Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie wiem, skąd te zdziwienie. Zawartość Vol.1 większa, niż z początku można się było spodziewać, a gry chyba każdy zna i wie, czego można od nich oczekiwać. Prawdę mówiąc obawiałem się większej ceny, typu 280zł lub więcej. W końcu to Konami.

 

Poza tym wygląda na to, że główne odsłony serii będzie też można kupować pojedynczo.

 

Zobaczymy jeszcze, jak ceny na innych platformach i ewentualnego pudła.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Suavek napisał:

W sumie nie wiem, skąd te zdziwienie. Zawartość Vol.1 większa, niż z początku można się było spodziewać, a gry chyba każdy zna i wie, czego można od nich oczekiwać. Prawdę mówiąc obawiałem się większej ceny, typu 280zł lub więcej. W końcu to Konami.

 

Poza tym wygląda na to, że główne odsłony serii będzie też można kupować pojedynczo.

 

Zobaczymy jeszcze, jak ceny na innych platformach i ewentualnego pudła.

Pudlo jak bedzie to 219-229. Tak sie zazwyczaj ceny ukladaja wzgledem cyfrowych wydan

Odnośnik do komentarza
20 hours ago, Homelander said:

Stawiam na: 

- gameplay z Metroid Prime 4 data premiery Q4 2023

- remastery Metroid Prime 2 i 3 dostępne już

- Zeldy WW i TP lato 2023

- nowy Mario 2D holiday 2023 - check!

- DLC do Zeldy TotK marzec 2024

- nowy Paper Mario albo Mario&Luigi - jest Mario RPG, więc check!

- Chrono Trigger HD lato 2023

- duży gameplay Pikmina 4 - check!

- MGS kolekcja też na Switcha - check!

Plus kilka niespodzianek. - check! 

Po tej nędzy innych konferencji chyba coś takiego musiałoby nastapić żeby można było uznać te quasi-E3 za udane

 

Wiadomo, że mój post był sarkastyczny, ale aż tak dużo się nie pomyliłem lol

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Suavek napisał:

W sumie nie wiem, skąd te zdziwienie. Zawartość Vol.1 większa, niż z początku można się było spodziewać, a gry chyba każdy zna i wie, czego można od nich oczekiwać. Prawdę mówiąc obawiałem się większej ceny, typu 280zł lub więcej. W końcu to Konami.

 

Wiesz co Sławek, no nie zgodzę się. Pamiętam, że zanim seria HD MGSów została zdjęta z sklepu online Xboxa wynosiła ona z tego co pamiętam 69 złotych. Dodatkowo miała jeszczę MGS: Peacewalker. Ten MGS 1, który jest w tej kolekcji jest cały czas dostępny na gog.com czasami w przecenach za kilkanaście złotych. Tak więc nawet zaokrąglając za taki zestaw zapłaciłbyś niech będzie - 100 złotych. Tutaj masz 140 złotych drożej i nie masz Peacewalkera. Na pocieszenie dostajesz 2 czterdziestoletnie gry. Moim zdaniem o wiele zawyżona jest ta cena, ale każdy sam ocenia co się opłaca a co nie. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, maniekboy said:

Trzeba bedzie na promke poczekac :/

IMG_20230621_174516.jpg


Widzialem trailer 2 razy po Directcie bo od zawsze chcialem zagrac na mojej ulubionej konsoli ktora jest Switch w jakakolwiek gre z mojej ulubionej serii ktora jest MGS a co mi walnelo po oczach to slaby framerate i slaba grafika w porownaniu do wersji na inne sprzety czy tylko mi sie wydaje? Framerate we wszystkich 3 czesciach byl slaby tak samo jak grafika w porownaniu do wersji z innych sprzetow. Czy tylko ja mam takie wrazenie i wszystko bylo ok? Jeszcze MGS1 w 4:3 :/ 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, GearsUp napisał:

 

W dziale SNESa

No, że żaden fan Mario nie założył...

Szkoda, że jednak nie Chrono Trigger, ale fajnie, że jakiś nowy RPG turowy na rynku, nie gralem w oryginal, ale ponoć całkiem całkiem był. 

 

Być może odkurzę starego Switcha dla tej gry. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sven Froost napisał:

Dobra panowie, w poniedzialek kupuje OLEDa. Mam pytanie co do Hori split pad pro, po czym poznac ze wersja jest do OLEDa a nie zwyklego Switcha?

Po niczym. Już pisałem, że pasują do obu modeli.

 

 

Co do wczorajszych prezentacji, ucieszył mnie z początku nowy WarioWare, dopóki nie zobaczyłem, że to tylko sterowanie ruchowe. Ja prosty chop jestem, uwielbiam te poprzednie zwykłe WW do gry przyciskami, w ostatecznośći ten na 3DS ze stylusem i żyroskopem, ale na machanie łapami upośledzonymi kontrolerami nie mam ochoty.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie czytalem ze niektore nie pasuja do OLEDa bo nie mieszcza sie w docku i musza byc pod wybrana wersje Switcha - zwykla albo OLED. Z tego co pisales zrozumialem podobnie, ze do kazdej wersji Switcha jest inny. Dla pewnosci, kazdy Hori switch pad pro ma identyczna konstrukcje tylko inny kolor?

Odnośnik do komentarza

Teoretycznie Hori Split Pad Pro nie jest przeznaczony do umieszczania w Docku OLED. Jest to wykonalne, ale trochę na styk i osobiście tego nie praktykuję.

 

Jeśli zależy Ci na tym, by nie wyjmować kontrolerów, to chyba faktycznie musisz rozważyć albo jakiś grip, albo kontrolery inne, niż Hori. Może w tej kwestii ktoś inny lepiej doradzi.

 

Ale jeśli chodzi o samo Hori, to nie ma różnych wersji Splita, z tego co mi wiadomo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...