Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Daffy napisał:

Z drugiej strony do mnie ta Zelda z perspektywy osoby co dopiero w remake grała pierwszy raz i nie ma sentymentu do oryginału jest strasznie średnia 

 

No ja właśnie uwielbiałem te zeldy i boję się czy mi podejdzie BotW czy teraz ta nowa. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Ja grałem, problemy optymalizacyjne są mocno na wyrost - po prostu przechodząc od ekranu do ekranu gra potrafi nieco chrupnąć. 

według arhona płynność spada o połowę, to jest dramat jeśli tego dalej nie naprawili od premiery.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Wooyek napisał:

Jadę za chwilę po switcha, ale mam jeszcze pytanie, bo jako fan tych starych zeld jeszcze z gameboy'ów chciałem wziąć ten remake Link's Awakening, ale ta gra miała ponoć straszne problemy optymalizacyjne, ktoś w to na forum grał? Bo gra nawet tematu nie ma. Czy Nintendo połatało tą grę? 


Gra momentami ma mocne spadki w okolice 20 fps, grałem kilka miesięcy po premierze. Nie wiem jak to dzisiaj wygląda. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja grałem na premierę i mi to przeszkadzało. Lokacje są małe więc loadingi do nowych są co krok, co z tego że trwają króciutko jak zawsze po nich przez parę chwil framerate klęka do okolic 20fps zanim znowu ustabilizuje się na 60fps.

 

Nie wiem czy to ogarnęli 

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza

Polecacie jakiś headset do Switcha (dedykowany lub nie), który nie wymaga podłączania jakichś dziwnych adapterów/przejściówek żeby korzystać bezprzewodowo?

 

Śmieszne, że mam w domu Pulse3D i Goldy od plejaka, a bez kombinowania działają tylko tanie pchełki od smartfona.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Wooyek napisał:

Dobra, po pół godzinie w łapach to stwierdzam, że ten switch to jest kurewsko niewygodny, coś można kupić żeby to się lepiej trzymało? Czy mam się przyzwyczaić? 

Temat regularnie powraca. Polecam zakup Hori Split Pad Pro. Stracisz wibracje i żyroskop, ale konsolka będzie nieporównywalnie wygodniejsza.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, jimmyyy8 napisał:

Polecacie jakiś headset do Switcha (dedykowany lub nie), który nie wymaga podłączania jakichś dziwnych adapterów/przejściówek żeby korzystać bezprzewodowo?

 

Śmieszne, że mam w domu Pulse3D i Goldy od plejaka, a bez kombinowania działają tylko tanie pchełki od smartfona.

Zabawne, bo dedykowane od Xboxa działają bez problemu ze smartfonem czy Switchem. W zasadzie jakiekolwiek słuchawki z BT powinny działać. Sam używam Marshalle Monitor na zmianę z pchełkami od Redmi i obie do grania wystarczą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy można zrzucić grę z kartridża do pamięci konsoli? 

 

54 minuty temu, jimmyyy8 napisał:

Polecacie jakiś headset do Switcha (dedykowany lub nie), który nie wymaga podłączania jakichś dziwnych adapterów/przejściówek żeby korzystać bezprzewodowo?

 

Śmieszne, że mam w domu Pulse3D i Goldy od plejaka, a bez kombinowania działają tylko tanie pchełki od smartfona.

 

Mi od razu zadziałały Wireless Nova Pro, polecam. :leo:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...