Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy w sumie co cię obchodzi, niektórych obchodzi tylko singiel, innych tylko multi itp.

 

Scarlet Violet fantastyczne gry, pod wieloma względami innej takiej nie ma ani na świecie ani w serii, najlepsza wysokosprzedażowa gra ostatniego czasu. Pełna wolność eksploracji, latasz wspinasz się po wszystkim, pokemony sobie chodzą wszędzie.

 

Sword Shield sympatyczne liniowe gierki jeśli ktoś lubi pokemony. Osobiście bardzo mi się podobały walki i sekcje open world, ale wiele osób nawet tego nie tyka tylko przechodzi jak singlowego RPG-a, w tym przypadku gra nie ma wiele atrakcji. Prawdopodobnie ostatnie pokemony jakie zrobiono w tym kreskówkowym stylu który dominał przez jakiś czas.

 

Legends Arceus taki spin-off dla ludzi nielubiących pokemonów, ma swoich fanów. W tej grze jest bardziej podejście takie jak w popularnych grach, dużo misji do zrobienia, menusów do wypełnienia, za to walki właściwie nie istnieją, w grze jest silnik walk są ale gra jest single a walki można niemalże pominąć, itd.

Odnośnik do komentarza
On 5/19/2023 at 9:45 PM, XM. said:

Podobno Swordy/Shieldy najlepsze z tych na switchu. 

Starh jest krawieznikiem?

Dla mnie Sword to jedno z najgorszych growych doświadczeń ever. Poczułem się srogo wydymany po ograniu tego potworka za 2 stówy. Mając w pamięci nostalgiczne Let's Go, tutaj w każdym aspekcie padaka (technicznie, fabularnie, gameplayowo). Gamefreak powinno mieć zakaz robienia gier, bo to partacze.

 

Do Arceusa i tych najnowszych podchodzę więc z dużą rezerwą, kupię jak będzie naprawdę duża okazja.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Plan indywidualny to plan na konto indywidualne, a nie na indywidualny system 

 

Plan rodzinny w zamyśle jest od tego by każdy profil i rodzina miała abo.

 

Indywidualny = na jedno konto

Rodzinny = do 8 kont nie ważne czy na jednej konsoli czy na wielu 

 

 

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Daffy napisał:

Plan indywidualny to plan na konto indywidualne, a nie na indywidualny system 

 

Plan rodzinny w zamyśle jest od tego by każdy profil i rodzina miała abo.

 

Indywidualny = na jedno konto

Rodzinny = do 8 kont nie ważne czy na jednej konsoli czy na wielu 

 

 

Dzieki

Jezeli kupię keya na 12m to będę mógł ulepszyć abonament do tej najlepszej wersji?

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.05.2023 o 21:51, Daffy napisał:

Mk8

Smash

Oba Mario party

New Mario Bros deluxe

Snipperclips

 

Ja nie polecam Smasha, bo to nie jest gra do gry z kobietą, a o to chyba autor pytania pyta? Nie polecam też NMBS, bo jest frustrujace przez powracanie po każdym zgonie do mapki i długie loadingi. No i nie polecam Snippetclips, bo tylko początek jest spoko, a w późniejszych levelech gra mocno frustruje.

 

Tylko MK8D, SM3DW i obie części Overcooked, można też spróbować któregoś Mario Party lub Kirbiego 2D, ewentualnie Raymana Legends i DKCTF (funky mode).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Kilka wniosków z korzystania z dwóch konsol i jednego konta na który kupione są gry cyfrowo. W sumie nie znalazłem gdzie to jest łopatologicznie wyłożone, więc spróbuję ja.

 

Jedna z konsol jest primary druga secondary. Co to oznacza. Primary korzysta z wszystkiego bez ograniczeń. Można grać na różnych profilach, offline i tak dalej. Secondary sprawdza każdorazowo licencję na grę i można grać tylko na koncie na którym są gry kupione. 

ALE

Secondary sprawdza tylko przy uruchomieniu gry, a potem można grać offline. Nie sprawdza przy przebudzaniu. To znaczy, że jak grasz w jedną grę nawet i tydzień to konsola Cię nie sprawdzi i możesz być offline cały czas. Samo sprawdzenie to też 5sek. Udostępnienie na te kilka sek internetu z telefonu a potem wyłączenie hotspota? Działa. Tak więc mimo kretynizmów Nintendo nie jest to aż takie frustrujące i jak ktoś planuje kupić dwa Switche i gry na jednym koncie to może spokojnie działać

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po ponad pół roku bez Switcha wjechał wreszcie Oledzik, no i jest zajawa fest. Na początku nie było wielkiego wow, ale jak zobaczyłem swoje stare screeny/filmiki z Zeldy, Animal Crossing i innych gierek, to dopiero zauważyłem o ile lepiej to wszystko wygląda. Miałem wcześniej Dead Cells, odpaliłem na chwilę żeby sprawdzić jak wygląda, no i jest bardzo dobrze. A nawet za tą grą nie przepadam :D W poprzedniej wersji Switcha wkurzało mnie to, że grając w dzień w pomieszczeniu na ekranie odbijał sie co chwile mój ryj, na oledzie tego efektu nie ma dopóki nie wjedzie całkiem ciemna scena. Niedługo testy w parku hehe

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś może używa tego cuda? Nasz ulubiony mały przedsiębiorca wrzucił to na stan i chętnie poznałbym legitne opinie forumowiczów. Ja akurat ogrywałem i będę jeszcze ogrywał sporo gier na tv, więc jeśli to faktycznie poprawiłoby jakość, to można się nad tym zastanowić. Szczególnie interesuje mnie to jak sie sprawdza w dużych grach 3d, czyli Zelda, Xeno itp

https://perfectblue.pl/produkt/adapter-marseille-mclassic-nintendo-switch-inne-konsole/

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, number_nine napisał:

Czy ktoś może używa tego cuda? Nasz ulubiony mały przedsiębiorca wrzucił to na stan i chętnie poznałbym legitne opinie forumowiczów. Ja akurat ogrywałem i będę jeszcze ogrywał sporo gier na tv, więc jeśli to faktycznie poprawiłoby jakość, to można się nad tym zastanowić. Szczególnie interesuje mnie to jak sie sprawdza w dużych grach 3d, czyli Zelda, Xeno itp

https://perfectblue.pl/produkt/adapter-marseille-mclassic-nintendo-switch-inne-konsole/

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.06.2023 o 09:57, number_nine napisał:

ja potrafię korzystać z internetu, chciałbym tylko porównać takie testy z opiniami zagrajmerów głównie używających tego ze Switchem

I jak, kupiłeś, testowałeś? Sam się zastanawiam ale również chciałbym poczytać opinie ludzi zamiast oglądać filmiki ;)

 

Przy okazji pochwalę się nowym zakupem. Czasami miewam ochotę pograć na większym ekranie - niestety zarówno telewizor jak i monitor do komputera to albo 4K albo 1440p i na nich obraz ze Switcha źle się skaluje przez co wygląda to naprawdę źle. Szarpnąłem się na monitor zewnętrzny 1080p OLED i jestem zachwycony jakością. Poniżej zdjęcie które w żaden sposób tego nie oddaje, na żywo ekran super żyleta.

Kupiony na amazonie za ~1300zł INNOCN OLED 15A1F. Oczywiście w tej cenie sens zakupu tylko pod Switcha nie jest zbyt opłacalny, ale można podłączyć Steam decka, PC i wszystko inne co ma HDMI. Z ciekawostek - przy Switchu obraz można przesyłać kablem usbc z jednoczesnym ładowaniem konsolki.

 

PXL_20230606_1412263072.thumb.jpg.fe13039319911e41a54e38c51c5e7645.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...