Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

42 minutes ago, Daddy said:

Zbliża się premiera zeldy i strasznie kusi znicz, powstrzymuje mnie tylko scenariusz że za rok wyjdzie znicz 2 na którym ogram interesujące mnie gry w lepszej jakości.

 

Mam kilka gier na celowniku, a z zapowiedzi zostala tylko Zelda, reszta nic ciekawego.

 

Ja bym czekał na Switcha 3. Tak żeby od razu gry ze Switcha 2 ograć z patchami

  • This 3
Odnośnik do komentarza

Druga sprawa, że nintendo nigdy nie usprawniało tych gier w jakikolwiek sposób we wstecznej. Nieraz udowodnili, że robią rzeczy w zupełnie odwrotną stronę do reszty branży. Prędzej spodziewałbym się jakiegoś remastera jak było z Windwaker, Twilight Princess czy z nowszych przykładów Metroid Prime.

Czy zrobią tak kiedyś z BOTW i TOTK i to na tym całym domniemanym Switchu 2 to najzwyklejsze wróżenie z fusów.

Odnośnik do komentarza

Już kiedyś gdzieś tu wspominałem, switch wypalił dzięki trzem rzeczom:

Pomysłowi na konsole czyli hybrydzie

Dobrym exom

Zapelnionemu lineupowi

 

I właśnie o to trzecie jestem ciekaw w kontekście wstecznej i next gena. Nie ukrywajmy lineup switcha został zbudowany w gruncie rzeczy w jakiejś tam części dzięki porazce Wiiu. Portowali praktycznie wszystko (zostało tylko Xeno x), zapełniali sobie tym dziury (jedyni z wielkiej Trójcy producentów konsol, którzy nie mieli problemu z dziurami wydawniczymi) były to świetne gry, a dla wielu dzięki temu że Wiiu nikt nie kupił były to nowe tytuły. Teraz tak łatwo nie będzie, jeśli dają wsteczną to wogole się od tego odetną, jeśli nie dają i znowu będzie zasyp remasterow to o wiele ciężej będzie sprzedać gierki które na switchu rozeszły się w chorych nakładach i kto chciał już je ograł.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Homelander napisał:

Dla mnie następca Switcha to totalna zagadka i tajemnica. Moga tyle dróg wybrać. Jedno jest pewne: czekanie zamiast grania jest idiotyzmem. Nie rozumiem jak będac graczem można się w ogóle zastanawiac

To prawda, czekanie ma sens, jak się ma backlog na 10 lat, ale wiadomo są gry priorytetowe jak Zelda i Xeno w przypadku Switcha :).

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Daddy napisał:

Zbliża się premiera zeldy i strasznie kusi znicz, powstrzymuje mnie tylko scenariusz że za rok wyjdzie znicz 2 na którym ogram interesujące mnie gry w lepszej jakości.

 

Mam kilka gier na celowniku, a z zapowiedzi zostala tylko Zelda, reszta nic ciekawego.


bierz bo warto tym bardziej jak masz już upatrzone kilka gierek 

Odnośnik do komentarza

Dobra beka od studia które portuje gry z serii SW na switch i konsole - ktoś na cwel erze wyłapał, że filmiki z kotor2 zostały podmienione na eshopie i już nie kończą się wiadomością o free dlc z cutcontent w przyszłości. Podobno nigdy Aspyr nie miało żadnych praw do zrobienia takiego dlc od Lucas /Disney a tak reklamowali ten port na switcha 

 

:kekw:

Odnośnik do komentarza

Potestowałem tego OLEDa na różnych grach i początkowo efekt był no taki se. Ekran większy ok, ale czy to taka różnica? A sama jakość? No przecież wygląda to tak samo praktycznie. Ok pograłem kilka godzin w Zeldy, Metroidy, Mariany, Ori, Raymana i inne gierki. Różnica jest na głośnikach w dźwięku od razu słyszalna, wreszcie grają, a nie tylko robią szum i halas. No, ale gra się na słuchawkach, więc... Z poczuciem lekko straconej kasy wziąłem do ręki starego Switcha. I o rany!!!! Jaki ten ekran jest mały! A te kolory? Obrzydliwe i sprane, w ogóle są tam jakieś? Ok teraz to rozumiem! W takim porównaniu ekran w ekran różnica nie jest jakaś dramatyczna, ale po pograniu kilkugodzinnym i powrocie do standardowego Switcha V2 dopiero widać jak zajebisty jest Switch OLED. Jak ktoś zamierza grać przenośnie to nie ma się co zastanawiać. 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Homelander napisał:

Dla mnie następca Switcha to totalna zagadka i tajemnica. Moga tyle dróg wybrać. Jedno jest pewne: czekanie zamiast grania jest idiotyzmem. Nie rozumiem jak będac graczem można się w ogóle zastanawiac

 

Będzie upgrade tak jak to było z DS/3DSem, będzie wsteczna, wątpię żeby znowu wyskoczyli z jakąś innowacją, jeśli już to po Switchu2.

 

Też nie rozumiem czekania, kupuję i gram, jeśli ochotę mam :)

Odnośnik do komentarza

Dlatego napisałem, że gram na słuchawkach. Swoją drogą dziwna sprawa jest, że jak podłączę te moje Airpod Maxy bezpośrednio przez bt do Switcha to lag jest taki, że się nie da grać. A jak przez telewizor to spoko. Więc przenośnie gram na jakiś badziewnych Arctisach na kablu, a na tv na Airpods Maxach właśnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...