Skocz do zawartości

God of War III Remastered


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Już mam za sobą 1/3 gry, na ps3 z przyjemnością scalakowałem tą część i powiem wam, że i tym razem z miłą checią to uczynię. Chyba brakowało mi ostatnio wkurzonego i pełnego furii kratosa, gra prezentuje się nadal kozacko a full hd i 60 klatek robi robotę :). Tryb foto w niektórych ujęciach prezentuję epickie sceny (co chwila strzelam fotki, edytor podobny do driveclub). Z początku się wahałem czy warto ale jak za cenę 115zł jestem zadowolony, trochę mi serii brakowało a trójkę uważam za lepszą z odsłon.

Odnośnik do komentarza

Wpis. Jakkolwiek by nie narzekano na reedycje, to czasami, aż talary same chcą wyskoczyć z kieszeni. Ja świetnie bawiłem się przy GTA V, TR, TLoU, i rok (zaledwie) później z przyjemnością uczyniłem to na PS4 - choć dalej uważam, że ceny ich były mocno przesadzone.

GoW III to uboga reedycja, ale szmat czasu minął, a te przygody Kratosa zasługiwały na 9-10/10. Jeżeli ktoś sprzedaje swoje gry, nawet zastanawiać się nie powinien (choć w pierwszej kolejności nowości zaliczyć powinien), jeżeli nie grał, tym bardziej. Teraz tylko niech wydadzą obie Bajo w takim dwupaku fHD+60k/s.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ciężko powiedzieć. 

 

GoW1 to było coś swiezego, niestety nie pozbawionego wad, ale cos swiezego w dodatku ryjącego beret jak chyba zadna inna gra na ps2. Strzał w pysk jak pierwsze Gearsy.

 

GoW2. To druga czesc, wiec siłą rzeczy odtwórcza ale dopracowana na maksa , IMO bez zadnych wad w mechanizmie i rozgrywce. Praktycznie GoW idealny. Gdyby to byla pierwsza czesc dałbym 11/10

 

GoW3. No tutaj dochodzi grafika która urywa jaja i zamazuje obiektywne porównania do poprzednich czesci. Fabułą mi sie nieziemsko podoba, koniec tez imo epicki. Najtragicznijesyz chyba i najtwardszy bohater w historii gier ever. 

 

 

Sorry stary ale walka z Herkulesem albo Kronosem to jest epickość miażdżąca suty

 

 

Najefektowniejsza część, najpiekniejsza, i moim zdaniem najlepsza. Mozesz sie z tym nie zgadzac ale tak wlasnie mysle. 

 

GoWA Chyba najsłabsza choc dalej dobra czesc. Pamietam ze po demie szukałem szczeny na podłodze. Niestety w pelnej wersji okazało sie ze po efektownym poczatku dalej jest tylko dobrze. Nie darze tej czesci sympatią. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Początkowo po youtube Gow wydawał mi sie prostym slasherem, zwykłą rozwałką, ale jednak gra ma coś w sobie. Comba, dobra historia, walki z bossami których jest masa, klimat bogow Olimpu. Świetny tytuł co tu dużo gadać, graficznie gdybym nie wiedział, że to gra z PS3 nigdy nie powiedziałbym że to remaster, wysoka półka :)   Podsumowując 8/10

Odnośnik do komentarza

Graficznie gra juz nie robi, nie oszukujmy sie. 

 

Ale tez jakis czas temu rpzechodzilem remaster i jesli chodzi o klimat, postac kratosa, całe uniwersum, epickosc starć.

 

No gra jest niesmiertelna. 


Mam andzieje ze GoW4 to bedzie jakis mega killer. Ascension był ok, ale według mnei tylko okej to za mało. Ma byc killer urywajacy jaja jakim był "3"

Odnośnik do komentarza

Początkowo po youtube Gow wydawał mi sie prostym slasherem, zwykłą rozwałką, ale jednak gra ma coś w sobie. Comba, dobra historia, walki z bossami których jest masa, klimat bogow Olimpu. Świetny tytuł co tu dużo gadać, graficznie gdybym nie wiedział, że to gra z PS3 nigdy nie powiedziałbym że to remaster, wysoka półka :)   Podsumowując 8/108

 

Z tym 8/10 to trochę poleciałeś bo ta gierka zasługuje na więcej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...