Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamówiłem, bo się pro nie doczekam. A mam wersję premierową. 

 

Zastanawia mnie tylko jak będzie z transferem danych. To jest teraz jakoś po ludzku? Bo mam flashbacki z 3dsa. Ta sama sieć, godzina roboty chyba.

Nie chciałbym zaciągać wszystkiego na nowo. Plus niektóre Save nie są w chmurze.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Labtec napisał:

coś takiego ostatnio widziałem w MM, ale nie wiem jak to wytrzymuje na dłuższą metę 

 

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/kontroler-bezprzewodowy-qsmart-cobra-joy-con-c25-do-nintendo-switch

Mam od kilku miesięcy, używam, chwalę sobie. Jedyne dwie wady po tym czasie jakie znalazłem to brak ładowania z docka (trzeba bawić się w kabelek USB-C, dwa są dołączone w zestawie) i brak HD Rumble, co owocuje dźwiękiem zarzynanego silniczka przy każdej wibracji. Poza tym miód malina i joy-conów nie używałem już szmat czasu, bo w porównaniu do tych koberek są po prostu zabawką dla dzieci. Wyższy analog, normalny krzyżak, żyroskop, wybudzanie konsoli zarówno w szynie jak i bezprzewodowo, lepszy chwyt... Zaryzykowałem z tym zakupem nie oczekując wiele, a zostałem z kontrolerami, które uznaję jako defaultowe do Switcha.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim chodzi o ekran OLED, przy okazji w tabletop poprawili podstawkę, a w TV dodali to złącze LAN w doku. Dodatkowo powiększyli wewnętrzną pamięć.

 

Tu można porównać specyfikacje poszczególnych modeli: https://www.nintendo.com/switch/tech-specs/

 

Sucha specyfikacja to jedno, a wykonanie to co innego. Może skorzystają z nowszych podzespołów, i poprawią coś jeszcze mimowolnie. Trzeba będzie poczekać na pierwsze testy na namacalnym sprzęcie.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzieki, teraz dylemat czy wymieniac skoro na ta chwile bardziej bede korzystal w trybie HH a za tydzien znowu w docku. Sprzedac teraz znowu czy nie sprzedac, to moj 6-ty Switch wliczajac w to Lite'a a OLED bylby 7-my a to szczesliwy numer :philosoraptor: W dodatku chce kupic quada, ehh te moje dylematy

 

Spoiler

Chyba zostawie :D 

 

Odnośnik do komentarza

Działa, chyba wszyscy to robią. Tak samo z tabletów, chyba do 2,5 czy 3 amperów nie ma kwestii. Tylko że ładuje się wolniej, niż z tej dołączanej do Switcha. Jak grasz w cięższą grę podczas ładowania, to poziom baterii będzie wręcz nadal spadał.

 

I jeśli Switch zejdzie do 0%, to nie zdziw się, jak ładowarka z telefonu nie będzie w stanie go nawet obudzić przez dłuuugi czas.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...