Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Wooyek napisał:

Pytam, bo zamówiłem link's awakening a w necie piszą, że spadki klatek eliminuje zrzucenie gry do pamięci konsoli, ale jak widać to jakiś smut. 

 

Czytasz przestarzałe informacje w necie odnoszące się do wersji konsoli V1.

 

W modelu V2 i OLEDzie pamięć została zmieniona na lower latency memory względem właśnie oryginalnego Switcha i to wyeliminowało problem.

Edytowane przez GearsUp
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, GearsUp napisał:

 

Czytasz przestarzałe informacje w necie odnoszące się do wersji konsoli V1.

 

W modelu V2 i OLEDzie pamięć została zmieniona na lower latency memory względem właśnie oryginalnego Switcha i to wyeliminowało problem.

Gram na najnowszym oledzie, Zelda LA dropi ostro (ale do płynnej wartości, nie pokaz slajdów) przy wejściu do każdej nowej lokacji, więc co chwilę. 

 

Dodatkowo gra jest, no, mocno średnia, to nie jest najlepsza Zelda dla nowicjuszy.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, jimmyyy8 napisał:

Jeżeli oni nie dropną nowego sprzętu w tym roku to jakie oni gry chcą jeszcze wrzucić na Switcha? Zapowiada się coś w ogóle po Zeldzie? Dziwne to.

Wogole nie dziwne, teraz ma błyszczeć Zelda, w czerwcu pewnie direct i pokażą co dalej w tym roku, a potrafią przecież rzucić shadow dropem albo gierka z premierą za 2-3miesiace od pierwszej prezentacji 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, jimmyyy8 napisał:

Jeżeli oni nie dropną nowego sprzętu w tym roku to jakie oni gry chcą jeszcze wrzucić na Switcha? Zapowiada się coś w ogóle po Zeldzie? Dziwne to.

 

Nowy Mario nie wymaga jak widać po Odyssey lepszego sprzętu, więc spokojnie mógłby wyjść. Ale to tak na pożegnanie proponuję.

Odnośnik do komentarza

Sprzedali 125,62mln switchy

Do kwietnia 2024 oficjalnie bez nowego hardware

Mario Kart 8 Deluxe: 53.79M

Animal Crossing: New Horizons: 42.21M

Super Smash Bros Ultimate: 31.09M

Legend of Zelda: BotW: 29.81M

Pokémon Sword/Shield: 25.82M

Pokémon Scarlet & Violet 22.1M

Splatoon 3 10.67M

Switch Sports 9.6M

Fire Emblem Engage 1.61

Xenoblade Chronicles3 1.6M

Kirby’s Return to Dream Land Deluxe 1.46M

Metroid Prime Remastered 1.09M

 

 

The top 10 best selling games are:

Mario Kart 8 Deluxe - 53.79M

Animal Crossing: New Horizons - 42.21M

Super Smash Bros. Ultimate - 31.09M

Breath of the Wild - 29.81M

Pokemon Sword/Shield - 25.82M

Super Mario Odyssey - 25.76M

Pokemon Scarlet/Violet - 22.10M

Super Mario Party - 19.14M

New Super Mario Bros. U Deluxe - 15.41M

Ring Fit Adventure - 15.38M

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza

Niech sobie i przez jeszcze 20 lat robią gry na switcha, mam to gdzieś, chce jak najszybciej nową konsolę Nintendo. OLED super ale no to jest przepaść wracać do niego mając decka w rękach.

3 minuty temu, zdrowywariat napisał:

Jeśli poczekają ze Switchem2 jeszcze z rok, a na święta mają bombę typu SMO2 to może z bólem pobiją rekord, albo choć przeskoczą 150mln.

Na nowy rok fiskalny zakładają sprzedaż 15M sztuk konsoli co by dało 140M ogólnie za rok o tej porze jakbym im się udało to osiągnąć 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Daffy napisał:

Niech sobie i przez jeszcze 20 lat robią gry na switcha, mam to gdzieś, chce jak najszybciej nową konsolę Nintendo. OLED super ale no to jest przepaść wracać do niego mając decka w rękach.

Na nowy rok fiskalny zakładają sprzedaż 15M sztuk konsoli co by dało 140M ogólnie za rok o tej porze jakbym im się udało to osiągnąć 

 

Szczerze po cichu liczyłem na shadow dropa, odnośnie Switcha2, z zapowiedzią 3 miesiące przed i z Zeldą crossgenem, ale się przeliczyłem, więc stawiam na 2024 rok-marzec.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Ukukuki napisał:

Nowy switch będzie pod koniec 2024.

 

 

Grałem niedawno, jest lepiej niż w demie ale dalej beznadziejnie. 

Ja skończyłem jakiś czas temu i gierka dropi, czasem okrutnie ale dużo zależy od postaci jaka się gra. Najgorzej z klatkami jest u magicznych, grając Linkiem jeszcze jest znośnie 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...