak na rewizję z Animal Crossing, której głównym selling point były "pastelowe kolory" i obrazek wysepki na docku.

 

Nikt tego nie kupował dlatego japońce musieli zapyerdalać w fabrykach żeby zrobić drugi rzut właśnie tego custom Switcha, który również zszedł jak świeże bułeczki :D

 

Coś jest popularne, bo się sprzedaje, a potem sprzedaje się, bo jest popularne. Nintendo rozbiło bank.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Basior said:

Było tyle przecieków, że można się pogubić.

Ale były też takie że w tym roku oled, a następnym pro.

 

No to spoko, w sumie taki uklad mi pasuje :notbad: Poczekam do nastepnego roku na wymiane Switcha, chyba ze uda mi sie wejsc w jakis uklad z wymiana samej konsoli ale bez Joyconow

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Meanthord napisał:

 

No właśnie, zapowiedź Switcha z OLED-em, to oficjalny koniec Vity jako najlepszego handhelda ever :(.

 

Tylko do czasu driftu analogów ;) U mnie już tak jeżdżą, że grać się czasem nie da. Ale za leniwy jestem by kupić nowe gałki za grosze i wymienić :hi:

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Emtebe napisał:

 

Tylko do czasu driftu analogów ;) U mnie już tak jeżdżą, że grać się czasem nie da. Ale za leniwy jestem by kupić nowe gałki za grosze i wymienić :hi:

Ja to czekam na rewizje switcha co ogarnie słuchawki bluetooth, ten złom nadal lata swietlne za vita :pawel:

Odnośnik do komentarza

Ktoś ci każe to kupić? Nie rozumiem o co ten cały ból dupy. Wypuścili sobie rewizję z lepszym ekranem za stówkę więcej, tak jak zresztą mają w zwyczaju od dawna (DS, 3DS), a niektórzy tutaj przeżywają jakby im mieli na poczet tego switcha obligatoryjnie ściągnąć hajs z pensji xd Ja na przykład gram głównie stacjonarnie i nie zamierzam kupować. A jak ktoś poważnie liczył na Super Mega Switcha Pro z 4k i innymi bajerami w momencie, kiedy Switch wciąż sprzedaje się jak świeże bułeczki, to powinien zmienić dilera albo brać połowę.

Edytowane przez Yoshu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No właśnie większość liczyła na jakiś upgrade w bebechach. Chociażby podkręcenie zegarów jak to zrobili w new 3ds. Jest wiele gier, które dropią i by bardzo na tym skorzystały, czy nawet dynamiczna rozdzielczość w takim xenoblade i może byśmy nie grali w rozdzielczościach 3ds. Tak więc jest o co bić pianę. A czy PS4 pro zaszkodziło sprzedaży zwykłego PS4? Nie, sprzedawało się nadal bardzo dobrze i tu by był ten sam scenariusz czyli pro dla entuzjastów, a zwykły dla reszty.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

@creatinfreak podkręcenie zegarów nie miało wpływu na gierki z 3dsa.

 

Jedyny powód dla którego bijecie pianę to słuchanie twitterowym julek które trąbiły o wersji pro od dłuższego czasu. Nintendo nic wam nie obiecało tylko wypuściło sprzęt w swoim stylu. Robią to już od GB.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podkręcenie zegarów to powinno być minimum. I tak korzystają z mniejszego procesu technologicznego niż na początku więc te 20% więcej na CPU i GPU powinno na luzie pójść, może wtedy niektóre gry nie spadały by poniżej 20 fps i 480p (tak jak w boost mode na PS4Pro/XOneX które korzystają tylko z wyższych zegarów a nie większej ilości RAMu czy CU). Cała ta sytuacja pokazuje tylko jak dokładni są 'insajderzy' z twittera. W tym momencie mam nadzieję że Switch Pro nigdy nie powstanie i zostanie zrobiony po prostu Switch 2 (w późniejszym terminie).

Odnośnik do komentarza

Jeśli w nową Zeldę w 2023 roku mam grać w jakiejś syfiastej rozdzielczości z dropami do 20 klatek, to ja naprawdę bym chciał dostać mocniejszy sprzęt. Genialna gra będzie się dusić na słabym sprzęcie. Zaboli to tym bardziej, że czlowiek teraz ogrywa juz gry na PS5 i XSX a do wyjscia nowej Zeldy juz przyzwyczaji się do 60 klatek i czystego obrazu.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak. Balonik dmuchany w necie, a N nigdzie nie mówiło nic o nowym sprzęcie. Mówili chyba nawet, że nie pracują nad nowa konsolą. 

I co z tego ze się oswajamy do 60 klatek i 4k, jak N zawsze idzie swoją drogą i nigdy nie brało udziału w tym wyścigu. Ja nie wiem czy ich nowa konsola osiągnie 4K/60 :reggie:

Graficznie i softowo oni leżą. GameBoy też był słabszy od wonderswana/ NeoGeo Pocket Color i nie przeszkodziło mu to wygrać w słupkach sprzedaży. Mimo ery smartphonów i tak długo królował 3DS z grafiką zacznie słabszą od telefonów. Jak ktoś chce grafikę i wodotryski, to niech kupi mocnego PC i się jara ładnym obrazem. Chcesz grać w Zelde z ząbkami- kup Switcha. 

Odnośnik do komentarza

Siłą Nintendo są dedykowane gry, a patrząc po tym co wydają (nie mówię o portach) to raczej sobie całkiem przyjemnie ten sprzęt radzi. Tutaj jest też możliwość żeby poprawić największą bolączkę ich handheldów czyli ekran. Zauważcie, że ani Advance SP, ani DSi czy rewizje 3DSów nie były pół-generacjami, a po prostu poprawiały co jest.

 

Nie wiem skąd zaskoczenie, że nie dostaliśmy PRO.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...