Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

No jedyna konsola, na którą jest sens kupować gry na premierę. Są połowę tańsze niż 3,5 bomby na ps5, nie tracą za dużo na wartości i do tego potężne Nintendo dorzuca gratisy do preorderów. Ale eksperci twierdzą, że Ninny dyma fanów, więc co ja tam wiem.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Yoshu napisał:

Ktoś ci każe to kupić? Nie rozumiem o co ten cały ból dupy. Wypuścili sobie rewizję z lepszym ekranem za stówkę więcej, tak jak zresztą mają w zwyczaju od dawna (DS, 3DS), a niektórzy tutaj przeżywają jakby im mieli na poczet tego switcha obligatoryjnie ściągnąć hajs z pensji xd Ja na przykład gram głównie stacjonarnie i nie zamierzam kupować. A jak ktoś poważnie liczył na Super Mega Switcha Pro z 4k i innymi bajerami w momencie, kiedy Switch wciąż sprzedaje się jak świeże bułeczki, to powinien zmienić dilera albo brać połowę.

Ale co się bulwersujesz tak, napisałem swoją opinię chill out dude. Śmieszy mnie hipokryzja fanboyów Nintendo że wypuszczanie rewizji jest sponio ale wypuszczanie Xbox One X czy PS5 to już jest j...e ludzi na hajs. 

Btw PPE w maju pisało że w czerwcu będzie premiera Switch Pro więc wiesz i sformułowali ten news w ten sposób że to 100% pewność była :P.  Tak czy siak wyluzuj troszkę, to tylko kawał elektroniki opakowany w plastik. 

Edytowane przez Whisper_of_Ice
  • Plusik 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Na cholere mi alter? I tak jest mnie tutaj za duzo xD

4 hours ago, GearsUp said:

Wstrzymując się z zakupem wzrasta szansa na otrzymanie egzemplarza ze zwrotu. Pudełka Nintendo nie mają żadnych plomb.

 

Tak zwane "open box" chociaz niekoniecznie nawet odpalane. Raz dorwalem Switcha prawie 300 zl taniej dzieki temu a nie bylo na nim sladu. No chyba ze nikt nie pisze ze to jest ze zwrotu

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, GearsUp napisał:

 

Nikt tak nie mówi.

 

Stop talking out of your ass

Mało internetu czytasz kolego :). Swoją drogą kogoś zabolało że 3 minusy poleciały, ale prawda zawsze boli niestety :(. 

Edytowane przez Whisper_of_Ice
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Whisper_of_Ice napisał:

Mało internetu czytasz kolego :)

 

Wyobraź sobie, że czytam ale nie tak jak ty komentarze na łowcach gdzie każdy Janusz wszystko przelicza na grosiki i tylko czeka na coraz lepszą okazję tylko np reseterę gdzie nikt nie płacze, że co chwilę wychodzą nowe rewizje konsol.

 

Jak ty z takich miejsc czerpiesz swoje "obiektywne" wnioski to się dziwię, że potem piszesz takie wysrywy o jepaniu ludzi na hajs.

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie, wiem że zdania co do nowego Switcha OLED są podzielone, ale z waszego doświadczenia - gdzie najlepiej kupić konsolę na premierę?

Chodzi mi o taki sklep gdzie na pewno mi przyślą do domu, a nie że wezmą zamówienie i później doślą w 3-4 rzucie, gdzie mogę liczyć na normalną cenę (a nie jak się już pojawiają u naszych sąsiadów ceny pod 400 euro w sklepach i skalperzy pod 800)

 

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, panHavan napisał:

Panowie i Panie, wiem że zdania co do nowego Switcha OLED są podzielone, ale z waszego doświadczenia - gdzie najlepiej kupić konsolę na premierę?

Chodzi mi o taki sklep gdzie na pewno mi przyślą do domu, a nie że wezmą zamówienie i później doślą w 3-4 rzucie, gdzie mogę liczyć na normalną cenę (a nie jak się już pojawiają u naszych sąsiadów ceny pod 400 euro w sklepach i skalperzy pod 800)

 

 

Wiadomo ze perfectblue.pl

Odnośnik do komentarza

Masakra być graczem w Polsce i nie znać perfectblue. 

Chociaż to pewnie żarcik.

 

Na forum jest temat tego sklepu i odpowiada w nim czasami sam właściciel który też jest graczem i jednym z 50 najbogatszych Polaków właśnie dzięki grom w pudle na Switcha:

 

 

Edytowane przez devilbot
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...