Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Daddy napisał:

Na allegro nówki 500-800zł, używki najtaniej 340zł to nie jest kwota dla mnie którą warto wydać za tą kolekcję, zwłaszcza że N odwaliło fuszerkę i M64 oraz Sunshine chodzą w 30fpsach :reggie:

Borze masz

 

https://pl.webuy.com/product-detail?id=045496426392&categoryName=switch-gry&superCatName=gry-i-konsole&title=super-mario-3d-all-stars&referredFrom=boxsearch&queryID=2e3c6e3cd990744faa6f1904b3a15026&position=2

 

 

Odnośnik do komentarza

Panowie dziewczyna zaskoczyła mnie totalnie zakupem switchowej limitki zeldy wraz z gra jako prezent 
Pytania

- czy ta karta będzie spoko czy może szukać czegoś innego: https://allegro.pl/oferta/karta-microsdxc-samsung-evo-plus-128-gb-13219251600

 

- Czy pro kontroler jest wart tych pieniędzy czy może lepiej kupić drugi zastaw joy conow (a jeśli tak, to dlaczego?)

- Dziewczyna lubi gry z budowaniem rozwojem swojej chatki, czy animal crosing jej się spodoba? Da się w to grać na dwóch?

- W jakie giereczki warto zainwestować?  (Grałem jedynie w BoTW na premierę, a potem sprzedałem switcha czego zalowalem, bo Zelda powodowała u mnie ciągły opad szczęki, ale w tamtym okresie było bardzo mało gier).

- czy są jakieś gry działające fajnie na dwie osoby?

- czy ring fit to fajna sprawa? Żeby nawet wzajemnie rywalizować w wynikach? 
 

Z gory dzięki za odpowiedz.

Nintendoswiry wróciłem :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokupiłem sobie dzisiaj do Switcha nowy Pro Controller i chciałbym się upewnić, że nie robię czegoś źle. Mogę go normalnie sparować z konsolą przyciskiem sync, ale na tym koniec. Na ekranie zarządzania kontrolerami nie mogę nim nic więcej zrobić, żadne wciśnięcia przycisków nie są wykrywane, jedynie gałki działają (jak cofnę do głównego ekranu to jest to samo). Zaktualizowałem go jeszcze i nic to nie dało. Rozumiem, że jest po prostu wadliwy prosto z pudełka? Jakość Nintendo :/

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, GearsUp said:

Okiem tego nie dostrzeżesz ale dodatkowy lag jest w docku Switcha przez połączenie USB nawet podpinając Pro Controllera po kablu input lag jest większy niż grając na Pro Controllerze przez BT.

11ms na kablu, 19ms przez BT. No ciężko odmówić Ci racji, bo ją masz, ale problem jest chyba dość marginalny

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Homelander napisał:

11ms na kablu, 19ms przez BT. No ciężko odmówić Ci racji, bo ją masz, ale problem jest chyba dość marginalny

 

Prawie 1 frame slower to nie jest problem marginalny.

 

image.thumb.jpeg.7e148c52f59e27505f40c932dfaf84b5.jpeg

 

 

image.thumb.jpeg.04580eda7b2c0c2c29c07c2f66aa6c10.jpeg

 

 

 

 

Dużo zależy od samej gry. Jak jest responsywna to różnice są mniejsze.

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza

Wiecie co? Switch to jest jednak sprzet, jednak co Nintendo to Nintendo. Mialem Switcha w wersjach V1, V2, Lite i teraz musze ogarnac OLEDa. Sprzedawalem go kilkukrotnie i wole jednak najnowszego Switcha zamiast Steam Decka z powodu gier ktore na Switcha sa najlepsze. Czuje pustke w srodku jako gracz bez Switcha grajac tylko na XSS, ciesze sie ze przed wakacjami kupuje OLEDa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...